0

@MatBac1991 poradzi sobie bez niego

2

@tomek8756 @Kondziubarca @Deviler juz tymi lapami zaczynal machac, alez to jest irytujące. Niezadowolony, ze ktos inny moze strzelac

0

@AmigoBlancos wszystko w normie, Totki to klub mem

1

@Kondziubarca ja panie kolego nie zdziwie sie jak jednak zostanie w PSG, tam ma pewne, ze dolozy co sezon jakis puchar do kolekcji. Wspolpraca miedzy Mbappe, a Messim wyglada calkiem ladnie, mysle ze sie dogadują. Niby jest duzo newsow o jego powrocie, glownie od Romero, ale czy Laporta i przyjaciele nie robią tylko zaslony do afer? Moze i te newsy o powrocie są Messiemu tez na ręke zeby wynegocjowac lepsze warunki w Paryzu. Xavi jako trener to tez malo zachęcająca opcja

0

@Kondziubarca to by byla ciekawa wspolpraca

0

@Bocheno1 moze udostepnij sobie internet z telefonu na lapka i ogien

0

@Janas11224 to Stachurska juz na stale z tymi hiszpanami?

4

@AmigoBlancos te gbury

2

@Michael24 nie ufam Xaviemu

2

@Kondziubarca murem za Kucharskim, nikt nie zna Roberta tak dobrze jak on :)

3

@Deviler biore w ciemno taki wynik

1

@Deviler czym oni sie kierują wybierając takie godziny? :D

1

@FcPortoFan1999 wiadomo kto zgarnie mistrza w tym roku?

1

@Hadim prawda

14

@AmigoBlancos ale to Ty dzwonisz

0

@gumaz zapomnialem nadmienic iz caly zabieg odbywa sie na leżąco

0

@gumaz ludzi mam od tego

3

@AmigoBlancos nie mozna zapomniec o Rakowie i Feyenoordzie

1

@bartulek98 nie mozna zapomniec o zmarnowanych setkach Lewego na pustą bramke

1

2:0

1

@MesQueUnClub96 i super, oby zgarneli majstra, dawno nie mieli takiej okazji jak teraz

1

@MesQueUnClub96 sredni aktor

1

@Doren01 oby Arsenal, bylaby to odmiana. Liga mistrzow dla City, ze wzgledu na Pepa:)

2

@Doren01 Premier League to jedyne co angole mają dobre :D w srode City Arsenal, meczycho bedzie na bank

1

@FcPortoFan1999 zeby to Borussia wykorzystala...

2



widzicie, Robert ma swoich hiszpanow
@MesQueUnClub96 @Kondziubarca @Lionel_Messi10

0

@RomanHoffer alkohol i narkotyki z Bozydarem

0

@AmigoBlancos cos jak Mbappe rok temu...

2

@Poro6niec @MesQueUnClub96 poznajcie sie panowie

0

@tomek8756 polączenie wlatcy móch z muppetem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?