0

@FcPortoFan1999 miłosc konieczna, uzupelniaja sie

1

@FCB_dimiC pewnie jeszcze od niej nie wyszedl

2

@maroon @Arden to jest ta surogatka co urodzila CRowi juniora, niedawno ujawniono jej tozsamosc

0

@FcPortoFan1999 a playoffow nie bedziesz ogladal? to o jeden krok od ekstraklasy

0

@Hosh Lewandowski w spodnicy

0

@Hawajski89 Gundogan grając na pozycji de Jonga rozwala system w pierwszym swoim sezonie, Fermin wchodzac z lawki daje o wiele wiecej niz de Jong. W obrone gosc sie wogole nie angazuje, fatalny sezon w jego wykonaniu. Oby zarząd sprobowal go sprzedac, wieczne czekanie na rozkwit jego potencjalu, ale jakos nie widac ciezkiej pracy z jego strony

0

@FcPortoFan1999 cos mi sie wydaje, ze nie jest to najlepszy pomysl, Raków stal sie nijaki i odbudowanie go nie bedzie takie latwe i watpie, ze z miejsca będą walczyc o majstra

0

@FcPortoFan1999 a mogl byc to Papszun

1

@Tabaluga37 najpierw wywalczyl awans do premier league z pierwszego miejsca i rekordem punktow

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Herato Sakho

0

@BORO_12 to zapatrzenie w de Jonga to przypomina mi sytuacje jak z Dembele, tyle lat w klubie i tylko przeblyski, a w obronie to jest statysta

0

@Emhyr Schuster byl ostatni

1

@NeroTFP1 Frotamiento, Ania wali potem

0

@FcPortoFan1999 no to Xavi odstrzeli Nico

11

@Emhyr czyli sie nie przykładał, trenowal Barce na pol gwizdka

1

@budel17 dokladnie, my kibice to wiemy, ale Papszun widocznie nie wiedzial. Koledzy dziennikarze newsami chcieli mu pomóc, ale jak widac to nie wystarczylo. Mamy pilkarzy grajacych w topowych druzynach, wybil sie Marciniak i teraz glownie dziennikarze chcieli trenera w top5, nie udalo sie...

0

@FcPortoFan1999 no wlasnie o to mi chodzi, polskimi tenerami europa nie jest zainteresowana, moze jakby nasze klub lepiej radzilyby sobie w pucharach to co innego. Skorża wystrzelil i to wszystko

2

@FcPortoFan1999 @tristan87 "To pokazuje, w którym miejscu dziś jesteśmy, skoro moje nazwisko wzbudza tak duże zainteresowanie, jeśli chodzi o mnie i zagraniczne kluby." czyli w jakim miejscu jestesmy? Zdobycie mistrzostwa polski nie znaczy nic w europie, Maras ma za duze mniemanie o sobie i musi wrócic do Rakowa, chyba go ponioslo

1

@FcPortoFan1999 Borek wyjechal z pomyslem rozgrywania superpucharu polski w chicago dla polonii :D no zrobil mi dzien chłop :D

0

@FcPortoFan1999 a konferencje Maras ogladasz?

0

@Herato a jemu to na pewno dali medal za lige 2021-22? Rozegral tylko jedno spotkanie, a pozniej wiadomo co bylo dalej

3

@Herato Benjamin Mendy?

0

@FcPortoFan1999 a co Ty Oskar druga zmiana?

1

@Maziarz podzielam opinie i mam wrażenie, ze jest podobnym trenerem co Xavier. Uważam rowniez, ze mają miekkie charaktery niekoniecznie potrafiące motywowac kadre. Ratunkiem dla Artety jak i w sumie dla calej Premier League jest odejscie Pepa z City, wtedy pewnie ktos inny zgarnie majstra, moze to wlasnie Arsenal

2

@Faro Yamal zagral w az 50 meczach, 37 w lidze. Naprawde Xavier mogl sobie odpuscic chociaz wczoraj, gosc jest niepowazny

0

@FcPortoFan1999 mowilem

0

@FcPortoFan1999 ale z tego wolnego tez mogl troche lepiej i wyzej uderzyc, bramka byla odslonieta

0

@FcPortoFan1999 a jednak 1;1

0

@FcPortoFan1999 no i sraczka 0:1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?