Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Schalke, to jest klub, ktory musi wrocic do bundesligi jak najszybciej
0
@FcPortoFan1999 wlasnie mialem pisac, ze bez bramek
2
@Hindus Laporta nie przedluzajac kontraktu z Leo twierdzil, ze nie chce rujnowac klubu. To zamiast dalej robic czystke i pozbywac sie wysokich kontraktów to sciagnal Disneya... tylko co to dalo? to samo dawal Auba
0
ale, ze Antonego nie ma? i Richarlisona? nie bedzie filmiku z celebracji powolania :(
0
@K4tsuuu ich tam jest wiecej niz trzech
0
@tristan87 to jeden z wielu pewniaków na labambie
0
@FcPortoFan1999 mecz sie zaczal
0
@Emhyr o widzisz, az tak nie sledzilem jego wyceny, mimo wszystko pozostanie w PSV ulatwiloby mu wybor klubu w nadchodzacym okienku
0
@Emhyr szkoda, ze Simons nie zdecydowal sie na pozostanie w PSV, PSG aktywowalo opcje wykupu przed sezonem ale to do niego nalezala decyzja czy wrocic do nich. Teraz pewnie bylby dostepny moze i za 30 baniek
2
@LM10GOAT kazdy
0
@BORO_12 no tak, dlatego tez dziwila mnie jego decyzja przed sezonem odnosnie PSG, pozostanie w PSV jeszcze sezon nie byloby zlym rozwiazaniem. Ucieczka z PSG jest trudniejsza dla zawodnikow
0
jak faktycznie Xavi Simons nie chce zostac to tez ciezko zrozumiec jego decyzje, mial opcje przed sezonem zostac w PSV, jednak zgodzil sie by PSG aktywowalo opcje wykupu i wypozyczylo go do Lipska. Jasne, ze gra w holandii to nie ten sam poziom co bundesliga, ale pewnie w holandii wykreiclby kosmiczne liczby, zdobyl majstra i teraz kluby ustawily by sie w kolejce po niego. Z PSG, bedzie ciezko mu odejsc, nie będą mu niczego ulatwiac
0
@Deviler jak faktycznie Xavi Simons nie chce zostac to tez ciezko zrozumiec jego decyzje, mial opcje przed sezonem zostac w PSV, jednak zgodzil sie by PSG aktywowalo opcje wykupu i wypozyczylo go do Lipska. Jasne, ze gra w holandii to nie ten sam poziom co bundesliga, ale pewnie w holandii wykreiclby kosmiczne liczby, zdobyl majstra i teraz kluby ustawily by sie w kolejce po niego. Z PSG, bedzie ciezko mu odejsc, nie będą mu niczego ulatwiac
0
@Roobo gdzie podpisac?
0
@kulek22 w 2009, 2010 i 2011 kiedy Messi odbieral zlota pilke...
0
@FcPortoFan1999 dobry ten Pepe co sie pojawil w newsach? malo bramek cos strzela
0
@michaleu kupowalem wiele razy i pewne wszystko
1
@Peciak Anka go tak pieszczotliwie nazywa
0
@TR3YWAY kolega Trynkiewicz bedzie wybielal Marciniaka
0
@VamosVamos Alvesa wyciagnal juz Depay, do konca roku ma byc oczyszczony i byc wolnym wiec akurat na druga czesc sezonu
1
@Arden no tak racja, to nie mialbym nic przeciwko jak by szczesliwcem byla Legia
0
@Arden Jaga lub Pogon
0
@Kamiloza91 na prawej stronie czesto gral tez Ferran, wiec teoretycznie jest zmiennik, w Barcy B jest tez Noah Darvich, pewnie dostanie szanse debiutu w pierwszym zespole
0
@Lionel_Messi10 trzeba dzwonic do Leo zeby wyjasnil go w Copa i po problemie
0
@Pawlak1992 wroci do Partyzanta Leszno, ma ich wprowadzic do ekstraklasy
2
@Kondziubarca Disney top, kolacje dla reprezentacji, grill zjednoczyl Barce
1
@TR3YWAY fakty, kolejny po Ance i Robciu latajacy do Wojewodzkiego i nie mozna zapomniec o Probierzu golfiscie, zbawcy polski
0
@TR3YWAY dlatego kariera wystrzelila
1
@Kidd Auba by podal
0
@kigani @priest9999 podnóżek uefa