Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato de Jong na 95% w ManU...
1
@fart procenciak pewnie odpali swoje tance na livie w sobote :D
5
@fart akurat codziennie mogą sie wymieniac tymi newsami, tak do ostatniego meczu ligue1
1
@Kondziubarca wszystko przez Laporte, namieszal chlopakowi w glowie z tym powrotem. Mial przedluzyc kontrakt z PSG i bylby spokoj. Oj ten Janek...
2
wszystko przez Laporte, Leo mogl grac jeszcze w europie...
0
@Bartula aj ten Lewy, nic nie potrafi zalatwic dobrze, ani premii, ani Messiego
Jak Ci koledzy z boiska mają go lubiec?
4
@Sau_Ron admiration
1
@SnieguPlock bezapelacyjnie
1
@Volk ja mam 1X :D czyli Everton wygra
0
@MesQueUnClub96 nie zrozumiales mnie, chodzi mi o zamieszanie ze sciagnieciem Messiego i powstrzymanie go od przedluzenia kontraktu z PSG. Z tego tez jest niezadowolenie kibicow PSG i zlosc na Messiego.
1
@Kondziubarca ciezki wybór. Mam wrazenie, ze to cale zamieszanie stworzyl Laporta. Po mistrzostwach swiata wydawalo sie, ze Messi przedluzy kontrakt z PSG, nastepnie zaczely sie spekulacje, ze moze wrocic do Barcy i naglasniane to zostalo przez dziennikarzy z otoczenia m.in. Laporty, zaczelo sie mieszanie co tez nie spodobalo sie wladzom PSG. Finanse Barcy są slabe i mogą nie pozwolic na zakontraktowanie Messiego, wiec on szuka alternatywy w postaci Al Hilal i moze tam zabrac swoich kumpli. Konflikt z PSG zaszedl raczej za daleko zeby przedluzyc kontrakt i to troche dzieki Laporcie, ktory kolejny raz obiecuje cos czego nie moze spelnic i Messi moze opuscic Europe szybciej niz sie wydawalo. Ja osobiscie wybralbym tutaj opcje numer 2, ze wzgledu na to, ze na lewej flance jest Balde, a kontrakt Alby to jakis kryminal, jego zarobki są w stanie pokryc place dwoch, trzech zawodnikow. Jesli chodzi o Busquetsa to gosc ledwo biega, musi byc wspomagany przez de Jonga. Czas sie z nimi pozegnac
4
@Gracek10 dziwne jest, ze zarząd PSG nie potrafi sie dogadac z grupami kibiców i nie dopuszczac do takich zachowan. Na wlasne zyczenie zrobili syf wokol klubu
7
@DonMatteo901 strzal dostosowany do poziomu ligi, wszystko w normie
1
@MesQueUnClub96 proste i TVP zrobilo najlepszy deal wykupując prawa, mozna zapomniec o ekstraklasie :D
2
@Cotutajsiedzieje e tam, bedzie na TVP sport :D
0
@D10SLEO drugiego Najmana z niego zrobią :D
0
@AmigoBlancos to najpierw go zaprosili do hejt parku, pomogli mu zrobic z siebie glupka i teraz polewke mają. Fajna taktyka
0
@LukaszFan stracili juz ponad milion obserwujacych i liczba rosnie
2
Mati uplastycznia
@Kondziubarca @Lionel_Messi10
2
@FcPortoFan1999 wygrana ligi w autobusie :D
2
https://www.tiktok.com/@score_goat10/video/7229610579084725530
PSG po ukaraniu Messiego
@Kondziubarca @Lionel_Messi10
1
@antymadridista100 relewium, polecam
0
@JordiAlbion wygasła przed aktualnym sezonem
1
@FcPortoFan1999 wiem wiem, smieje oczywiscie
0
@Herato proponuje fuzje Arki z Lechią...
2
@Sau_Ron cheetah
1
@FcPortoFan1999 @HighestInTheRoom Raków to widze, ze ostatni sezon na topie mają, kiedy mają wygrac tytul jak nie dzisiaj? Przeciez mecz z Lechem bedzie ciezki, Papszun chyba przekombinowal dzisiaj
1
@FcPortoFan1999 haha dobre porownanie
0
@FcPortoFan1999 a ludzie w Czestochowie urlopy pobrali na jutro...
0
@Nieznajomy dzieki za poprawke