Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamilos84 zostanie ambasadorem parady milosci ze swoimi gestami
1
@PatrychoO poprosze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Parcie na szklo? Prawda
2
@BARCA1899Messi to tylko wina Tebasa? To ciekawe...
1
@Herato Bayern bedzie kontynuowal dominacje w niemczech, tam jak trafi sie jakis bardzo dobry zawodnik, szczegolnie jak jest to niemiec to bayern zaraz go zgarnia. Wszystkie te kluby są im podporzadkowane. City ogolnie tez robi serie mistrzostw, wydają sie byc coraz mocniejsi. PSG to wiadomo, ale akurat oni potrzebują troche przewietrzyc sklad
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Gracek10 no i tak bedzie
7
@Emhyr zeby tak w meczu potrafil zrobic, ilu bylo takich co na treningu wymiatają...
1
@Poro6niec ter Stegen, de Jong, Christensen i Lewus to zawodnicy mowiacy po niemiecku, wiec to nie dziwi. Swego czasu wrzucali zdjecia z kolacji, kiedy wychodzili razem. Na meczach Anka tez pokazuje sie z dziewczyną Frenkiego.
1
@Firestone amerykanin Tod niszczy wszystko co stworzyl rosjanin Romek
3
@Kondziubarca ogladalem to dzisiaj jak sie odpalil. Naszych dziennikarzy ciezko zadowolic, Santos ewidentnie ma ich gleboko gdzies, wiec odplacają mu sie atakujac go. Problem nie jest w nim tylko problem jest w komunikacji miedzy pzpn, a Santosem i jego sztabem. Kulesza organizuje mecz z Niemcami bo wydaje mu sie, ze na tym zarobi z biletow i z praw telewizyjnych. Ostatni raz na meczu reprezentacji bylem jeszcze na Euro 2016 we Francji, wiecej nie zamierzam wydawac kasy i ogladac te zakochane w sobie gwiazdki. Co chwile jakies afery, wieczne fochy. Dziwie sie tez ludziom, ze dalej chca zapelniac trubynu jak zawsze pozostaje niesmak po meczach reprezentacji. Wszystko dziala jakby w jedną strone, skakac trzeba wokol pilkarzy, ale czy oni dają cos kibicom? Watpie, ze Santos sie zawinie tak jak Sousa, przyjechal tu na emeryture tak naprawde, ale spokoju tu nie bedzie mial, bedzie pierwszym kozlem ofiarnym
0
@Poro6niec przybil sobie zolwia?
1
@Kondziubarca ja juz wczesniej o tym pisalem, ale duzo uzytkownikow po mnie jechalo :D zeby zakontraktowac Messiego czy iinnego zawodnika trzeba najpierw sprzedac zawodnikow z wysokimi kontraktami, moze jednego z liderow jak np. de Jong. Laporta przedstawia plan Tebasowi, ale to jesty gdybanie. Jezeli w czerwcu(nie w lipcu) nie uda sie kogos sprzedac za konkretna kase, np. Ansu to zapomnijmy o Messim. Kessie i Christensen przyszli za darmo rok temu, ale czekano z oficjalką dopiero jak zaczeto sprzedawac zawodnikow i to bylo w lipcu. Messi sobie nie pozwoli na to zeby pozniej nie miec mozliwosci przedluzenia kontraktu z PSG czy na sile innego klubu
2
@Kondziubarca tak bedzie. Watpie, ze Messi drugi raz bedzie czekal na Laporte zeby w lipcu byc bez klubu.
0
@HypeR tak mi sie tez wydaje bo czesto jest tak, ze zawodnicy, ktorzy w sierpniu zmieniaja kluby, a maja rozegrany mecz czy dwa i nie dostaja medalu. Ciekawe tez jak bedzie w przypadku Depaya, on rozegral dwa mecze w lidze
0
@daniel32778 nie ma jakiegos wymogu minimum rozegranych meczow?
2
@Medium licze, ze Maradona z Leszna powroci kiedys do Partyzanta albo do Znicza, wzruszajaca historia by to byla
3
@Rust_Cohle tak jak w niemcach...
2
@MesQueUnClub96 @Kamilos84 racja, zapomnialem o pucharze, moj blad panowie, dzieki
0
@bebeto77 a jakiego chcesz?
0
@Isso89 @MesQueUnClub96 no wlasnie nie, zobaczcie na transfermarkt lub sofascore
1
Lech to nie ma ochoty grac w Europie w przyszlym sezonie? @FcPortoFan1999 @Kondziubarca
0
@Herato jemu jest dobrze, nie potrzeba mu trofeów
2
@Kondziubarca przy Niemieckiej lidze to Francuska wydaje się zacięta, jeszcze zeby styl gry byl atrakcyjny... :/
0
@Medium nie tylko Ty, jak czytam dzisiaj komentarze to praktycznie cala LaBamba :D, Napoli jak na razie to mi kupon ...
0
@FcPortoFan1999 @MesQueUnClub96 przeciez jeszcze Juve dzisiaj gra, jak wygraja z Bologna to maja 17pkt straty
0
@P33ck wykrakales
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Emhyr i Napoli jak na razie bedzie musialo odlozyc swietowanie