Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Adran360 wygrana Galaxy nie do konca jest korzystna dla Interu niestety, ale meczyk ciekawy. Puig jaki gwiazdor sie zrobil, no kto by pomyslal
1
@Adran360 oglada sie:) nie ma spania
3
@Danny Gaucho @Adran360 @Lionel_Messi10 @mekston przerwa, ide po kawe
2
@Adran360 niestety, ale jak glosno przekazana informacja, ale sie rozdarl ten sedzia do mikrofonu :D
2
@Adran360 pieknie, wszystko wedlug planu!!!
3
@Danny Gaucho łysy nie odpuszcza, 24 godziny na posterunku, sledzi kazda statystyke, nie ma ze boli
5
@Adran360 @Lionel_Messi10 @mekston warto bylo wstac:) jeszcze tylko Luisito niech brameczke walnie i przeskoczy Benteke na fotelu krola strzelcow
2
@mekston albo wskoczy na drugą polowke od początku, juz tak bylo wlasnie po jednej z kontuzji. Nie ma co, robie pobudke:) i po meczu powrót do spania albo jeszcze ogladne LA Galaxy z LAFC @Lionel_Messi10 prezesie masz w planach zarywac nocke?
2
@mekston moze i od poczatku bo wszedzie go pelno na stronach Interu, mocno promują, ze wraca
0
@FcPortoFan1999 a czemu?
2
@mekston e no, wierze ze zwyciezą. Wstajesz na meczycho? ja na bank, odespie w ciagu dnia
1
@Lucyfffer @Rust_Cohle mi tez psuje, co to bedzie?
1
@xvcWinterSoldier zadnej, tak jak Toni Kroos nie lubie kolnierzyków
9
@Luciano99 Erling Haaland jest słabym piłkarzem, bezczelnie wykorzystującym maszynę Świętego Pepa w celu uzyskania indywidualnych korzyści, do tego oszukuje niewinnych fanów w sprawie swoich umiejętności
8
@Kessie 'byles za dobry do tej roboty'
12
@MesQueUnClub96 no widzisz, trzeba wiec pędzla zacząc pokazywac. Dawniej sie to nie oplacalo i mozna bylo zostac ukaranym, teraz jest odwrotnie, jest sie nagradzanym
1
@Kondziubarca mądrze i klarownie napisane, bardzo dobrze wyjasnione
0
@FcPortoFan1999 ciekawy to mecz akurat
0
@FcPortoFan1999 a komu grozi?
2
@Lionel_Messi10 potwierdzone rowniez przez insta Interu:)
0
@FcPortoFan1999 panie kolego, przyjacielu moj internetowy z la bamby, pileczka klubowa wraca dzisiaj, to musi byc szczesliwy dzien. Na poczatek oczywiscie ekstraklasa, Gornik ogladamy! No i na trening z rana lecimy!
1
@FcPortoFan1999 a gdzie jedziesz?
0
@FcPortoFan1999 nie ta strona, Dodi bedzie gral przeciwko Digne
1
@GeneralXavi osobiscie na poczatek poszedlbym w szwajcara z grupy swatch, zerknij na Tissota
1
@GeneralXavi no i kwestia do czego bedzie sluzyl, jak do uzupelnienia garderoby fajna sprawa, ale jak bedziesz bardziej ekstremalnie go uzywal to ma niską wodoszczelnosc, do basenu nie wskoczysz, tak naprawde tylko rece umyjesz, nie ma co zanurzac:)
1
@GeneralXavi
Citizen to japonska marka, pewniak ze bedzie sluzyl wiele lat. Fajna sprawa jak na start w zegarki no i jest to automat. Zegarki to wciagajacy klimat:)
1
@GeneralXavi https://www.youtube.com/@TeddyBaldassarre
bardzo dobry kanal o zegarkach, warto sie zaglebic przed wydaniem 'paru' tysiakow
1
ps. mam karte w Kruk, wiec w razie czego podam Ci dane, podasz i tam 10% dostaniesz:)
1
@GeneralXavi ja siedze mocno w zegarkach i moge doradzic, moge rozmawiac godzinami. Warto zainwestowac w fajnego szwajcara. Jak myslisz o wydaniu kilku tysiecy zerknij na marke Longines, jest grupa swatch, gdzie znajdują sie zegarki Omega. Jezeli to jest za drogo to popatrz za marką Oris. Są to zegarki Inhouse, nie ma lipy:)
0
@FcPortoFan1999 a gdzie on?