0

@MesQueUnClub96 Schalke, to jest klub, ktory musi wrocic do bundesligi jak najszybciej

0

@FcPortoFan1999 wlasnie mialem pisac, ze bez bramek

2

@Hindus Laporta nie przedluzajac kontraktu z Leo twierdzil, ze nie chce rujnowac klubu. To zamiast dalej robic czystke i pozbywac sie wysokich kontraktów to sciagnal Disneya... tylko co to dalo? to samo dawal Auba

0

ale, ze Antonego nie ma? i Richarlisona? nie bedzie filmiku z celebracji powolania :(

0

@K4tsuuu ich tam jest wiecej niz trzech

0

@tristan87 to jeden z wielu pewniaków na labambie

0

@FcPortoFan1999 mecz sie zaczal

0

@Emhyr o widzisz, az tak nie sledzilem jego wyceny, mimo wszystko pozostanie w PSV ulatwiloby mu wybor klubu w nadchodzacym okienku

0

@Emhyr szkoda, ze Simons nie zdecydowal sie na pozostanie w PSV, PSG aktywowalo opcje wykupu przed sezonem ale to do niego nalezala decyzja czy wrocic do nich. Teraz pewnie bylby dostepny moze i za 30 baniek

2

@LM10GOAT kazdy

0

@BORO_12 no tak, dlatego tez dziwila mnie jego decyzja przed sezonem odnosnie PSG, pozostanie w PSV jeszcze sezon nie byloby zlym rozwiazaniem. Ucieczka z PSG jest trudniejsza dla zawodnikow

0

jak faktycznie Xavi Simons nie chce zostac to tez ciezko zrozumiec jego decyzje, mial opcje przed sezonem zostac w PSV, jednak zgodzil sie by PSG aktywowalo opcje wykupu i wypozyczylo go do Lipska. Jasne, ze gra w holandii to nie ten sam poziom co bundesliga, ale pewnie w holandii wykreiclby kosmiczne liczby, zdobyl majstra i teraz kluby ustawily by sie w kolejce po niego. Z PSG, bedzie ciezko mu odejsc, nie będą mu niczego ulatwiac

0

@Deviler jak faktycznie Xavi Simons nie chce zostac to tez ciezko zrozumiec jego decyzje, mial opcje przed sezonem zostac w PSV, jednak zgodzil sie by PSG aktywowalo opcje wykupu i wypozyczylo go do Lipska. Jasne, ze gra w holandii to nie ten sam poziom co bundesliga, ale pewnie w holandii wykreiclby kosmiczne liczby, zdobyl majstra i teraz kluby ustawily by sie w kolejce po niego. Z PSG, bedzie ciezko mu odejsc, nie będą mu niczego ulatwiac

0

@Roobo gdzie podpisac?

0

@kulek22 w 2009, 2010 i 2011 kiedy Messi odbieral zlota pilke...

0

@FcPortoFan1999 dobry ten Pepe co sie pojawil w newsach? malo bramek cos strzela

0

@michaleu kupowalem wiele razy i pewne wszystko

1

@Peciak Anka go tak pieszczotliwie nazywa

0

@TR3YWAY kolega Trynkiewicz bedzie wybielal Marciniaka

0

@VamosVamos Alvesa wyciagnal juz Depay, do konca roku ma byc oczyszczony i byc wolnym wiec akurat na druga czesc sezonu

1

@Arden no tak racja, to nie mialbym nic przeciwko jak by szczesliwcem byla Legia

0

@Arden Jaga lub Pogon

0

@Kamiloza91 na prawej stronie czesto gral tez Ferran, wiec teoretycznie jest zmiennik, w Barcy B jest tez Noah Darvich, pewnie dostanie szanse debiutu w pierwszym zespole

0

@Lionel_Messi10 trzeba dzwonic do Leo zeby wyjasnil go w Copa i po problemie

0

@Pawlak1992 wroci do Partyzanta Leszno, ma ich wprowadzic do ekstraklasy

2

@Kondziubarca Disney top, kolacje dla reprezentacji, grill zjednoczyl Barce

1

@TR3YWAY fakty, kolejny po Ance i Robciu latajacy do Wojewodzkiego i nie mozna zapomniec o Probierzu golfiscie, zbawcy polski

0

@TR3YWAY dlatego kariera wystrzelila

1

@Kidd Auba by podal

0

@kigani @priest9999 podnóżek uefa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?