0

@TR3YWAY najpierw guzikiem strzeli mu w oko

0

@Safrani Xavier wie, ze narobil smrodu i chce teraz prostowac :D

0

@Bartas7VeB podlaczyl sie, po prostu Xavier nie pozwolil mu zwieńczyć sukcesu, na hattricka sie zanosilo

0

@FcPortoFan1999 mi bardziej chodzi o to, ze moze byc wiecej transferow z Brazylii zwiazanych z Curym. Wiekszosc tych transferow wyglada na wałek i 'pranie' kasy

0

@Chucky no nic trudno, myslalem ze bedzie kontynuacja tego romansu

0

@FcPortoFan1999 to są koledzy wiec pewnie latwiej bedzie tuszowac niezrozumiale transfery typu 'Roque'

0

@FcPortoFan1999 prosimy o opinie

0

@RinooniR espresso nie potrzebne, takie tutaj emocje

0

@Chucky snilo Ci sie dzisiaj cos?

2

@AlexDark00 oni muszą walic wóde na okrągło, choroba dwubiegunowa, innego wytlumaczenia nie ma

0

@Roobo ciekawe jest tez to, ze Xavi kiedy poinformowal o swoim odejsciu twierdzil, ze rezygnuje z pieniedzy za przyszly sezon, nastepnie Laporta namawia go zeby zostal. Teraz jezeli zarząd zdecyduje sie wywalic Xaviera pewnie bedzie mu trzeba wyplacic kase do konca kontraktu. Oczywiscie nie tylko jemu, ale jego bratu i reszcie sztabu. Majstersztyk

0

@Klimach fan kontrakt Roberta jest zbyt atrakcyjny dla niego zeby tak latwo rezygnowac, na pewno nie bedzie chcial rozwiazac go za porozumieniem stron, on sam podkresla, ze zostaje na przyszly sezon. Jedyna opcja zeby odszedl z koncem czerwca 2025 to wlasciwie posadzenie go na lawce, warunek jest zeby rozegral ponizej 55% meczów w roli podstawowego pilkarza. Klubów w MLS nie stac zeby zaoferowac mu taką kase jaką otrzymuje w Barcelonie. Moze przesadzam, ale jezeli bedzie gral mniej, moze jako joker, nie będą to pelne mecze to ciezko mu bedzie dobic nawet do 15 bramek w sezonie. Pozwolenie mu grac pelnych meczów w przyszlym sezonie laczy sie z kolejnym sezonem w Barcelonie i obciążeniem budzetu, a bedzie mial juz wtedy 37 lat

3

@MOLESTA to jest rewanz

0

@blakkudium wszystko sie zgadza, rok Xaviera, rok Roberto

3

@Lionel_Messi10 mysle, ze sie zepna zeby obronic Cope, Brazylia slabo wyglada jak patrzy sie na ich kadre

0

@tristan87 o widzisz tego nie widzialem:) Szymek czlowiekiem lubianym jest, nie ma co dyskutowac :D

0

@tristan87 prime to juz ma za sobą, juz i tak obskoczyl wojewodzkiego i inne kanaly, a klasyk ponizej:)


0

no to niech zostanie, a za rok bedzie ostatni dzwonek zeby cos na nim zarobic, kontrakt ma do 2026. Astralaga bedzie mial juz juz 21 lat i pewnie wskoczy na jego miejsce.

1

@Rewolucja123 to dobrze czy zle?

1

@Chucky no to tym bardziej, przeznaczenie

5

@Jakchcesz i to jest jak najbardziej dobry pomysl, najlepiej z rana, taka niespodzianka :)

2

@Chucky widocznie to ona o Tobie mysli i dlatego ten sen, pisz do niej to moze ona zaprosi Cie do swoich starych do Kolbuszowej, podkarpacie odwiedzisz

1

@Reviven przyklad Gulera tez nie jest do konca trafny, pol sezonu byl kontuzjowany i po powrocie tez nie dostawal za wiele szans, Real gral wtedy kazdy mecz o stawke, w tym momencie wygrali lige, weszli do finalu lm i chlopak nie ma na sobie presji, moze spokojnie zgrywac sie z druzyną. Jednak transfery Realu są duzo bardziej przemyslane, a transfer Roque zaczął wygladac jak walek ze strony Curego i Laporty, nie pierwszy jak wiemy

0

@FcPortoFan1999 dokladnie tak, nawet slowa nie są potrzebne

1

@Lionel_Messi10 @mekston no to klops, to bedzie az 7 meczów bez nich

3

@mekston ciekaw jestem czy Suarez pojedzie na Copa America, jednak jego bramki wiele dają Interowi i bedzie potrzebny w okresie bez Leo

2

@Lionel_Messi10 @mekston wedlug mnie to on po prostu nie chce ryzykowac, moze to są po prostu stłuczenia i lepiej nie przeciążać, wiadomo lepiej zapobiegac niz leczyc. W Miami ma taki komfort, ze moze odpuszczac jak nie jest na stop procent, Copa America zbliza sie wielkimi krokami, a w MLS i tak są liderami

0

@Herato na ostatni sezon zmiana na dyche pewnie nie miala sensu dla Kyliana, a teraz pewnie Osama zmieni na 7, tak jak u nas z 11 na 7 jak sie zwolnila. Mbappe na koniec gry w Monaco tez biegal z 10

1

@blakkudium o widzisz, gdzies mi umknela Marsylia, tez fajny pomysl

1

@blakkudium mysle, ze czekają jak bedzie gotowe pelne Camp Nou i wtedy cos zorganizują przy pelnej publice. Tegoroczny Puchar Gampera bedzie rozgrywany na Montjuic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?