Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MatBac1991 poradzi sobie bez niego
2
@tomek8756 @Kondziubarca @Deviler juz tymi lapami zaczynal machac, alez to jest irytujące. Niezadowolony, ze ktos inny moze strzelac
0
@AmigoBlancos wszystko w normie, Totki to klub mem
1
@Kondziubarca ja panie kolego nie zdziwie sie jak jednak zostanie w PSG, tam ma pewne, ze dolozy co sezon jakis puchar do kolekcji. Wspolpraca miedzy Mbappe, a Messim wyglada calkiem ladnie, mysle ze sie dogadują. Niby jest duzo newsow o jego powrocie, glownie od Romero, ale czy Laporta i przyjaciele nie robią tylko zaslony do afer? Moze i te newsy o powrocie są Messiemu tez na ręke zeby wynegocjowac lepsze warunki w Paryzu. Xavi jako trener to tez malo zachęcająca opcja
0
@Kondziubarca to by byla ciekawa wspolpraca
0
@Bocheno1 moze udostepnij sobie internet z telefonu na lapka i ogien
0
@Janas11224 to Stachurska juz na stale z tymi hiszpanami?
4
@AmigoBlancos te gbury
2
@Michael24 nie ufam Xaviemu
2
@Kondziubarca murem za Kucharskim, nikt nie zna Roberta tak dobrze jak on :)
3
@Deviler biore w ciemno taki wynik
1
@Deviler czym oni sie kierują wybierając takie godziny? :D
1
@FcPortoFan1999 wiadomo kto zgarnie mistrza w tym roku?
1
@Hadim prawda
14
@AmigoBlancos ale to Ty dzwonisz
0
@gumaz zapomnialem nadmienic iz caly zabieg odbywa sie na leżąco
0
@gumaz ludzi mam od tego
3
@AmigoBlancos nie mozna zapomniec o Rakowie i Feyenoordzie
1
@bartulek98 nie mozna zapomniec o zmarnowanych setkach Lewego na pustą bramke
1
2:0
1
@MesQueUnClub96 i super, oby zgarneli majstra, dawno nie mieli takiej okazji jak teraz
1
@MesQueUnClub96 sredni aktor
1
@Doren01 oby Arsenal, bylaby to odmiana. Liga mistrzow dla City, ze wzgledu na Pepa:)
2
@Doren01 Premier League to jedyne co angole mają dobre :D w srode City Arsenal, meczycho bedzie na bank
1
@FcPortoFan1999 zeby to Borussia wykorzystala...
2
widzicie, Robert ma swoich hiszpanow
@MesQueUnClub96 @Kondziubarca @Lionel_Messi10
0
@RomanHoffer alkohol i narkotyki z Bozydarem
0
@AmigoBlancos cos jak Mbappe rok temu...
2
@Poro6niec @MesQueUnClub96 poznajcie sie panowie
0
@tomek8756 polączenie wlatcy móch z muppetem