0

@FcPortoFan1999 Czarek obecny?

0

@FcPortoFan1999 no to mają komplet pucharow

0

@FcPortoFan1999 no niby tak, ale dzisiaj City bardzo slabe, rozczytane. Nie lubie i tak zadnego z tych klubow

0

@FcPortoFan1999 Arsenal wygral tarcze wspolnoty, Liverpool puchar ligi, lige City, puchar angli ManU. Anglia wyrownana jak ekstraklasa w tym sezonie

0

@FcPortoFan1999 FA Cup sie zaczyna

0

@FcPortoFan1999 wiem co bedzie, ale przejazd Pogoni z pucharem przez miasto przegapisz?

0

@FcPortoFan1999 bedziesz ich wital pod ratuszem po powrocie z Pulaw? szykuje sie feta?

0

@tristan87 Roman i meczyki, brakuje tam tylko Rudzkiego do tego towarzystwa i mogliby pisac science fiction. Goscie totalnie zyją w swoim uniwersum

1

@MesQueUnClub_87 ja bym sie nie zdziwili jakby jednak nie przedluzyli z nim kontraktu, ponoc ma inne oferty na stole. Flick moze bedzie chcial bardziej zaufac zawodnikom rezerw jak np. Bernal, a odejscie Roberto moze byc symboliczne i taki troszke pstryczek w nos Xaviemu, to on sie glownie upieral zeby przedluzyc Roberto.

1

@Arden gramy na wyjezdzie, w Sevilli braw to on nie dostanie

1

@MesQueUnClub_87 nie podpisal jeszcze, ostatnia aktualizacja jest z 21 maja, porozumienie jak na razie jest werbalne

0

@FcPortoFan1999 fana Liverpoolu z Wroclawia

0

@betonito no i Sergio Gomez tez sie okazal niewypalem, za wysokie progi. Zanosi sie na ciekawe rychy transferowe w City, Pep musi dzialac

0

@FcPortoFan1999 Pan Borek i polski Fabrizio Włodar Trynkiewicz mowili, ze codziennie chodzi na silke i na lekcje angielskiego, wiec wyglada na to, ze celowal Maras w jakąś top druzyne, pewnie jakis Bayern

0

@FcPortoFan1999 nie wywoluj wilka z lasu

2

@cinero1996 lepiej kupuj teraz jak jest taniej, im blizej terminu tym ceny będą rosnac, bedzie mniejsza dostepnosc

0

@FcPortoFan1999 no tak, ale Kotwica czy Pogon? kto miszczem drugiej ligi?

0

@FanBarcy22 no wlasnie szkoda, Bale byl znakomity.

0

@Faro na meczu Brighton Hansi byl obecny, ale Fateusz sie nie popisal za bardzo. Jak bedzie problem ze sprzedazą to ciekawe jaki pomysl na niego znajdzie

1

@FcPortoFan1999 on to powinien 'isc na swoje', przy Mariuszu to on sie nie rozwinie...

3

@Encore nie bylo i bedzie lepszego Jokera niz Heath, mistrz po prostu! Szkoda, ze Nolan nie zrobil wiecej części Mrocznego rycerza

1

@Lionel_Messi10 no i oba te mecze grają u siebie i zawsze to lepiej zapelnic swój stadion niż jakby mieli pauzowac w jednym z nich

0

@barcelonaLM pierwszego wygrywal 4;1 i oddal, ktos tu dzisiaj pisal, ze chcial tylko przejsc dwie rundy i to byly tylko treningi dla niego

0

@bart_azz to fajny sport jak sie nawet nie kryje, ze odda mecz

1

@mkord dziwny ten mecz, wygrywal pierwszego seta 4;1, oddal go 4;6, drugi set wygral 6;0 i pozniej 1;6 przewalil, jakies ustawione czy co to

4

@macio_944 Justyna Pawliczak pisze na czacie...

0

@mekston a Alba? cos w tym jest, ze odpuszczają Kanade

0

@mekston zauwazylem, ze te wyjazdowe mecze to on raczej odpuszcza... lot z Miami do Vancouver to ponad 6 godzin, az tak by mu to przeszkadzalo?

1

@mekston cos mu sie nie chce latac do tej Kanady, oszczedza sie przed Copa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?