3

@Lionel_Messi10 będą nocki zarywane, nie ma przeproś

0

@MesQueUnClub_87 ojciec Michala

1

@barcanawieki i on jest kapitanem... wczesniej potafil mowic zeby ktos inny wzial odpowiedzialnosc, a nie on. Z perspektywy czasu zabranie opaski Blaszczykowskiemu to byl błąd i kompromitacja PZPN, Lewy powinien byl czekac cierpliwie na swoją kolei

0

@FcPortoFan1999 Oskar no co Ty, dzisiaj juz reprezentacje zaczynają grac, np. mozesz obejrzec mecz pomiedzy naszymi lewymi i prawymi sąsiadami

2

@FcPortoFan1999 nawet dresy sa w kolorze tarczynski, to jest dopiero ukłon od pzpnu, brawo

1

@FcPortoFan1999 Probierz top

0

@fur_Deutschland Puma szajs, a ludzie chcieli zeby Barcelonie koszulki robili :D

0

@FcPortoFan1999 nie do konca o pietruszke, Atalanta ma szanse przegonic Juve w tabeli czego im zycze

1

@FcPortoFan1999 @VegetaPolska potwierdzone, przepraszal i wydal oswiadczenie. On to wogole ma taki glos takiego zboka gnieciucha co cukierkami lubi przekupywac, dajcie spokoj, kto to widzial

0

@MesQueUnClub96 pileczka zawsze ma pierwszenstwo, dzisiaj Atalanta - Fiorentina i cos dla koneserow jak @FcPortoFan1999 final barazy Arka - Motor

0

@FcPortoFan1999 to jest jedna wilka przeszlosc, nie mają co zaoferowac aktualnie, a na pewno nie kase

0

@Faro na meczykach, polski Fabrizio Romano, Tomasz 'Trynkiewicz' Wlodarczyk zapodal newsa

0

@FcPortoFan1999 nie wiem, choc sie domyslam

0

@FcPortoFan1999 on kocha Milan

1

@DonCarletto wyreżyserowane, Perez sie dogadał

1

@Pedri16Future na bank, Disney to smieszek, Probierz top wiadomo

5

@michal199500hehe ja go nie ogladam juz od paru lat, nie mam szacunku do niego. Na tych liveach meczowych siedzi z Polem i zawsze praktycznie jakis kibic Realu. Liże im dupy, skacze, biega, szkoda marnowac czas i szkoda, ze ktos taki co twierdzi, ze jest kibicem Barcy pluje w jej barwy

0

@michal199500hehe sprzedal sie, wyswietlenia kasa najwazniejsza. Taki to kibic

0

@FcPortoFan1999 to piosenka jest taka:) mieszkalem w anglii podczas ostatniego euro i ogladalem czesto z angolami mecze i to jak sie napinają, jaką mają pewnosc, ze wygrają i uważają, ze wszystko im sie nalezy to cieszyla mnie ich porazka z wlochami.

0

@bartekvisca zapomnij, ze Anglia wygra, metr przed kiblem bedzie klops

1

@FcPortoFan1999 jakiego faceta?

0

@FcPortoFan1999 final dzisiaj ogladaj, a nie jakies paletki

0

@Emhyr tez tak uwazam, ale ma przedluzyc kontrakt, moze Flick chce dac mu szanse lub pojdzie na wypozyczenie

0

@Emhyr minuty dla mlodych. Casado w pierwszym zespole na stale?

0

@mekston licze, ze Argentyna zgarnie CA, to moze zepsuc meczennikowi sytuacje i ktos kto zgarnie euro to wskoczy na pozycje lidera

1

@michaleu wiarygodne, nigdy nie bylo problemu

8

@mekston tragedia, nie pamietam az tak fatalnego sezonu, wszystkie plagi

0

@FcPortoFan1999 oby tak bylo i zeby sie nie zasiedzial w Borussi

0

@FcPortoFan1999 no wlaasnie, on sie marnuje w Borussi, oby udalo mu sie zmienic klub, szansy tutaj nie dostanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?