Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Adran360 boshe, co ten Kalendarz puscil teraz :/
2
@Adran360 alez nockout, passa i tak dlugo trwala. Szansa dla Lafc na przeskoczenie Interu
1
@Culer9002 oj tam, ogolnie to piekny kraj trzeba przyznac. Narobiles mi smaka teraz, a czlowiek na redukcji :(
0
@FcPortoFan1999 murem za krajem producentów najpiekniejszych czasomierzy!
1
@FcPortoFan1999 Robert to strasznie przypomina CRa, tez na sile przeciaga kariere... tez na sile musi wszystko grac. Obaj pozostawiają po sobie mieszane uczucia ostatnimi czasy, ich panie rowniez...
0
@FcPortoFan1999 Borkowi sie czasami wydaje, ze polska jest atrakcyjna i polskie kluby jak włoskie będą promowac sie na swiecie i stawac sie rozpoznawalne. Kontakty na miescie, gansterka itd.
0
@FcPortoFan1999 wiele zalezy od fanow z USA :D
0
@FcPortoFan1999 niby tak, ale na tą chwile Jaga sie nawet nie wzmocnila, a Wisla to juz tylko gorsza. Moze jednak lepiej poczekac
1
@FcPortoFan1999 @Lionel_Messi10 cos mi sie wydaje, ze Zielu bedzie juz tylko do rotacji, obnizyl loty Piotrek
0
@mordini123 @FcPortoFan1999 jest zniesmaczony
1
@FcPortoFan1999 juz tylko 13 dni... a ja zapraszam Cie na nocne ogladanie hitu MLS, Cincinnati - Inter Miami. Trzeba przyznac amerykancom, ze potrafią robic nastrój wokol meczow, ciekawie to wyglada. Nastepnie po tym hicie odbedzie sie spotkanie Copa, Urugwaj - Brazylia. Gramy, nie ma spania
0
@mekston alez lipa, ale Dibu ratuje
1
@TR3YWAY e nie mozna, jest lato, czas redukcji
ja panie na winko wskoczylem, bede cisnal 8 tygodni
0
@FcPortoFan1999 przypominam, ze eksperci proponowali rozegranie superpucharu w chicago dla polonii i ogladalnosc wieksza, wiadomo
0
@FcPortoFan1999 o, a ja mam go zapisanego na sofascore, no to ladna lipa
0
@FcPortoFan1999 no ludzie kochani, Kowal by Cie opieprzyl, a Jaga z Wisłą, zapomnialo sie?
2
@mekston @Lionel_Messi10 w niedziele pobudka 1;30 i bedzie ogladane, a pozniej Urugewaj Brazylia, warto bedzie zarwac nocke, a wieczorem cos dla naszego @FcPortoFan1999 inauguracje tez trzeba obejrzec
0
@tadzik447 mozliwe, pewnie szybki wpis i w kimono polecial
1
@FcPortoFan1999 która zmiana Oskar?
1
@mekston nastepny mecz to wyjazd do Charlotte. Cincy gra z DC
0
@Rewolucja123 a na silce byles?
1
@FcPortoFan1999 powiem Ci, ze wciagnalem sie w to mls, duzo bramek pada i to ciekawej urody, ta liga raczej ma nacisk na atak, niekoniecznie skupiają sie na obronie. Polacy fajnie sie tam prezentują, Bogusz top, jest tam tez kilku polaków juz urodzonych w usa, moze kiedys wiecej o nich uslyszymy. Z wiadomych powodów kibicuje Interowi, ale fajnie tez zaczyna wygladac LAFC, a przychodzi tam Giroud
0
@FcPortoFan1999 no ja to koncowki ogladam i skroty, wstaje przed 5 z automatu to do kawy cos jeszcze popatrze
0
@FcPortoFan1999 dokladnie tak, a ja i tak miedzy casie ogladam cope i mls
1
@Bocheno1 ma racje, euro w pl zaczyna sie po odpadnieciu 'orłów'. Konczy sie pompowanie balonika, pierdzielenie glupot w tv na temat Robercikow, Tymka Wieniawy jaką muzyke z glosnika puszcza. Nie ma wciskania na sile tematow na temat kadry, a pojawiają sie normalne informacje na temat prawdziwych pilkarzy
0
@Herato z Deportivo?
0
@Herato Del Piero
3
@Lionel_Messi10 @mekston prosze nie zapominac, ze Inter rowniez gra dzisiaj w nocy
1
@Lionel_Messi10 no i cyk, Leo pewnie odpocznie z Peru
0
@Emhyr nie tylko Ciebie, na upartego to nie powinien byc karny zaliczony, Lewy sie zatrzymal dwa razy