0

@FcPortoFan1999 jeszcze niech Pablo Torre idzie, nie wiem po co on dalej w kadrze Barcy

7

@FcPortoFan1999 Andoni wróć do Katalonii

0

@FcPortoFan1999 e to wypoczety jestes. Byl jakis wyjazd?

0

@FcPortoFan1999 Ajax Jaga bede ogladal.
Ktora zmiana jutro panie kolego?

0

@FcPortoFan1999 ktory mecz prezesie dzisiaj ogladasz?

1

a co z Torre? przeciez ten chlopak przesiedzi caly sezon na lawce, nawet na minute sie nie podniosl w pierwszych meczach...

1

@Kidd defrnsywny pomocnik, grywal tez na srodku obrony. Jak odejdzie Eric to zanim Christensen i Araujo wroca to pewnie zaliczy jakis mecz i w obronie. Calkiem ciekawy pomysl z tym wypozyczeniem

8

@blakkudium fotowoltaika pewnie

3

@MesQueUnClub96 pewnie, ze dobry pomysl, defensywny pomocnik, moze tez zagrac na srodku obrony. Kontuzjowany jest Christensen, Araujo, de Jong i Gavi, wiec Bajcetic moze byc ciekawym uzupelnieniem skladu zanim kadra bedzie w pelni sil

1

@Rust_Cohle musisz zmienic avatar na Bajcetica jezeli wypozyczenie dojdzie do skutku

1

@Arden sprzedac Garcie do Girony, a zakontraktowac lewonoznego Hermoso. Inigo ma jeszcze rok kontraktu i pewnie odejdzie po sezonie. Christensen i Araujo kontuzjowani to minut dla kazdego pewnie wystarczy

0

@BorzyKrzys troche za wczesnie, szkoda ze transfer do arabskich nie wypalil. Dziwne, ze zaden klub nie wyrazil checi zakontraktowania go np. Arsenal, ktory ponoc ma sie pozbyc Ramsdalle'a. Kierunek mls tez bylby ciekawy

0

@Tridente2015 no wlasnie, w Barcelonie tym bardziej nie ma co liczyc na gre dlatego troche zastanawiająca jest ta cisza wokół niego. W jego grze jak i charakterze jakos ciezko dostrzec przebojowość. Oby znaleziono mu klub, gdzie bedzie mogl grac i sie rozwijac

0

troche dziwne, ze nic sie nie mowi na temat Pablo Torre, chlopak w pierwszych meczach nawet nie podniosl sie z lawki, w pomocy jest zbyt duze bogactwo aktualnie i Torre nie ma szans na regularną gre. Ciekaw jestem czy na ostatnią chwile klub bedzie szukac dla niego kolejnego wypozyczenia, moze znowu do Girony...

0

@Popitek12 Maradona z Leszna

1

@Arden a to ja myslalem, ze to pilkarz slaska jakis byly i ze sie roztył, sorry nie zalapalem

0

@Arden przestal grać w pilke?

0

@MeAndSwan no dokladnie, nie ma sie co rozdrabniac, po co kilka jak mozna jeden konkret

1

@MeAndSwan cza kupic pewnie bo co innego

0

@blakkudium no to zostajemy z Balde i Martinem na lewej obronie. Flick troche zaskoczyl, ze to Martin jest wyzej w hierarchii niz Valle

0

@tristan87 tez ogladam, deser przed spaniem

0

@Cule1234 odejdzie jeszcze Torre, Fateusz, Eric i cyk Chiesa sie zmiesci na luzie

0

@FcPortoFan1999 dokladnie tak, z Realem Union

0

@FcPortoFan1999 moze by sie ogladnelo, ale Barca Atletic gra meczyk, trzeba ogladac mlodziez

0

@Sulimo @Kgorecki2500 Cubarsi, Araujo, Martinez, Christensen, moze grac na srodku tez Kounde, de Jong. Sa rowniez Martin, Dominguez, Mbacke

0

@blakkudium ciekaw jestem co zrobia z Torre, chlopak nawet nie podnosi sie z lawki, a w pomocy bogactwo. Moze tez kierunek Girona

1

@FcPortoFan1999 no i Kamil Grabara w bramce

0

@michaleu napadzior dla sredniakow ligowych...

0

@FcPortoFan1999 Jagiellonia? to juz przeszlosc

1

@Herato Freddy Adu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?