Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Czarek obecny?
0
@FcPortoFan1999 no to mają komplet pucharow
0
@FcPortoFan1999 no niby tak, ale dzisiaj City bardzo slabe, rozczytane. Nie lubie i tak zadnego z tych klubow
0
@FcPortoFan1999 Arsenal wygral tarcze wspolnoty, Liverpool puchar ligi, lige City, puchar angli ManU. Anglia wyrownana jak ekstraklasa w tym sezonie
0
@FcPortoFan1999 FA Cup sie zaczyna
0
@FcPortoFan1999 wiem co bedzie, ale przejazd Pogoni z pucharem przez miasto przegapisz?
0
@FcPortoFan1999 bedziesz ich wital pod ratuszem po powrocie z Pulaw? szykuje sie feta?
0
@tristan87 Roman i meczyki, brakuje tam tylko Rudzkiego do tego towarzystwa i mogliby pisac science fiction. Goscie totalnie zyją w swoim uniwersum
1
@MesQueUnClub_87 ja bym sie nie zdziwili jakby jednak nie przedluzyli z nim kontraktu, ponoc ma inne oferty na stole. Flick moze bedzie chcial bardziej zaufac zawodnikom rezerw jak np. Bernal, a odejscie Roberto moze byc symboliczne i taki troszke pstryczek w nos Xaviemu, to on sie glownie upieral zeby przedluzyc Roberto.
1
@Arden gramy na wyjezdzie, w Sevilli braw to on nie dostanie
1
@MesQueUnClub_87 nie podpisal jeszcze, ostatnia aktualizacja jest z 21 maja, porozumienie jak na razie jest werbalne
0
@FcPortoFan1999 fana Liverpoolu z Wroclawia
0
@betonito no i Sergio Gomez tez sie okazal niewypalem, za wysokie progi. Zanosi sie na ciekawe rychy transferowe w City, Pep musi dzialac
0
@FcPortoFan1999 Pan Borek i polski Fabrizio Włodar Trynkiewicz mowili, ze codziennie chodzi na silke i na lekcje angielskiego, wiec wyglada na to, ze celowal Maras w jakąś top druzyne, pewnie jakis Bayern
0
@FcPortoFan1999 nie wywoluj wilka z lasu
2
@cinero1996 lepiej kupuj teraz jak jest taniej, im blizej terminu tym ceny będą rosnac, bedzie mniejsza dostepnosc
0
@FcPortoFan1999 no tak, ale Kotwica czy Pogon? kto miszczem drugiej ligi?
0
@FanBarcy22 no wlasnie szkoda, Bale byl znakomity.
0
@Faro na meczu Brighton Hansi byl obecny, ale Fateusz sie nie popisal za bardzo. Jak bedzie problem ze sprzedazą to ciekawe jaki pomysl na niego znajdzie
1
@FcPortoFan1999 on to powinien 'isc na swoje', przy Mariuszu to on sie nie rozwinie...
3
@Encore nie bylo i bedzie lepszego Jokera niz Heath, mistrz po prostu! Szkoda, ze Nolan nie zrobil wiecej części Mrocznego rycerza
1
@Lionel_Messi10 no i oba te mecze grają u siebie i zawsze to lepiej zapelnic swój stadion niż jakby mieli pauzowac w jednym z nich
0
@Barcasub @Sulimo @Encore @FcPortoFan1999 jakby co to znalazlem gotowe logo dla członków
https://www.footballkitarchive.com/static/logos/P2uGii370E4M1dC/bayern-munchen-1938-1945-logo.png
0
@barcelonaLM pierwszego wygrywal 4;1 i oddal, ktos tu dzisiaj pisal, ze chcial tylko przejsc dwie rundy i to byly tylko treningi dla niego
0
@bart_azz to fajny sport jak sie nawet nie kryje, ze odda mecz
1
@mkord dziwny ten mecz, wygrywal pierwszego seta 4;1, oddal go 4;6, drugi set wygral 6;0 i pozniej 1;6 przewalil, jakies ustawione czy co to
4
@macio_944 Justyna Pawliczak pisze na czacie...
0
@mekston a Alba? cos w tym jest, ze odpuszczają Kanade
0
@mekston zauwazylem, ze te wyjazdowe mecze to on raczej odpuszcza... lot z Miami do Vancouver to ponad 6 godzin, az tak by mu to przeszkadzalo?
1
@mekston cos mu sie nie chce latac do tej Kanady, oszczedza sie przed Copa