Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcowy1899 i Ukrainski Kosecki rowniez w pierwszej jedenastce, trzeba sie bać
1
a ja mam nadzieje, ze PSG po tym jak odejdzie Messi i oby tez Neymar ruszy po zakup Dembele. Klauzula w lipcu to 50mln, a dla nich to niewiele. Wtedy warto zostawic Raphinhe bo mimmo wszystko daje liczby i co wazne, nie lamie sie
10
@Bartula jasna sprawa
2
@Transu96 to jak z Dembele, 6 lat w klubie i co roku ta sama spiewka, ponoc ma zdobyc zlota pilke
1
@gumaz ja wiem, dyskwalifikacja Haalanda i zlota pilka wszechczasow dla Lewusa :D
1
@MesQueUnClub96 wazny jest kierowca, nie samochód :D
1
@MesQueUnClub96 jedź, do 15 zdążysz
0
@tristan87 i cyk, kolejny do Tworkow
1
@NeKenI tak, az do wyrzygania płuc :D
12
@MrPGG dobrych trenerow od przygotowania fizycznego mają, pozazdroscic
7
@Lionel_Messi10 ten facet nadaje sie do szpitala i chyba zapomnial jak na koniec jego przygody Paryz wypial sie na niego, najpierw wypozyczenia, a pozniej gra w PSG B. Powinien od siebie zaczac jaki poziom prezentowal
7
@tristan87 silownie ma, ale nie korzysta :D
9
@supraomnes1 co za druzyna bez murzyna?
5
Komentarz usunięty
0
@Emhyr racja, dzieki za przypomnienie. Araujo czeka pewnie wypozyczenie, raczej gra w Barcy B i treningi z pierwszą druzyną nie mają wiekszego sensu
0
@Emhyr mnie dalej dziwi po co byl ten Julian Araujo, ktory jest kolejnym Destem i jak na razie jego rolą jest bycie maskotką szatni
1
@damianfcb105 tez mam takie wrazenie, moze to byc pan pilkarz
15
@Rewolucja123 Antony, Richarlison, Vini powinni miec swoje wlasne pokoje bez klamek
0
@waletpl i jakby Borek przyszedl to by sie fotkami wymieniali
a no i do tego Wlodar, tez dobry artysta
1
Zawodnik kupiony jako maskotka do szatni, bylo mu smutno dokupili Juliana Araujo...
0
@Sau_Ron panie, chciec, a móc to dwie rozne sprawy. Nawet jezeli PSG zgodziloby sie na wypozyczenie to Barcy nie stac na oplacenie jego pensji, a jest to 40mln euro brutto
3
@Kondziubarca w poniedzialek moze skończą
15
@okiemtypera_lucaxx95 to nie przeczucie, to pewniak
1
@Kondziubarca fajne te newsy, takie irytujące...
0
@Survier rozumiem Cie, mi chodzi o to, ze kontrakt Neymara to 40mln euro brutto, a np. Lewy ma kontrakt 23mln. Barcy po prostu nie stac zeby oplacac tak wysoki kontrakt w czasie jego wypozyczenia
0
@bartoszplucinski o Neymarze to mozna calkowicie zapomniec, nawet jesli PSG zgodziloby sie na wypozyczenie za jakąś roczną opłatą, Barce nie stac zeby oplacac jego kontrakt w trakcie wypozyczenia, jest to kwota 40mln euro brutto. Lewandowski zarabia 23mln euro i za tyle samo ma grac Messi. Zeby wcisnac zarobki Neymara trzeba by bylo sprzedac zawodnikow takich jak np. de Jong...
3
@Miszak a kto oplaci jego kontrakt?
0
@Zawsze_Wierny wylacz FM-a
2
@Kondziubarca no tak, mowa tu o Gavim, a co z kontraktem Balde? on tez dalej nie jest zarejestrowany jako zawodnik pierwszej druzyny...
2
@Lionel_Messi10 @Kondziubarca troche teraz beka ze Skriniara, kiedy negocjowal z PSG wszystko wydawalo sie w porzadku, ze zbroją sie na nastepny sezon. Teraz PSG chce robic czystke i kadra juz nie wyglada tak kolorowo. Poza kasą to moze okazac sie, ze zostanie z ręką w nocniku jesli chodzi o walke o trofea