4

@barcelonaLM @Deviler to ona ze wszystkimi tymi hiszpanami naraz?

4

@Tomo1989 i kiedy będą elektryczne, no bo jak to tyle smogu wytwarzac

4

@BorzyKrzys Slowo Borze, Borowisko :D

5

@Sawik_10 wypisz, wymaluj...

2

@barcelonaLM jak Barca bedzie na tourne w stanach Anka bedzie miala wiecej czasu

0

@Przemo1 ja bym to nie nazwal projekt Messi tylko to jest blaganie Xaviego i Laporty zeby jego obecnosc rozkrecila ofensywe Barcy i uratowala finanse klubu. Jest to tez przyznanie sie Laporty do bledu, ze po dobrych radach miedzy innymi Pique pozwolil odejsc najlepszemu zawodnikowi swiata

1

@takisobiektos to jest taka nagonka na pilkarzy zeby ich zmusic do obnizki wynagrodzen i zmuszanie do odejscia. W momencie jezeli Messi nie przyjdzie bedzie nagonka, ze to przez pilkarzy bo nie poszli na ręke klubowi.

2

@wasacz buty Mbappe

0

@JaroCoach na odejscie Frenkiego de Jonga dawal 99% :D

1

@Kidd i jeszcze trzeba wspomniec o procentach

1

@bartas97 trzeba tylko czekac na obroncow mentala kiedy zacznal porownywac go do Martineza, ze nie dostal zadnej kary :D ciekaw jestem ile Cristiano wytrzyma u arabow, czy nie bedzie poszukiwan nowego klubu

3

@escarabajo i nie smieje sie w cyrku

0

@GeneralXavi bardzo romantycznie

0

@Deviler przyleciala Anka ogladac najlepszego napastnika swiata?

0

@Herato oby wygral, a za rok Leo

1

@Deviler RR Wraith, juz chyba dosc dawno

2

@Cotutajsiedzieje e tam, bucem jest Cristiano, nie ma tygodnia zeby cos nie odwalil, wczoraj tez dal popis

2

1

@Survier a nie uwazasz, ze czesc zawodnikow to po prostu koledzy Xaviego z boiska, grali ze sobą wiele lat zanim poszedl do arabów. Kumpli ciezko opieprzyc i mlodzi widzą, ze mogą sobie pozwolic, wejsc mu na glowe... Pep budzi respekt swoim charakterem, nie gryzie sie w jezyk i potrafi wykopac zawodnika z klubu. Ancelotti doswiadczenie i szacunek ma, Zidane tez wydaje sie twardym gosciem. Mozna tak wymieniac.. :)

1

@Survier Xavi raczej wydaje sie miekki jesli chodzi o dyscypline, to nie Pep. Widac po zawodnikach, ze wchodzą mu na glowe i stroją fochy jak ostatnio Raphinha, cos ewidentnie nie gra

1

@DonMatteo901 jak na mecze Chelsea smigalem kibice skandowali jego imie, byl lubiany. Jak go poznalem to zmienilem zdanie o nim totalnie, menda straszna, za serwis i detaling samochodow nie chcial placic, wielka łaska z platnosciami.

0

@MesQueUnClub96 otrivin panie i wal w dwie rury

1

@SkN Remis Interu z Benficą i City klepie Niemcow po kasku :D

0

@Bobert_Kubicki decyzja czy Juventus odzyska 15 pkt. Dla serie A byloby dobrze, zrobilo by sie ciekawiej w walce o mmiejsca do ligi mistrzow

2

@Kengo widac, ze chlopak nie ma problemu z plecami

3

@VegetaPolska mialem kiedys podobną sytuacje, dziewczyna byla z brazylii i dopiero zaczynala uczyc sie angielskiego. Wymienilismy sie numerami i zaproponowalem jej, ze pomoge z angielskim. Zaczelismy wymieniac wiadomosci, pisac do siebie. Sugeruje zebys zrobil podobnie i zaproponowal jej, ze pomozesz w nauce polskiego

2

@magister97r smiechom nie bylo konca

2

@Pewex jego klauzula to 50mln, tylko czy ktos go zechcialby kupic? Byl dostepny w lecie za darmo i jak widac dalej jest u nas

0

@Herato to podobnie jak Dembele

1

@Deviler i Peszko ponoc na asystenta, takie ma zyczenie Lewus

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?