0

@gumaz ludzi mam od tego

3

@AmigoBlancos nie mozna zapomniec o Rakowie i Feyenoordzie

1

@bartulek98 nie mozna zapomniec o zmarnowanych setkach Lewego na pustą bramke

1

2:0

1

@MesQueUnClub96 i super, oby zgarneli majstra, dawno nie mieli takiej okazji jak teraz

1

@MesQueUnClub96 sredni aktor

1

@Doren01 oby Arsenal, bylaby to odmiana. Liga mistrzow dla City, ze wzgledu na Pepa:)

2

@Doren01 Premier League to jedyne co angole mają dobre :D w srode City Arsenal, meczycho bedzie na bank

1

@FcPortoFan1999 zeby to Borussia wykorzystala...

2



widzicie, Robert ma swoich hiszpanow
@MesQueUnClub96 @Kondziubarca @Lionel_Messi10

0

@RomanHoffer alkohol i narkotyki z Bozydarem

0

@AmigoBlancos cos jak Mbappe rok temu...

2

@Poro6niec @MesQueUnClub96 poznajcie sie panowie

0

@tomek8756 polączenie wlatcy móch z muppetem

1

@MesQueUnClub96 ponoc Anka zmienia platforme streamingową na showup
moze byc?

0

@Peciak Arteta jest od grudnia 2019 w Arsenalu... Manchester w zeszlym sezonie byl na szostym miejscu

1

@DonCarletto tak, jednak puchar do gabloty da sie wstawic, wicemistrzostwo nie. Obie druzyny będą grac w lidze mistrzow w przyszlym sezonie. Arsenal z Arteta jest juz kilka sezonow i tak naprawde dopiero teraz poczynili duzy skok jakosciowy. Ten Haag ogarnal United znacznie szybciej

0

@SuperPatsonFCB no widzisz, ja akurat pamietam jak Wisla grala z Schalke, Lazio i kibicowalem im z calych sil. Mieszkam w anglii i z doswiadczenia wiem, ze polacy są bardzo zazdrosni o swoich, najlepiej jak komus sie noga powinie wtedy to cieszy, zeby ktos nie przeskoczyl pewnego pułapu, zeby nie byl lepszy. Czesto slyszalem lata wstecz od starszych osob z czasow komuny, ze wtedy bylo lepiej, kazdy byl rowny, mial mniej wiecej tyle samo. Jest to jak widac dalej zakorzenione.

0

@Faro to nie byl sen tylko Cie trzymalo po wczorajszym meczu

5

@SuperPatsonFCB Kosowski - Wisla, Lesnodorski - Legia, przynajmniej nie ukrywają, ze ich boli gra Lecha w europie

0

@Dalhi złoto :D

1

@LM10GOAT wczoraj Messi piekne ciasteczka prezentowal Mbappe. Dziwi fakt, ze on chce wrocic do Barcy i te podania będą marnowane przez Dembele, ktory ma tragiczne wykonczenie i czy Lewy bedzie potrafil dobiec do nich...

0

@kamiVeB to co w klubie robi jeszcze Dembele jak on wiekszosc czasu spedza kontuzjowany?

0

@doc wczoraj piekne ciasteczka Leo posylal do Mbappe... w Barcy bedzie mial Dembele, ktory nie potrafi wykonczyc akcji bramką i Lewego, ktory sprinterem nie jest

0

@Anonymus0608 City ma 2 mecze zalegle

0

@koksik2700 to byl casting do rodziny Adamsow, mial grac Gomeza

2

@PatrychoO teraz juz wiem...

1

Komentarz usunięty

1

@PatrychoO TVN odpal na tv, a meczyk na lapku

0

@Herato szkoda, ze jego transfer do Realu nie wypalil w ostatniej chwili. Pozniej Real skupil sie na Courtois...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?