La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1579 Culés

2

Od odejscia z Barcy zagral w szesnastu meczach Chelsea i trzech Sunderlandu. Teraz zmuszony wrocic do Londynu ze wzgledu na kontuzje Delapa i tez za wiele nie pogra. Moze pieniądze sie zgadzają, ale stabilizacji to on długo nie poczuje. Decyzje Chelsea o sciagnieciu go z powrotem z wypozyczenia tez ciezko zrozumiec pomimo iz Jackson na koniec zostal oddany do potężnego Bayernu @Comentateiro. Joao Pedro spokojnie wystarczy, a mają jeszcze Fofane w skladzie.

0

@Lanosss Wybral jak Simons, z tym ze Simons w pore się ogarnął.

1

@Lionel_Messi10 Simons to tez chcialby wskoczyc na wyzszy poziom, ale jego wybory klubowe raczej nie są zbyt trafne, ze sredniaka do sredniaka. Nie zdziwie sie jednak, ze po grze w Totkach madryle sie nim zainteresują, gdyz beda potrzebowac kogos do rozgrywania

0

@Lanosss Joao Pedro spokojnie wystarczy? To tak jakby w Barcelonie sprzedać Ferrana Torresa i mówić, że Robert Lewandowski spokojnie wystarczy.

Może wystarczy ale chcąc rywalizować na każdym froncie mając z tyłu głowy, że kontuzja niestety mogą przydarzyć się każdemu to tak, potrzebny jest zmiennik. Szkoda, że taki słaby jak Marc Guiu. Oczywiście może on być lepszy ale grając mało będzie mu ciężko.

0

@Stinger_ dlatego tez napisalem, ze maja jeszcze Fofane, a Delap wroci koncem listopada. Tutaj tez bardziej patrze na Guiu, ze siedzac w Chelsea, gdzie rzucają go jak lalką to on pewnego poziomu nie przeskoczy

0

@Lanosss Z tego co widzę to David Fofana już ponad rok bez gry i nie został zgłoszony do LM więc nie wiem czy to taki dobry wybór i wątpię by jakoś poważniej brali go pod uwagę.

Oczywiście Delap wróci ale jeśli z końcem listopada to zanim wejdzie na jakiś poziom to mamy praktycznie koniec roku, a wtedy Guiu spokojnie w styczniu może pójść znów na wypożyczenie.
Może to nie jest do końca dobre dla samego zawodnika ale niestety, jest piłkarzem Chelsea, a w tej sytuacji to oni potrzebują zmiennika dla Pedro moim zdaniem normalne jest, że w tej sytuacji ściągają go z powrotem. Lepiej mieć go w zanadrzu niż potem nie mieć kim grać.

1

@Lanosss a oglądasz Chelsea? Joao Pedro gra z drugim napastnikiem. Zszedł Delap z kontuzją i musieli wrzucić skrzydłowego z przymusu. Tam nie ma napastnika stąd decyzja o przywróceniu Guiu. Jęśli wpasuje się w system za Delapa to dostanie swoje minuty, spokojnie :)

0

@Lanosss Albo City go weźmie bo tez jest taka możliwość, tez w srodku pola maja maly wybor chyba ze na Echeverriego postawią w kolejnym sezonie, to jest najbardziej możliwy scenariusz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?