2

@Adran360 niestety Cincinnati tez wygralo i to rzutem na tasme, w 90 minucie byl remis 2:2 :( mają dwa mecze zalegle i tylko 2 pkt straty do Interu

2

@KamQiX na pewno tym, ktory na emeryturze bedzie odbieral zlotą pilke bedzie Lionel Messi, bedzie to super zlota pilka:)
@Lionel_Messi10

1

@Lionel_Messi10 panie, ja w zegarkach bardzo mocno siedze, cos tam mam u siebie:) dlatego rzucil mi sie ten zegarek w oczy, a te swatche to taka zabawkowa omega, zrobione dla fanow.

1

0

@Arden na pewno trzeba pochwalic tvp, ze pierwszej polowy nie dalo sie wczoraj ogladac. Zgarniają miliony, a serwery mają na poziomie czaterii

0

@Rust_Cohle


to chyba jak najbardziej pasuje do zaistnialej sytuacji...

1

@BorzyKrzys najlepsze to jest po meczu, tak jak dzisiaj. Radio zet nawija jaki to Probierz fantastyczny, jak pieknie ubrany i jaki ma zegarek, jak pieknie grac nauczyl reprezentacje... a oni jak zwykle przegrali, nawet remisu nie ma. Tak naprawde to mieli farta, ze Holandia nie wykorzystala wszystkich sytuacji co miala. Narracja byla by dzisiaj inna

0

@Emhyr @FcPortoFan1999 cos ty tu narobil???

1

@Rastafarnianin dokladnie tak kolego, kolejna reprezentacja ma z nas beke bo zgarnela 3 punkty i dzieisiejsza gra nic nie zmienia w postrzeganiu repry. Austria wyjdzie zgarnac komplet, a Francja to tym bardziej moze sobie juz dopisac 3pkt

1

@FcPortoFan1999 w Barcelonie tez nie jest potrzebny

4

@Lionel_Messi10 byle do piatku i odpalamy ten wlasciwy turniej! wlasciwie to do czwartku:)

1

@Fake69 jest Grimaldo, ale de la Fuente ma swoje wizje

1

@mekston no niestety, w tym roku nie bardzo wierze w Supportters Shield, juz predzej mysle, ze uda sie MLS Cup zgarnac bo to jednak system pucharowy. Az 19 zawodnikom Interu konczy sie kontrakt w grudniu 2024, pewnie sezon 2025 bedzie tym najwazniejszy dla nich jak sie odpowiednio wzmocnią i nie bedzie zadnych turniejow reprezentacyjnych, zawodnicy będą mogli skupic sie wylacznie na klubie

3

@mekston @Lionel_Messi10 euro eurem, ale w nocy kolejny meczyk nadchodzi. Phila w specjalnej formie nie jest, ale czy atak Interu postraszy bez najlepszych zawodnikow? moze i tak, ale zeby ta obrona w koncu sie ogarnela

0

@Faro za duzo programow zrobili wokol euro, tak naprawde to ile mozna walkowac w kolko to samo. Kiedy jest sezon ligowy i transferowy to wiecej tematow sie kreci. Pilka reprezentacyjna jest nudna

0

@FcPortoFan1999 tam w miescie jest szalenstwo, nie zdziwilbym sie jakby wczorajszy, wlasciwie dzisiejszy mecz byl zwyczajnie odpuszczony

0

@FcPortoFan1999 zawsze to lepiej mistrza swietowac na wlasnym boisku

1

@Gronek graj dalej, orly Probierza wyszaleli sie w towarzyskich jakby to byly mecze o mistrzostwa swiata. Jutro dostaną sraczki standardowo

9

@pt9 jak ktos z gdanska mial sasiada posiadajacego biale cinquecento to niepowtarzalna szansa na podpieprzenie sąsiada. Moze akurat cos komus dowalą, satysfakcja gwarantowana

0

@Faro nie jest cienki, spisywal sie bardzo dobrze. Tenas chce grac regularnie i ma iść na wypozyczenie stąd decyzja o zakupie szczegolnie, ze odchodzi Navas i Letellier. Trzecim bramkarzem ma byc Rico, ktory wraca po rehabilitacji po ciezkim wypadku

0

@ACMaldini3 kontrakt jest do 2026, mozna go rozwiazac w 2025 jezeli rozegra mniej niz 55% spotkan

0

@Arden wczoraj na transmisji z treningu wyszedl ze wszystkimi i truchtal, co ten Trynkiewicz zaspal?

0

@Messibestplayerintheworld kolejny Braithwaite

1

@BorzyKrzys Lewy wyczul, ze bylo chorizo w ustach

0

@bartekvisca grubas Luka musi odpocząć

2

@Faro brac? tylko po co? kolejny mierny zawodnik, ktorego bedzie sie trudno pozniej pozbyc jak sie mu spodoba Barcelona. Oby Flick skonczyl z zawodnikami typu Braithwaite...

2

@Lionel_Messi10 dobre :D

0

@FcPortoFan1999 wniebowstąpienie jakies?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?