0

@FcPortoFan1999 Lotka to mial troche pecha z tym transferem, w Hercie dostal szanse, a mial juz podpisany kontrakt z Borussią. Szkoda, ze sie tak to potoczylo bo teraz pewnie gralby regularnie w innym klubie, a na pewno nie w rezerwach

0

@Rust_Cohle st louis jest slabe, Inter ostatni mecz przegral, dzisiaj szansa na rehablitacje

1

@Rust_Cohle tak, tylko mecz na wyjezdzie pauzowal, w czwartek wrocil do skladu

0

@Joe_Barbaro wracalem z wyscigow na 1/4 mili z toru Santapod w strone Londynu, jechalem fordem rangerem, a na lawecie ciągnalem mclarena 720s. Przede mna jechal rumun tirem i z jego przyczepy zaczely spadac blachy, ktore wiozl. Udalo mi sie odbjc, ale i tak dostalem w bok auta, laweta zaczela tanczyc na drodze, ale udalo sie opanowac. Mclaren caly, a facet z tira jechal dalej, az go zatrzymali

0

@sevs dokladnie

0

@FcPortoFan1999 wszystkich nas oklamano

0

@FcPortoFan1999 Lunin w skladzie, nawet na rozgrzewce sie pojawil

0

@FcPortoFan1999 a pozniej gdzie bedzie?

0

@Arden z meczu z PSG, na filmiku widac biale tablice rejestracyjne samochodów czyli nie uk i ulice w Londynie rowniez tak nie wyglądają

1

@AlexDark00 zbyt piękne

2

@Arden to z innego meczu i to nie jest w Londynie

1

@tomek8756 Polak z twarzy

0

@Criss18Barca @FcPortoFan1999 moj pierwszy final lm to byl Manu - Bayern, a kibicowanie zaczelo sie od mistrzostw swiata Francja 98

2

@BorzyKrzys pewnie o footrolla mu chodzi

0

@FcPortoFan1999 moze i tak, ale co z kibicami? przychodzisz na mecz, a tu kicha... a na koniec jeszcze zawodnicy mają pretensje do Ciebie, ze za glosno ciastka jesz :D

0

@FcPortoFan1999 wspolczuje fanom tenisa, chcialbys ogladnac mecz np. Hurkacza i nawet nie wiesz o ktorej bedzie gral. Tym bardziej jak chcesz isc na zywo zobaczyc to caly dzien stracony, a czasami to dwa jak mecz niedokonczony czy juz za pozno zeby grac. Zawodnicy tez mają rozwalony dzien i te cyrki z boiskami bez zadaszenia

1

@Sulimo na silce 1,5l i w ciagu dnia 2l

0

@FcPortoFan1999 a gdzie idzie?

0

@FcPortoFan1999 mi osobiscie jest obojetne czy ona wygrywa czy przegrywa, nie interesuje sie tenisem. Podobny stosunek mialem do Lewego czy gral w Bayernie czy Borussi, czy wygrywal czy przegrywal... oboje mają kiepski pijar i odpychają od siebie. Lewy daje bezsensowne wybielające siebie wywiady, afery z Błaszczykowskim, Piszczkiem, no i Anka swoim zachowaniem tez mu nie pomaga. Iga tez czasami glupoty gada, jak ostatnio o kibicach. Troche są sobie winni, to moze irytowac ludzi i ich potkniecia są pozniej wykorzystywane

0

@FCBparasiempre kontrakt Lewego to nie jest 2+2, to jest kontrakt 4-letni z mozliwoscia rozwiazania go ze strony klubu jezeli w trzecim sezonie rozegra ponizej 55% meczow

0

@FcPortoFan1999 juz tak jest

0

@FcPortoFan1999 final ligi mistrzow... zero emocji, jutro dopiero beda emocje w finale barazy

0

chyba nanlepszą opcją byloby wypozyczenie, jest to lewonozny srodkowy obronca i na ten moment Martinez jest w pierwszym zespole, ktory ma kontrakt do czerwca 2025. Faye moglby zlapac doswiadczenie na wypozyczeniu i po sezonie zastapic Inigo

1

@MesQueUnClub96 no nie wiem, robi sie coraz ciezszy i wolniejszy, chyba bardziej powinien dbac o siebie. W przyszlosci moze byc latwiejszy do upilnowania

0

@kejdzi gdzies juz to widzialem... w sumie to nie jeden raz...

1

@barcanawieki karne tez strzelac trzeba, a Bono potrafil obronic. Ronaldo wydawalo sie, ze on sam wygra wszystko u arabskich, a to Al Hilal stworzylo druzyne, kolektyw. Pewnie dokupia w lecie nowych zawodnikow, wroci Neymar i beda mocniejsi. Koncowka kariery CRa wyglada slabo mimo nastrzelanych bramek, rozmienia sie na drobne. Narracja, ze rekordy go gonią tak naprawde niewiele zmienia, malo kto traktuje go powaznie.

4

@Lionel_Messi10 @mekston @AFA no fajny meczyk, fajny rezultat, pieknie się patrzy na te inscenizacje emocjonalne CRa. Dzisiaj to chyba nie wypada iść spac, wieczorem final, gdzie wszyscy jesteśmy w zoltych barwach i 3mamy kciuki zeby to Reus na koniec historii w Borusii mogl swietowac tytul. Oczywiscie o 1:30 czeka nas starcie Interu, pewnie ostatni mecz z Leo i Luisem przed Copa

0

@dv7wisnia laga na Roberta, musi zadzialac

0

@FcPortoFan1999 z tego co pamietam to tam są juz pary w druzynach kobiecych, kilka pań jest ze sobą oficjalnie. Trzeba miec nadzieje, ze takich zwiazkow nie ma w meskich sekcjach :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?