1

@tristan87 wiadomo co dokladnie?

0

@Krzysztof1987 jego pierwszy mecz, ktory ogladal to final LM Porto - Monaco, niewiele brakowalo i moglby byc fanem Monaco, ale jednak pokochal maszyne Mourinho

1

@FcPortoFan1999 Oskar, wszystkiego najlepszego gówniaku :D

2

@Arden w sumie racja, podczas Arg - Fra tez byly niesamowite emocje, mimo wszystko 98 byl szczegolny

0

@Nazio_87 panie kolego, ale wspomnienia wywowales. Mundial 98, piekny turniej, od tego zaczela sie moja milosc do pilki. Teraz ciezko o te same emocje, final Francja - Brazylia do dzisiaj w glowie

0

@Foro a to nie ogladales filmu? klasyk panie

1

@Popitek12 Osama Dembele, Frenkie de Jong

0

@FcPortoFan1999 dokladnie i coraz wiecej osób zaczelo o tym glosno mowic, podoba mi sie co ostatnio Paczul nagral. Ona chodzi po Wojewodzkich i pierdzieli co to nie osiagnela, ale prawda jest ze bez Roberta to pewnie by byla instruktorka fitnes na jakies silce w Warszawie czy innym Lesznie

1

@FcPortoFan1999 talent gosc ma i to co osiagnal w pilce to mozna mu pozazdroscic, sprawdzal sie w Bayernie, gdzie pasowal stylem, sprawdzal sie rowniez w reprezentacji. Lata jednak mijają i widac po nim frustracje. Nie bylem zwolennikiem jego transferu do Barcy, uwazam ze stylem tutaj nie pasuje. Duzo sie mowilo, ze ma slabe podejscie do mlodych zawodników pukających do kadry. Mysle, ze ma wysokie mniemanie o sobie i zawodnicy grający z nim są spieci, jego pretensje do kolegów nie pomagają. Jego wizerunek tez sie popsul i to na wlasne zyczenie, bezsensowne wywiady i komentarze nie pomagają. Zachowanie Stachurskiej tez swoje zrobilo, dla kibicow jest to irytujące kiedy druzyna, ktorej kibicujesz gra slabo, a co chwile jakas baba pcha sie do fleszy i dolewa oliwy...

1

@kuz Barce rowniez

1

@FcPortoFan1999 wkurza postawa Probierza, zgrywa cwaniaka jaki on to nie jest, pycha krazy przed upadkiem. Pozniej wyleci z pretrnsjami do dziennikaezy i bedzie odpowiadal na nie zadane pytania

3

@dAvi_2 zagrali na maksimum swoich umiejetnosci w towarzyskich, cieszynki jakby mistrzostwo swiata zdobyli. Na euro 3 razy w pape i jak zawsze 'nic sie nie stalo', a Probierz powie, ze mamy potencjal co pokazali wlasnie w towarzyskich

1

@FcPortoFan1999 no i panie kolego mialem racje, ze się zepną i będą grali zeby sie pokazac jak najlepiej, nawet te cieszynki jakby grali w finale mistrzostw swiata niewiadomo po co i wiadomo czym zaowocowaly. Teraz czekają trzy porazki z rzędu i standardowe 'nic sie nie stalo' bo przeciez wygralismy w towarzyskich

0

@Arkon Partyzant Leszno - powrót Roberta Lewandowskiego do klubu mlodosci

1

@Lionel_Messi10 Palacios to na bank pojedzie

0

@escarabajo jasne, ze nie musi tylko nie za przychylnie sie wypowiadal wczesniej na temat tej ligi, a teraz jednak wyglada na to, ze tam wyląduje

0

@FcPortoFan1999 niech idzie, moze namówi Disneya zeby tez sie tam zjawil w 2025

0

@FcPortoFan1999 @escarabajo jeszcze pare miesiecy temu wypowiadal sie, ze do arabskich nie ma zamiaru sie wybierac. Pewnie za wielubofert z europy za niego nie ma, a i wysokiego kontraktu tez by nie dostal

0

@Lucyfffer jezeli sprzedadzą Roque to tez po co Mayoral? Lewy pewnie bedzie pierwszym wyborem, jest Ferran, ktory powinien byc pierwszym zmiennikiem na dziewiątke zamiast rzucany po skrzydlach, no i jest Guiu. Prawa strona jest obsadzona Laminem i Raphinhą, my nie mamy lewej strony...

0

@FcPortoFan1999 panie, watpie w oszczednosc, wazniejsze dla nich towarzyskie zeby dobrze zagrac, zrobic dobre wrazenie bo pozniej na euro będzie wpierdziel.

0

0

@FcPortoFan1999 a jaki wynik z Turcja przewidujesz?

1

@Herato Mijatovic?

1

@tristan87 dokladnie, a mlody Buksa to nic ciekawego nie prezentuje, moze to kolejne zagranie Probierza zeby zamieszanie zrobic u dziennikarzy lub faktycznie pomylili imiona w nadruku co nie byloby zaskoczeniem

0

@Roni/VEB kto to jest ten Igi?

0

@FcPortoFan1999 nie zdziwie sie jak pomylił ktos imiona i zly nadruk na szawce, bo tak faktycznie to niby po co ten Aleksander jak on w Tirolu nawet nic specjalnego nie prezentuje

2

@Luciano99 i to jest news, a nie jakies tam paletki

0

@Balboa901 17 Lato

0

@FcPortoFan1999 no tez mi ciezko wybrac ulubienca

0

@FcPortoFan1999 a Ty juz masz karnet?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?