Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 a Raków?
0
@FcPortoFan1999 a co z tym Pypszunem w koncu?
0
@FcPortoFan1999 za tydzien to final pucharu portugalii panie kolego
0
@FcPortoFan1999 pewniak, mozna bylo domy stawiac
0
@D10SLEO facet idzie na rekord, ma dopiero 28 lat, cbyba musi sie ogarnac w trakcie wakacji...
0
@TR3YWAY Probierz top!
0
@BorzyKrzys wlasnie zbieram sie do ogladania tego od rana, zaraz odpalam :) akurat przed niedzielnymi meczami
0
@Deviler elektrykami
0
@FcPortoFan1999 nie mogli poczekac do przyszlego tygodnia? przeciez oni i tak nie grają o nic
0
@Szklaner o widzisz, dzieki za info
0
@aspr1me to teraz jak Fury stracil pas to rewanz moze byc szykowany?
0
@FcPortoFan1999 tam jest za duzy burdel, a nowy trener to tak naprawde niewiadoma, jak na razie to ciezko im zgarnąć kogos z topu
0
@FcPortoFan1999 za rok to oni będą myslec jak zdjąć klątwe i sprzedac Harrego...
0
@Szklaner daj spokoj, ja to samo, mialem nadzieje, ze te 2zlote zainwestowane odmieni moje zycie
42
@Ptasior u trenera Peszko nie ma miejsca na sentymenty, chcesz grać, musisz umieć pić
2
@FcPortoFan1999 czy ogladales juz dokument '1992 wielka gra' na na netflixie? cos dla starszych fanow pileczki @Comentateiro @Danny Gaucho oraz inni zainteresowani
0
@FcPortoFan1999 a jednak... no wszystko mają jak na talerzu za tydzien
0
@FcPortoFan1999 ale obiecal...
0
@FcPortoFan1999 ratunkiem dla Jagi jest tylko, ze maja teoretycznie slabszego przeciwnika niz Slask w ostatniej kolejce
0
@FcPortoFan1999 metr przed kiblem...
1
@Kamilos84 polnoc panie kolego
1
@Keson Fury, on ma duzą rodzine do wykarmienia
0
@krajana kolo polnocy
2
@Lionel_Messi10 nocka niezla sie zapowiada, Fury - Usyk, a pozniej Inter, lecimy nie spimy
0
@FcPortoFan1999 jednak uratowani, karny w 97 minucie :D
0
@FcPortoFan1999 Boavista spada panie kolego
1
@FcPortoFan1999 oj moze Sobczak zalowac niewykorzystanego karnego z Sosnowcem
0
@FcPortoFan1999 to to juz pewne jest, Legia czy Gornik ich nie dogonią
0
@FcPortoFan1999 ja to wiem, Sląsk do boju :D
0
@FcPortoFan1999 wlasnie nie, chelsea jeszcze totkow mogą przeskoczyc