0

@4drian0 Ansu Fati po asyscie Pogby

1

@FcPortoFan1999 Doner Kebab?

2

0

@JanuszKorwinMikke tak, @Kessie nie jest gejem, a @July_6_BcN byla kiedys jego partnerką

1

@kryhaa "niezniszczalni"

2

@Comentateiro potężnego Bayernu*

0

@gumaz no to jak to jest milion dolarów to faktycznie jestesmy swiadkami najwiekszej deprecjacji waluty od jej powstania

1

@FcPortoFan1999 oby nie, ale ostatnio @gumaz mocno Cie poszukiwal, liczyl godziny

0

@FcPortoFan1999 wtedy wiem, ze jestes bezpieczny

5

@Danny Gaucho nie tylko prowadzi stronę ze statystykami, ale również kanal kulinarny


7

@Luciano99 wlasnie przypomniales mi najbardziej znanych w moim rodzinnym miescie posiadaczy takich rent: Mendieta(skubaniec niemal identyczny), Terrorysta(ksywe otrzymal kiedy rodzina wyslala go do pracy do USA i odpalil szlugi w samolocie i cofneli go do polski) oraz Ponton(były trener B klasowej druzyny Gryf). Legendy

4

@gumaz zawsze sprawdzam czy @FcPortoFan1999 napisal cos na dobranoc

1

@escarabajo oby zastąpił Amorima w ManU, to dopiero będzie kino

0

@escarabajo Xavi go rozwinął, nie da się temu zaprzeczyć

2

@July_6_BcN nie wyjdziesz na rasistke, bylas w zwiazku z @Kessie

5

@July_6_BcN opinia? to jak w Bad boyu Vegi :D

3

@BorzyKrzys pierwszy sezon jednak lepszy i smutna zmiana aktora, Stanisław z pierwszego sezonu duzo lepszy, nowy jest raczej smutny i bezplciowy niestety

5

Pedri, ale Ty mi teraz zaimponowałeś


6

@spiderman1899 o 6 rano juz kreski wciagacie? nie za wczesnie?

0

@nosiu95 powrót do Partyzanta Leszno to idealny kierunek, nic pomiędzy

1

@esem91 @Sinirsey to ten uszatek co go zlapali na wąchaniu butów tej Krzan co odeszla z Zero. Ciekawe te historie zwiazane z realem są

0

@mkord pozbiera i bedzie mial na opał

1

0

Jakie koszta naprawy? chlopak zrobil tylko dobry uczynek. Mysliwi budują i stawiają ambony na polach rolników i nie pytają o zgode. Duzo na polachtakich widoków, rolnicy często nie chcą mysliwych czyli szkodników

3

@marcin62 i zajebiscie, to moj stary juz nie zapoluje

2

@Kessie bylo tez i tak

2

@Kessie i zajebiscie, jak taki wynik zostanie to będę miał 2 złotej bonusu, wspaniały Arteta

3

@blakkudium btts, dzięki @Luciano99 za cynk

2

@Kessie ja oglądam cierpliwie, na kuponie czyste 2, mam w planie życie sobie od nowa ułożyć

0

@Sysia11 żeby kalafior się nie obraził, ale byl tez na kadrze i gral w lidze z Nottingham

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?