Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TheNekro94 moze Xavi z bratem chcieliby wrocic?
5
@Lionel_Messi10 ale pake zrobili, charakterna ekipa, tak jak lubi Simeone
0
@FcPortoFan1999 a piątek?
0
@peetwithbarca kupili Kelechi Iheanacho z Leicester
0
@FcPortoFan1999 bez dajerwerkow ta Legia Feio, rewolucji nie zrobil
1
@Panpiwkarz watchfinder
0
@FcPortoFan1999 bedziesz ogladal? ciekawy mecz sie zapowiada
0
@FcPortoFan1999 PSV - Feyenoord juz 3;3, mowilem, ze meczycho bedzie
0
@FcPortoFan1999 no to strumyk kolego
0
@FcPortoFan1999 a bedzie, pokazuje polsat sport 3
2
@Sulimo o 18 jest superpuchar Holandii, PSV - Feyenoord. Warto rzucic okiem
0
@FcPortoFan1999 o 17 30 mozna wlaczyc lige szkocka, Celtic gra lub o 18 superpuchar holandii PSV - Feyenoord.
ps. alez piekna remontada Porto wczoraj i prosze oddac nam Nico, rozkreca sie chlopak
1
@ranger3120 niby tak, ale w tym samym czasie chcą wydac 50mln na Olmo, niby tez jest i kasa na Nico, wczesniej tez tyle siana wydano na Lewandowskiego.
0
@Lionel_Messi10 ale czy na pewno dodadzą? Niby tak mówiono, ale czemu jeszcze nie ma...
1
@Lionel_Messi10 płakać sie chce, ze Barca nawet minimalnego zainteresowania nie wykazuje wzgledem Juliana. Jeszcze to PSG sie pojawilo... :/ Fabrizio podal newsa, agent Juliana w przyszlym tygdoniu pojawi sie rozmawiac z wladzami City
0
@Herato Lederman
1
@FcPortoFan1999 dzien dobry, Gornik - Pogon dzisiaj sie ciekawie zapowiada
1
@Lionel_Messi10 Julian jezeli jest dostepny na rynku to go brac, a nie zaden Olmo. Atletico mądrzejsze od nas i zgarnie Juliana z przed nosa tak jak kiedys Aguero
2
@blakkudium ten transfer do Chelsea to czuje, ze odbije mu sie czkawką. Będzie pewnie wypozyczany co sezon do roznych klubów i prawdziwej szansy w Chelsea pewnie nie dostanie. Barca zostala z Lewym, Ferranem, pozbedzię sie Roque i Guiu bylby tym trzecim napastnikiem. Szanse na gre i minuty dostanie zatem Pau Victor i to on jest wygranyym tej sytuacji
2
@mekston @Lionel_Messi10 Almada ma talent, ciekawy zawodnik, ale jakos dziwnie keruje karierą lub agent ma na niego zbyt duzy wplyw. Transfer do MLS, teraz do Botafogo... tak jakby nie chcial przeskoczyc pewnego poziomu i rozbujac kariere. Kiedy europa?
0
@FcPortoFan1999 zepsuli Markowi ten Rakow, nie bedzie miszcza
1
@Lionel_Messi10 zaraz miejsca w szafie Ci braknie panie kolego:)
1
@macio_944 dokladnie tak, wstyd za ojca :D
1
@Lionel_Messi10 zobacz prezes na insta Leo jaka kolekcja ciuchów adidas originals z logiem Goata wlatuje wkrótce, wlasnie na taką koszuleczke poluje. U dołu z jego podpisem, fajnie to wygląda
0
@FcPortoFan1999 bardzo dobry poziom ekstraklasa nam zgotowala jak do tej pory, a i w pucharach europejskich grają calkiem niezle
2
@Lionel_Messi10 myslalem, ze nie zaliczą, wydawalo sie ze Luis na spalonym byl przy podaniu do Alby
0
@FcPortoFan1999 pytanie jest jak dlugo Czeslaw utrzyma sie w FAR Rabat?
0
@FcPortoFan1999 Jaga pewnym krokiem idzie po obrone mistrzostwa, czy ktokolwiek bedzie ich w stanie dogonic?
0
@FcPortoFan1999 Stal kandydatem do spadku w tym sezonie, tym bardziej jezeli odejdzie Shkurin
0
@FcPortoFan1999 co u kolegi slychac? zabiegaby bylem i nabuezaco nie jestem. Olimpiada dzisiaj, w sensie necze pilkarskie, trzeba ogladac. Stal z GKS chyba odpuszcze dla Argentyny lub Hiszpanii, za to Jage i Lecha to mus, nie mozna odpuscic