Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@betonito sraczka murowana
1
@Arthurio proponuje do dobrego szewca podejsc, moj brat mial podobne problemy z butami. Szewc na pewno bedzie mial przyrząd do rozciągania jak rowniez preparaty do tego
0
@Marcelinho99 a to jest potwierdzone, ze Blaszczykowski zagra w tym meczu czy po prostu dostanie koszulke pamiątkową w ramie, tak jak to mialo miejsce z Peszkinem?
3
@Kondziubarca odnosnie Xaviego to racje ma... :D
1
@goldmetaxa Pedro i Iniesta tez wrócą...
0
@betonito mlodzi, a jednoczesnie doswiadczeni, rzadka mieszanka...
2
@Pawel13sz @Barca1992 i cyk, ogarniete
9
Alexia Putellas wraca do skladu po kontuzji
@Kondziubarca @Lionel_Messi10 @Deviler
7
@Kondziubarca to akurat nie dziwi, tylko co na to mama?
2
@Nhyz nie miej do siebie pretensji, to wina rodzicow :D
2
@Nhyz teraz Anka odkrywa ich talenty
7
@Rastafarnianin no i teraz juz wszystko jasne, Lewus jest nierobem
0
@Kondziubarca ma lancuszek z wisiorkiem jak Ronaldinho, jak to sie moglo nie udac?
0
@Limit_l3ss do tej dwojki pasuje rowniez Lewus - wolny, slaby technicznie
1
@Ojciec5tkidzieci to samo robią bracia Collins, przekazują część zysków z róznych biznesów na swoją fundacje. Nie ma to jak dobroczynnosc
2
@MesQueUnClub96 nie inaczej...
0
@Solmyr @MesQueUnClub96 @Kondziubarca @Lionel_Messi10 wyjasnijcie koledze
1
@Pogba @Kondziubarca i pewnie Jordiemu zaproponują obnizenie wynagrodzenia poprzez przedluzenie kontraktu o dwa lata :D
1
@Deathwing112 ależ złoto :D i te wstawki z Lewusem :D
1
@bartas97 Raków?
4
@Kondziubarca z cyklu cytaty, ktore mają wlasne zycie
1
@Sau_Ron beaver
2
Po wczorajszym meczu to szkoda mi Messiego zeby tu wracal. Barca w ofensywie jest tragiczna, dwa lata mijają od jego odejscia i nie widac zadnych postepow w ataku. Xavi wygląda jakby nie mial zadnego planu, zadnych alternatyw i teraz wiekszosc kibicow jak i sam Xavi czy Laporta szukają zbawienia w Messim. Uwazam, ze w PSG ma duzo wiecej szans na kolejne puchary i wieksze szanse na LM, w Barcy jak widac wyjscie z grupy na tą chwile to jest sukces, a chyba nie o to chodzi
1
@Deviler Rayo lubi remisy...
0
@Kengo i razem z 6 innymi zawodnikami Chelsea ma najwiecej asyst w druzynie, cale 2 :D
2
Laporta jest tym co sprzedal miejsce na koszulkach, bedzie tym ktory sprzeda klub...
3
@Kondziubarca to juz nie pierwszy news o ich milosci :D cos w tym jest...
0
@RomanHoffer ostatni raz Arsenal wygral na Etihad w 2015, liczylem ze Arsenal dociagnie ten sezon i wygra lige, ale cos czuje ze City sie po nich dzisiaj przejedzie
8
@Herato jak trwoga to do Boga
0
@Herato przed transferem do Al Nassr jezdzil do Madrytu, trenowal na obiektach Realu, staral sie wcisnac do nich, Perez odmowil. Ronaldo jest toksyczny, watpie ze jakis klub z LM sie na niego nabierze. Zastanawiam sie jednak ile wytrzyma u arabow i bedzie szukal ucieczki, moze do MLS?