1

@Bobo25 zgadzam sie z panem, slabo to wyglada, jeszcze te reklamy na koszulkach... no i material koszulek, odprowadzaja wilgoc co wiąze sie z zapachem. Osobiscie to wole klubowe bawelniane nie afiszujace sie tak, ale tez tylko w wolny dzien do spodni dresowych czy spodenek

0

@Dosq jest final pucharu portugalii dzisiaj, porto - sporting. Jest rowniez liga turecka, Galata ma ciezki wyjazd, a Fener gra z ostatnią druzyną tabeli

2

@TR3YWAY Lewy oporny na tikitake, Xavier stracil cierpliwosc

3

@FcPortoFan1999 @tristan87 a nie macie wrazenia, ze Xabi w meczu z Atalantą troche przekombinowal? Cos jak Pep w finalach, dziwil mnie brak Bonifacego, ten sklad jakby nieoptymalny

0

@FcPortoFan1999 tak, tego samego Didiera co wprowadzil Juventus do Serie A

0

@FcPortoFan1999 niewiele brakowalo i zostalbys kibicem AS Monako

0

@FcPortoFan1999 United dalo rade to i Porto dzisiaj

0

@FcPortoFan1999 odpalamy i ogladamy, dzisiaj kibicujemy Porto!

2

@Rifek czwarty gral... Messi sie pewnie oszczedza i kolejny raz odpuscil daleki lot do Kanady, a Suarez i Busquets grali praktycznie w kazdym meczu, wiec odpoczynek sie im rowniez nalezy. W przyszlym tygodniu grają dwa mecze na swoim stadione i zawsze to lepiej miec pewnosc, ze amigosi będą grac i dadzą pewnosc zapelnienia stadionu

0

@FcPortoFan1999 harmonia panuje w polskiej pilce, pieknie

0

@FcPortoFan1999 Czarek obecny?

0

@FcPortoFan1999 no to mają komplet pucharow

0

@FcPortoFan1999 no niby tak, ale dzisiaj City bardzo slabe, rozczytane. Nie lubie i tak zadnego z tych klubow

0

@FcPortoFan1999 Arsenal wygral tarcze wspolnoty, Liverpool puchar ligi, lige City, puchar angli ManU. Anglia wyrownana jak ekstraklasa w tym sezonie

0

@FcPortoFan1999 FA Cup sie zaczyna

0

@FcPortoFan1999 wiem co bedzie, ale przejazd Pogoni z pucharem przez miasto przegapisz?

0

@FcPortoFan1999 bedziesz ich wital pod ratuszem po powrocie z Pulaw? szykuje sie feta?

0

@tristan87 Roman i meczyki, brakuje tam tylko Rudzkiego do tego towarzystwa i mogliby pisac science fiction. Goscie totalnie zyją w swoim uniwersum

1

@MesQueUnClub_87 ja bym sie nie zdziwili jakby jednak nie przedluzyli z nim kontraktu, ponoc ma inne oferty na stole. Flick moze bedzie chcial bardziej zaufac zawodnikom rezerw jak np. Bernal, a odejscie Roberto moze byc symboliczne i taki troszke pstryczek w nos Xaviemu, to on sie glownie upieral zeby przedluzyc Roberto.

1

@Arden gramy na wyjezdzie, w Sevilli braw to on nie dostanie

1

@MesQueUnClub_87 nie podpisal jeszcze, ostatnia aktualizacja jest z 21 maja, porozumienie jak na razie jest werbalne

0

@FcPortoFan1999 fana Liverpoolu z Wroclawia

0

@betonito no i Sergio Gomez tez sie okazal niewypalem, za wysokie progi. Zanosi sie na ciekawe rychy transferowe w City, Pep musi dzialac

0

@FcPortoFan1999 Pan Borek i polski Fabrizio Włodar Trynkiewicz mowili, ze codziennie chodzi na silke i na lekcje angielskiego, wiec wyglada na to, ze celowal Maras w jakąś top druzyne, pewnie jakis Bayern

0

@FcPortoFan1999 nie wywoluj wilka z lasu

2

@cinero1996 lepiej kupuj teraz jak jest taniej, im blizej terminu tym ceny będą rosnac, bedzie mniejsza dostepnosc

0

@FcPortoFan1999 no tak, ale Kotwica czy Pogon? kto miszczem drugiej ligi?

0

@FanBarcy22 no wlasnie szkoda, Bale byl znakomity.

0

@Faro na meczu Brighton Hansi byl obecny, ale Fateusz sie nie popisal za bardzo. Jak bedzie problem ze sprzedazą to ciekawe jaki pomysl na niego znajdzie

1

@FcPortoFan1999 on to powinien 'isc na swoje', przy Mariuszu to on sie nie rozwinie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?