Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 ja korzystalem przykladowo z viagogo i najczesciej od razu po zakupie otrzymywalem bilety. Mam nadzieje, ze dostaniesz. Napisz im maila z zapytaniem, moze to cos pomoze. Przyszlo mi tez do glowy, ze moze w spamie gdzies masz bilety?
0
@Janas11224 powinienes dostac 3-4 dni przed meczem, seatsnet ogolnie nie ma dobrych opinii, u nich sie zdarza, ze klienci nie dostają biletow
0
@Kondziubarca taktyka ta sama jak z Adamą i Luukiem de Jongiem, tylko wykonawcy inni
0
@Kondziubarca w jego przypadku to lepiej zeby nie kombinowal, jemu brakuje alternatyw. Jeden schemat, jeden sklad najlepiej i tak prawie minal sezon :D
1
@Anonymus0608 polskim chlopakom brakuje luzu...
2
@Kondziubarca licze, ze Karim jeszcze cos dzisiaj dolozy
0
@AmigoBlancos jeszcze brameczka, da rade
0
@norbi77 albo pretensje do kolegow z druzyny jak Lewus? tez nie widzialem
0
@MesQueUnClub96 Tomasz Hajto?
0
@La Pulgaa Elche > Barca proste
2
@Xxxbarca4ever to zasluga Pottera, De Zerbi tylko spija smietanke :D
0
@Crystal37 @Ptasior czyli fani CRa są teraz fanami Haalanda? Nie nudzi im sie zaklamywac rzeczywistosc?
3
@Crystal37 jutro PSG - Lorient
2
@Sau_Ron memory
1
@VegetaPolska Bożydar po odwyku ma wlasny swiat, do meczykow sie nadaje...
0
@norbi77 mam podobnie pomimo, ze pracuje z samochodami typu ferrari, lambo... wyscigi w tv sa jak dla mnie nudne, sprawdzam jedynie wyniki po i ogladam jedynie najciekawsze sytuacje na yt. Troche mi sie to przejadlo pracując przy tym i jezdzac na rozne pokazy. Srodowisko to jest jak kolko wzajemnej adoracji i wchodzenie do tylka wlascicielom tych samochodow i biciem konia co to nie mają mimo iz nawet nie potrafią niekiedy jezdzic. Temat rzeka...
0
@KlonaZepan zgadzam sie dlatego tez go wpisalem, moim zdaniem lepiej zeby gral na prawej stronie obrony niz w srodku, tam jakos mniej przeszkadza :D
1
@KrwawiaceoczyVEB jak kogos jeszcze dziwi dlaczego tak bardzo chcą powrotu Messiego to teraz widac, nie stac nas na zakup nikogo wartosciowego. Glupio wydane pieniadze na Ferrana, Raphinhe i Lewusa. Nie widac skoku jakosciowego i powrot Messiego to swego rodzaju blaganie o pomoc. Mam nadzie, ze Barca zlozy oferte Marcosowi Thuram, a nie skupi sie na Aubie
2
@Gracek10 glupio wydane pieniadze na Ferrana, Raphinhe, Lewusa i w sumie Kounde tez troche przeplacony i teraz nie ma skad na napastnika, ktory jest potrzebny. Jak sie okazalo najlepiej sprawdzily sie transfery za niskie kwoty lub za darmo. Brawo
1
@HavertzKai Masona Greenwooda
0
@Rust_Cohle albo Valencia lub Real Sociedad
0
@Rust_Cohle Newcastle, zrób z nich potęge
1
@matirix20 i cyk do ligi europy :D
1
@JohnnyBarca Lewus i Anka mają dozywotni z 4F... to dopiero kontrakt
7
@Encore ale tanczyc potrafi, to najwazniejsze
2
@Survier i zachwyt nad Dembele...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Kondziubarca Boguś w punkt
1
@klopx https://www.footballkitarchive.com/
tu panie masz wszystkie koszulki kazdego klubu