Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz ludzi mam od tego
3
@AmigoBlancos nie mozna zapomniec o Rakowie i Feyenoordzie
1
@bartulek98 nie mozna zapomniec o zmarnowanych setkach Lewego na pustą bramke
1
2:0
1
@MesQueUnClub96 i super, oby zgarneli majstra, dawno nie mieli takiej okazji jak teraz
1
@MesQueUnClub96 sredni aktor
1
@Doren01 oby Arsenal, bylaby to odmiana. Liga mistrzow dla City, ze wzgledu na Pepa:)
2
@Doren01 Premier League to jedyne co angole mają dobre :D w srode City Arsenal, meczycho bedzie na bank
1
@FcPortoFan1999 zeby to Borussia wykorzystala...
2
widzicie, Robert ma swoich hiszpanow
@MesQueUnClub96 @Kondziubarca @Lionel_Messi10
0
@RomanHoffer alkohol i narkotyki z Bozydarem
0
@AmigoBlancos cos jak Mbappe rok temu...
2
@Poro6niec @MesQueUnClub96 poznajcie sie panowie
0
@tomek8756 polączenie wlatcy móch z muppetem
1
@MesQueUnClub96 ponoc Anka zmienia platforme streamingową na showup
moze byc?
0
@Peciak Arteta jest od grudnia 2019 w Arsenalu... Manchester w zeszlym sezonie byl na szostym miejscu
1
@DonCarletto tak, jednak puchar do gabloty da sie wstawic, wicemistrzostwo nie. Obie druzyny będą grac w lidze mistrzow w przyszlym sezonie. Arsenal z Arteta jest juz kilka sezonow i tak naprawde dopiero teraz poczynili duzy skok jakosciowy. Ten Haag ogarnal United znacznie szybciej
0
@SuperPatsonFCB no widzisz, ja akurat pamietam jak Wisla grala z Schalke, Lazio i kibicowalem im z calych sil. Mieszkam w anglii i z doswiadczenia wiem, ze polacy są bardzo zazdrosni o swoich, najlepiej jak komus sie noga powinie wtedy to cieszy, zeby ktos nie przeskoczyl pewnego pułapu, zeby nie byl lepszy. Czesto slyszalem lata wstecz od starszych osob z czasow komuny, ze wtedy bylo lepiej, kazdy byl rowny, mial mniej wiecej tyle samo. Jest to jak widac dalej zakorzenione.
0
@Faro to nie byl sen tylko Cie trzymalo po wczorajszym meczu
5
@SuperPatsonFCB Kosowski - Wisla, Lesnodorski - Legia, przynajmniej nie ukrywają, ze ich boli gra Lecha w europie
0
@Dalhi złoto :D
1
@LM10GOAT wczoraj Messi piekne ciasteczka prezentowal Mbappe. Dziwi fakt, ze on chce wrocic do Barcy i te podania będą marnowane przez Dembele, ktory ma tragiczne wykonczenie i czy Lewy bedzie potrafil dobiec do nich...
0
@kamiVeB to co w klubie robi jeszcze Dembele jak on wiekszosc czasu spedza kontuzjowany?
0
@doc wczoraj piekne ciasteczka Leo posylal do Mbappe... w Barcy bedzie mial Dembele, ktory nie potrafi wykonczyc akcji bramką i Lewego, ktory sprinterem nie jest
0
@Anonymus0608 City ma 2 mecze zalegle
0
@koksik2700 to byl casting do rodziny Adamsow, mial grac Gomeza
2
@PatrychoO teraz juz wiem...
1
Komentarz usunięty
1
@PatrychoO TVN odpal na tv, a meczyk na lapku
0
@Herato szkoda, ze jego transfer do Realu nie wypalil w ostatniej chwili. Pozniej Real skupil sie na Courtois...