0

@Borneo Alex Valle, lewy obronca, byl wypozyczony, a teraz transfer definitywny

0

@Faro akurat na prawej stronie to duzej konkurencji tam nie ma i grajac w serie a ma szanse podszkolic sie w defensywie

4

@Faro punktuje u władz, przejmie Barce po Flicku

6

We dwóch raźniej. Fabregas nas ratuje


0

@gohan77 próbowali go sprzedać to sie zapieral jak tylko mógł, nawet babie dziecko zrobil jedno i nastepne zeby kolejny powód byl do pozstania w Barcelonie

2

@Faro urobione chłopy, zaslugują

3

@DonCarletto i najlepsze, ze odpalili Nico Gonzaleza do Porto, a Xavi wolal Romeu tak jak napisal @Faro czy nawet Sergi Roberto

5

@Faro no wlasnie, jezeli teraz zepną wszystko na styk to w styczniu wroci problem z rejestracją Joana Garcii, chyba ze wtedy juz bedziemy w 1:1 i bedzie to po prostu formalnosc

0

@FcPortoFan1999 widocznie kolejny klub powiela błedy innych, portugalczycy w polsce to nienajlepsza mieszanka

1

@FcPortoFan1999 pozazdroscili polaków w Porto

3

Pierwsza decyzja to Pavlidis na wypozyczenie do Radomia, niech sie ogrywa w mocnej lidze @FcPortoFan1999

0

@ZwyklyKibicBarcy04 wyrazy współczucia

1

0

Kwestia sporna


1

@July_6_BcN ależ przeciez są połączeni, jak dla mnie to dobrze się bawią. Cudze szczęscie w oczy kole

8

Śpiewać nie można? @FcPortoFan1999 @gumaz

0

@Criss18Barca np. Stali Mielec, real tam kiedys grał

1

Czyli kazdy na urodziny dostaje od Barcy talon na... i balon:)

0

@FcPortoFan1999 i kontrakt na 10 kolejnych lat

0

@FcPortoFan1999 wszystko sie zgadza, jest młody duszą

0

@Filipem no ładnie, Robert dostal od Barcy talon :)

1

@Danny Gaucho w sumie racja, kazda okazja dobra na balet, a po co więc czekac

1

@NeroTFP1 w sobote...

0

blisko, coraz bliżej, za tydzień

0

@Faro @Criss18Barca @Bogan @SelloutCrowd nie potrafie zrozumiec gloryfikacji de Jonga przez klub. Marazm to jest co go opisuje. Zaden inny klub nie dalby mu takiej kasy i on jest niesprzedawalny, a sam nie bedzie chcial odejsc. Emeryturke ma gotową przy takim kontrakcie. Wlasnie przez niego stracimy takich zawodnikow jak Casado czy Bernal

4

do dziesiątego jakoś przeżyje

2

@Walpiano jak City to Everton -10pkt, w tym roku sie im upieklo

0

@Eto'o9 R10 a faktycznie, walnąłem się

2

@Walpiano powiązania z Ol Lyon, wiec zostali zdegradowani

0

@gumaz bardzo malo kupuje pieczywa, wlasciwie raz na tydzien, trzymam w lodówce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?