0

@Pewex wlasnie na meskich tez
Krawędź każdego z pasów będzie miała kształt rombów, co zdaniem portalu footyheadlines jest inspirowane starym logo kobiecej drużyny Barcelony. Na koszulce znajdować się będzie też aktualne logo Katalończyków, ale z jedną zmianą - zostanie dodany subtelny diament, który będzie widoczny pod światłem, co też ma oddać hołd damskiej drużynie Barcelony.

1

@Pewex to jest hołd dla zenskiej druzyny, jakis jubileusz, pisano o tym niedawno

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Ojciec5tkidzieci Boehly jest przyzwyczajony do sportow amerykanskich, gdzie do szatni futbolu amerykanskiego czy nba mozna wchodzic, tam caly czas kręcą sie dziennikarze, fotoreporterzy, wieczne show.

1

@RomanHoffer linka powinna byc naciagnieta, jak jest luzna to nie bedziesz mogl biegu zmieniac. Tak samo jak linka hamulcowa

2

@ranger3120 to wiele wyjasnia dlaczego lapal sie za saszete, to z gorąca

1

@JohnA to kwestia gustu, np. dla mnie dziewczyna de Jonga ma zbyt kwadratową glowe i duzą jak arbuz, wieksza niz Frenkiego :D a Grealisha, Sasha Attwood jest jak typowa mocno wymalowana samoopalaczem angielka. Takze kazdy ma swoj gust:)

19

@Cotutajsiedzieje bezapelacyjnie

0

@Medium pieklo kobiet

2

@JohnA to wszystko przez pogode, slonce swieci i kazdy dzis kreatywny :D

14

@Kuba_1 Anka sie dala wypuscic Wojewodzkiemu jak maly Jasio

4

@Mario96w @dawidM10 @tristan87 @Kidd a Robert bil Niemca po kasku

9

5

@Cotutajsiedzieje nawet sie nie kryją... Anka sie jeszcze czasami widuje z Robertem?

0

@Janas11224 gdyby nie Anka to by teraz chlał wóde z Peszkinem w Wieczystej

1

@JohnyMemonik są zbyt chytrzy, walczą o kazdą premie

11

pierogi w hiszpanii, jaja w arabii, ach Ci celebryci

4

@tomek8756 raczej kwaśno na chcacie :D jakos niezrecznie :D

2

@Lionel_Messi10 a gdzie motyw gejowski? Ricky Martin by sie wpasowal

2

@ptrx nie bierze sie drewna do lasu

0

@kamiVeB usunela bo Robert i rodzina widziala

2

@xvcWinterSoldier wrocili do siebie i ponoc ta cala Harriet w ciazy jest, mają sie pobrac

9

@Deviler @robertlewandowski tu sie mozesz wygadac, sami swoi

3

@bartas97 hiszpanie podkradają Robertowi pieroga

4

@Kondziubarca jest grubo, hiszpan nawet w jego garderobie chodzi...

2

@TheNekro94 jej pewnie tak, ale czy tym jej hiszpanom tez?

5

@LM10GOAT Bayern

5

@Medium @Deviler @Lionel_Messi10 @Kondziubarca @MesQueUnClub96 @TheNekro94 widze, ze wszystkim dzisiaj humor od rana dopisuje :D co kolejny post to lepszy

1

@JohnyMemonik nawet jest coraz gorzej bo Anka straszne glupoty w wywiadach opowiada, zachowuje sie jak postrzelona, wszedzie sie afiszuje. Lewy ma w tym swoją wine, jak Nike go kopnelo to zwiazal sie z 4f i oczywiscie Anke tez w to wcisnal. Swego czassu 4f podnioslo ceny narzekajac jednoczesnie, ze polacy mniej kupują, a oni muszą placic Lewandowskim za reklame. Dla porownania Antonella tez ma kontrakt z firma fitness: Alo, Aloyoga i jej reklamy czy marketing nie jest taki chamski, natarczywy. Tak jak napisales Anki PR jest dramatyczny, wrecz odpychajacy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?