0

@Janas11224 ja korzystalem przykladowo z viagogo i najczesciej od razu po zakupie otrzymywalem bilety. Mam nadzieje, ze dostaniesz. Napisz im maila z zapytaniem, moze to cos pomoze. Przyszlo mi tez do glowy, ze moze w spamie gdzies masz bilety?

0

@Janas11224 powinienes dostac 3-4 dni przed meczem, seatsnet ogolnie nie ma dobrych opinii, u nich sie zdarza, ze klienci nie dostają biletow

0

@Kondziubarca taktyka ta sama jak z Adamą i Luukiem de Jongiem, tylko wykonawcy inni

0

@Kondziubarca w jego przypadku to lepiej zeby nie kombinowal, jemu brakuje alternatyw. Jeden schemat, jeden sklad najlepiej i tak prawie minal sezon :D

1

@Anonymus0608 polskim chlopakom brakuje luzu...

2

@Kondziubarca licze, ze Karim jeszcze cos dzisiaj dolozy

0

@AmigoBlancos jeszcze brameczka, da rade

0

@norbi77 albo pretensje do kolegow z druzyny jak Lewus? tez nie widzialem

0

@MesQueUnClub96 Tomasz Hajto?

0

@La Pulgaa Elche > Barca proste

2

@Xxxbarca4ever to zasluga Pottera, De Zerbi tylko spija smietanke :D

0

@Crystal37 @Ptasior czyli fani CRa są teraz fanami Haalanda? Nie nudzi im sie zaklamywac rzeczywistosc?

3

@Crystal37 jutro PSG - Lorient

2

@Sau_Ron memory

1

@VegetaPolska Bożydar po odwyku ma wlasny swiat, do meczykow sie nadaje...

0

@norbi77 mam podobnie pomimo, ze pracuje z samochodami typu ferrari, lambo... wyscigi w tv sa jak dla mnie nudne, sprawdzam jedynie wyniki po i ogladam jedynie najciekawsze sytuacje na yt. Troche mi sie to przejadlo pracując przy tym i jezdzac na rozne pokazy. Srodowisko to jest jak kolko wzajemnej adoracji i wchodzenie do tylka wlascicielom tych samochodow i biciem konia co to nie mają mimo iz nawet nie potrafią niekiedy jezdzic. Temat rzeka...

0

@KlonaZepan zgadzam sie dlatego tez go wpisalem, moim zdaniem lepiej zeby gral na prawej stronie obrony niz w srodku, tam jakos mniej przeszkadza :D

1

@KrwawiaceoczyVEB jak kogos jeszcze dziwi dlaczego tak bardzo chcą powrotu Messiego to teraz widac, nie stac nas na zakup nikogo wartosciowego. Glupio wydane pieniadze na Ferrana, Raphinhe i Lewusa. Nie widac skoku jakosciowego i powrot Messiego to swego rodzaju blaganie o pomoc. Mam nadzie, ze Barca zlozy oferte Marcosowi Thuram, a nie skupi sie na Aubie

2

@Gracek10 glupio wydane pieniadze na Ferrana, Raphinhe, Lewusa i w sumie Kounde tez troche przeplacony i teraz nie ma skad na napastnika, ktory jest potrzebny. Jak sie okazalo najlepiej sprawdzily sie transfery za niskie kwoty lub za darmo. Brawo

1

@HavertzKai Masona Greenwooda

0

@Rust_Cohle albo Valencia lub Real Sociedad

0

@Rust_Cohle Newcastle, zrób z nich potęge

1

@matirix20 i cyk do ligi europy :D

1

@JohnnyBarca Lewus i Anka mają dozywotni z 4F... to dopiero kontrakt

7

@Encore ale tanczyc potrafi, to najwazniejsze

2

@Survier i zachwyt nad Dembele...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Kondziubarca Boguś w punkt

1

@klopx https://www.footballkitarchive.com/
tu panie masz wszystkie koszulki kazdego klubu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?