2

@Wilczeq Nie. Moj brat zrobil sobie tutaj konto na moim kompie, to zostalo zbanowane po jednym dniu za multi wlasnie xd

9

@xBoMBoWiECx i rozgrzewce Puiga

1

@IronSanHybrid Mam info z pewnego zrodla, ze na TAK glosowala glownie spolecznosc wiejska oraz ludzie z wyksztalceniem podstawowym i zawodowym. Ludzie z miast, przedsiebiorcy, ogolnie ludzie wyksztalceni i tym ktorym powiodlo sie w zyciu byli za pozostaniem Janiamy na La Rambli.

1

@Lucky_Luke co to swiezak? Sparing wieczorem? Pona***dalamy sie trochę?

18

@AdiKingu96 Ta napewno xd

0

@Krisgum Oczwiscie, ze nie zagra. W tym sezonie tylko jeden raz powachal murawe.

1

@LucaBrasi Ja to bym pierwszy lecial do sklepu po koszulke Realu z nazwiskiem Roberta.

11

#TeamBayern dzisiaj

1

@SHIBA Mocny bob marley tam chyba wlecial u Ciebie :D

2

@KapiFCB iiiii ze łba

5

@NeroTFP Nic dodac, nic ujac.

0

Pterodaktyl byl pierwszym latajacym gadem, ktory zamieszkiwal tereny współczesnej Europy. Gady te wymarly okolo 150 milionów lat temu, jednak jedynemu okazowi udalo sie przetrwać do dzisiaj i do tego mieszka on w Polsce.


1

@Kusco15 nie wywoluj wilka z lasu

1

@AnnaMarianna Instrukcja obsługi do nowego samochodu - jakies 600 stron :O

0

@Bykunn przystawka tylko 50 złotych, nawet ujdzie :>

2

@skorupa1117 Bottiglieria 1881

4

@PaPo Ze w ogole ludzi jeszcze rusza ten temat xD

1

Redakcjo ludzie kochani przestancie mi tutaj @BarcaInfo przesladowac!

0

@BarcaInfo Tak jak w przypadku wyboru nowego trenera, gdzie wiekszosc zarzadu byla za daniem szansy Pimiencie,a Bartek i tak na upartego sciagnal Koemana, bo musialo byc tak jak on chce.

6

@kubix05 nieprawda :)

0

@RosjaninBut Jesli zgarnalby pas w HW, zostalby najlepszym zawodnikiem MMA w historii i moglby w spokoju skonczyc kariere.

0

@RosjaninBut Jones chyba stwierdzil ze woli zarobic pod koniec kariery kilkadziesiat melonow niz utrzymywac swoj status legendy w LHW.

1

@NeroTFP Musisz JANO!

0

@RosjaninBut jesli Jones pcha sie do HW, dalbym mu najpierw walke z Francisem i wygrany walczy ze Stipe.

0

@matirix20 3 gry na PC w ktore mam najwiecej rozegranych godzin:
1. CS:GO
2. FIFA
3. Apex Legends

1

@NeroTFP Byloby cudowanie jakby jeszcze Jones zwakowal pas i ta walka bylaby o mistrzostwo :)

0

@BarcaInfo Zaproponuje mu kontrakt na 5 lat i 20 milionow rocznie, to sie zgodzi. Z Bartomeu wszystko jest mozliwe. Tylko problem bedzie jak bedzie trzeba sie pozbyc trenera za rok :D

3

@VamosRakieta czeka az Puig zejdzie z rozgrzewki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LuisSalvano Rok w rok po kazdej kompromitacji spada z nieba temat transferu Neymara do Barcelony i oblega wszystkie gazety dzien w dzien, zeby odwrocic uwage kibicow od realnych problemow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?