13

@Deviler pewnie to byl strzal, a nie podanie :D

0

@Limit_l3ss Barca popelnila blad pozwalając mu odejsc, jego potencjalny powrot to swego rodzaju blaganie Xaviego, Laporty o ratowanie ofensywy Barcy, jak rowniez przyznanie sie Laporty do bledu

0

@Janas11224 tak, w anglii jest bardzo duzo kradziezy samochodów i dlatego duzo osob decyduje sie wlasnie na to zabezpieczenie. Do jakiego auta planujesz zalozyc?

0

@Kuba_1 a ta dalej pajacowac musi... co za babsko

0

@Janas11224 ja panie, w anglii zajmuje sie autami premium typu lambo, ferrari... w wielu autach jest to montowane, nie odpalisz auta bez sekwencji przyciskow, modul do tego jest chowany najczesciej za deską rozdzielczą, wiec trzeba wszystko rozlozyc zanim sie do niego zlodziej dostanie. Polecam

0

@MatBac1991 poradzi sobie bez niego

2

@tomek8756 @Kondziubarca @Deviler juz tymi lapami zaczynal machac, alez to jest irytujące. Niezadowolony, ze ktos inny moze strzelac

0

@AmigoBlancos wszystko w normie, Totki to klub mem

1

@Kondziubarca ja panie kolego nie zdziwie sie jak jednak zostanie w PSG, tam ma pewne, ze dolozy co sezon jakis puchar do kolekcji. Wspolpraca miedzy Mbappe, a Messim wyglada calkiem ladnie, mysle ze sie dogadują. Niby jest duzo newsow o jego powrocie, glownie od Romero, ale czy Laporta i przyjaciele nie robią tylko zaslony do afer? Moze i te newsy o powrocie są Messiemu tez na ręke zeby wynegocjowac lepsze warunki w Paryzu. Xavi jako trener to tez malo zachęcająca opcja

0

@Kondziubarca to by byla ciekawa wspolpraca

0

@Bocheno1 moze udostepnij sobie internet z telefonu na lapka i ogien

0

@Janas11224 to Stachurska juz na stale z tymi hiszpanami?

4

@AmigoBlancos te gbury

2

@Michael24 nie ufam Xaviemu

2

@Kondziubarca murem za Kucharskim, nikt nie zna Roberta tak dobrze jak on :)

3

@Deviler biore w ciemno taki wynik

1

@Deviler czym oni sie kierują wybierając takie godziny? :D

1

@FcPortoFan1999 wiadomo kto zgarnie mistrza w tym roku?

1

@Hadim prawda

14

@AmigoBlancos ale to Ty dzwonisz

0

@gumaz zapomnialem nadmienic iz caly zabieg odbywa sie na leżąco

0

@gumaz ludzi mam od tego

3

@AmigoBlancos nie mozna zapomniec o Rakowie i Feyenoordzie

1

@bartulek98 nie mozna zapomniec o zmarnowanych setkach Lewego na pustą bramke

1

2:0

1

@MesQueUnClub96 i super, oby zgarneli majstra, dawno nie mieli takiej okazji jak teraz

1

@MesQueUnClub96 sredni aktor

1

@Doren01 oby Arsenal, bylaby to odmiana. Liga mistrzow dla City, ze wzgledu na Pepa:)

2

@Doren01 Premier League to jedyne co angole mają dobre :D w srode City Arsenal, meczycho bedzie na bank

1

@FcPortoFan1999 zeby to Borussia wykorzystala...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?