Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo Alex Valle, lewy obronca, byl wypozyczony, a teraz transfer definitywny
0
@Faro akurat na prawej stronie to duzej konkurencji tam nie ma i grajac w serie a ma szanse podszkolic sie w defensywie
4
@Faro punktuje u władz, przejmie Barce po Flicku
6
We dwóch raźniej. Fabregas nas ratuje
0
@gohan77 próbowali go sprzedać to sie zapieral jak tylko mógł, nawet babie dziecko zrobil jedno i nastepne zeby kolejny powód byl do pozstania w Barcelonie
2
@Faro urobione chłopy, zaslugują
3
@DonCarletto i najlepsze, ze odpalili Nico Gonzaleza do Porto, a Xavi wolal Romeu tak jak napisal @Faro czy nawet Sergi Roberto
5
@Faro no wlasnie, jezeli teraz zepną wszystko na styk to w styczniu wroci problem z rejestracją Joana Garcii, chyba ze wtedy juz bedziemy w 1:1 i bedzie to po prostu formalnosc
0
@FcPortoFan1999 widocznie kolejny klub powiela błedy innych, portugalczycy w polsce to nienajlepsza mieszanka
1
@FcPortoFan1999 pozazdroscili polaków w Porto
3
Pierwsza decyzja to Pavlidis na wypozyczenie do Radomia, niech sie ogrywa w mocnej lidze @FcPortoFan1999
0
@ZwyklyKibicBarcy04 wyrazy współczucia
1
Gdzie mu będzie lepiej niz w polsce? @FcPortoFan1999
https://pilkanozna.pl/feio-powroci-do-polski-klub-z-ekstraklasy-nawiazal-kontakt/
0
Kwestia sporna
1
@July_6_BcN ależ przeciez są połączeni, jak dla mnie to dobrze się bawią. Cudze szczęscie w oczy kole
8
Śpiewać nie można? @FcPortoFan1999 @gumaz
0
@Criss18Barca np. Stali Mielec, real tam kiedys grał
1
Czyli kazdy na urodziny dostaje od Barcy talon na... i balon:)
0
@FcPortoFan1999 i kontrakt na 10 kolejnych lat
0
@FcPortoFan1999 wszystko sie zgadza, jest młody duszą
0
@Filipem no ładnie, Robert dostal od Barcy talon :)
1
@Danny Gaucho w sumie racja, kazda okazja dobra na balet, a po co więc czekac
1
@NeroTFP1 w sobote...
0
blisko, coraz bliżej, za tydzień
0
@Faro @Criss18Barca @Bogan @SelloutCrowd nie potrafie zrozumiec gloryfikacji de Jonga przez klub. Marazm to jest co go opisuje. Zaden inny klub nie dalby mu takiej kasy i on jest niesprzedawalny, a sam nie bedzie chcial odejsc. Emeryturke ma gotową przy takim kontrakcie. Wlasnie przez niego stracimy takich zawodnikow jak Casado czy Bernal
4
do dziesiątego jakoś przeżyje
2
@Walpiano jak City to Everton -10pkt, w tym roku sie im upieklo
0
@Eto'o9 R10 a faktycznie, walnąłem się
2
@Walpiano powiązania z Ol Lyon, wiec zostali zdegradowani
0
@gumaz bardzo malo kupuje pieczywa, wlasciwie raz na tydzien, trzymam w lodówce