0

@FcPortoFan1999 a Raków?

0

@FcPortoFan1999 a co z tym Pypszunem w koncu?

0

@FcPortoFan1999 za tydzien to final pucharu portugalii panie kolego

0

@FcPortoFan1999 pewniak, mozna bylo domy stawiac

0

@D10SLEO facet idzie na rekord, ma dopiero 28 lat, cbyba musi sie ogarnac w trakcie wakacji...

0

@TR3YWAY Probierz top!

0

@BorzyKrzys wlasnie zbieram sie do ogladania tego od rana, zaraz odpalam :) akurat przed niedzielnymi meczami

0

@Deviler elektrykami

0

@FcPortoFan1999 nie mogli poczekac do przyszlego tygodnia? przeciez oni i tak nie grają o nic

0

@Szklaner o widzisz, dzieki za info

0

@aspr1me to teraz jak Fury stracil pas to rewanz moze byc szykowany?

0

@FcPortoFan1999 tam jest za duzy burdel, a nowy trener to tak naprawde niewiadoma, jak na razie to ciezko im zgarnąć kogos z topu

0

@FcPortoFan1999 za rok to oni będą myslec jak zdjąć klątwe i sprzedac Harrego...

0

@Szklaner daj spokoj, ja to samo, mialem nadzieje, ze te 2zlote zainwestowane odmieni moje zycie

42

@Ptasior u trenera Peszko nie ma miejsca na sentymenty, chcesz grać, musisz umieć pić

2

@FcPortoFan1999 czy ogladales juz dokument '1992 wielka gra' na na netflixie? cos dla starszych fanow pileczki @Comentateiro @Danny Gaucho oraz inni zainteresowani

0

@FcPortoFan1999 a jednak... no wszystko mają jak na talerzu za tydzien

0

@FcPortoFan1999 ale obiecal...

0

@FcPortoFan1999 ratunkiem dla Jagi jest tylko, ze maja teoretycznie slabszego przeciwnika niz Slask w ostatniej kolejce

0

@FcPortoFan1999 metr przed kiblem...

1

@Kamilos84 polnoc panie kolego

1

@Keson Fury, on ma duzą rodzine do wykarmienia

0

@krajana kolo polnocy

2

@Lionel_Messi10 nocka niezla sie zapowiada, Fury - Usyk, a pozniej Inter, lecimy nie spimy


0

@FcPortoFan1999 jednak uratowani, karny w 97 minucie :D

0

@FcPortoFan1999 Boavista spada panie kolego

1

@FcPortoFan1999 oj moze Sobczak zalowac niewykorzystanego karnego z Sosnowcem

0

@FcPortoFan1999 to to juz pewne jest, Legia czy Gornik ich nie dogonią

0

@FcPortoFan1999 ja to wiem, Sląsk do boju :D

0

@FcPortoFan1999 wlasnie nie, chelsea jeszcze totkow mogą przeskoczyc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?