0

@betonito sraczka murowana

1

@Arthurio proponuje do dobrego szewca podejsc, moj brat mial podobne problemy z butami. Szewc na pewno bedzie mial przyrząd do rozciągania jak rowniez preparaty do tego

0

@Marcelinho99 a to jest potwierdzone, ze Blaszczykowski zagra w tym meczu czy po prostu dostanie koszulke pamiątkową w ramie, tak jak to mialo miejsce z Peszkinem?

3

@Kondziubarca odnosnie Xaviego to racje ma... :D

1

@goldmetaxa Pedro i Iniesta tez wrócą...

0

@betonito mlodzi, a jednoczesnie doswiadczeni, rzadka mieszanka...

2

@Pawel13sz @Barca1992 i cyk, ogarniete

9



Alexia Putellas wraca do skladu po kontuzji
@Kondziubarca @Lionel_Messi10 @Deviler

7

@Kondziubarca to akurat nie dziwi, tylko co na to mama?

2

@Nhyz nie miej do siebie pretensji, to wina rodzicow :D

2

@Nhyz teraz Anka odkrywa ich talenty

7

@Rastafarnianin no i teraz juz wszystko jasne, Lewus jest nierobem

0

@Kondziubarca ma lancuszek z wisiorkiem jak Ronaldinho, jak to sie moglo nie udac?

0

@Limit_l3ss do tej dwojki pasuje rowniez Lewus - wolny, slaby technicznie

1

@Ojciec5tkidzieci to samo robią bracia Collins, przekazują część zysków z róznych biznesów na swoją fundacje. Nie ma to jak dobroczynnosc

2

@MesQueUnClub96 nie inaczej...

0

1

@Pogba @Kondziubarca i pewnie Jordiemu zaproponują obnizenie wynagrodzenia poprzez przedluzenie kontraktu o dwa lata :D

1

@Deathwing112 ależ złoto :D i te wstawki z Lewusem :D

1

@bartas97 Raków?

4

@Kondziubarca z cyklu cytaty, ktore mają wlasne zycie

1

@Sau_Ron beaver

2

Po wczorajszym meczu to szkoda mi Messiego zeby tu wracal. Barca w ofensywie jest tragiczna, dwa lata mijają od jego odejscia i nie widac zadnych postepow w ataku. Xavi wygląda jakby nie mial zadnego planu, zadnych alternatyw i teraz wiekszosc kibicow jak i sam Xavi czy Laporta szukają zbawienia w Messim. Uwazam, ze w PSG ma duzo wiecej szans na kolejne puchary i wieksze szanse na LM, w Barcy jak widac wyjscie z grupy na tą chwile to jest sukces, a chyba nie o to chodzi

1

@Deviler Rayo lubi remisy...

0

@Kengo i razem z 6 innymi zawodnikami Chelsea ma najwiecej asyst w druzynie, cale 2 :D

2

Laporta jest tym co sprzedal miejsce na koszulkach, bedzie tym ktory sprzeda klub...

3

@Kondziubarca to juz nie pierwszy news o ich milosci :D cos w tym jest...

0

@RomanHoffer ostatni raz Arsenal wygral na Etihad w 2015, liczylem ze Arsenal dociagnie ten sezon i wygra lige, ale cos czuje ze City sie po nich dzisiaj przejedzie

8

@Herato jak trwoga to do Boga

0

@Herato przed transferem do Al Nassr jezdzil do Madrytu, trenowal na obiektach Realu, staral sie wcisnac do nich, Perez odmowil. Ronaldo jest toksyczny, watpie ze jakis klub z LM sie na niego nabierze. Zastanawiam sie jednak ile wytrzyma u arabow i bedzie szukal ucieczki, moze do MLS?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?