8

Puig niby taki chucherko jak polowa Busiego, ale zastawic efektywnie to sie potrafi.

0

@cchesterr43 Jak Leo lacznie z 500 metrow przebiegl w pierwszej polowie.

0

Dobra, ta polowa powinna byc ciekawsza.

1

@draxidox Gdansk

0

@QuaReL ok zaraz ankiete zrobie, czy zmienic forum.

2

@arasz1819 jak sie czytac nie da, to zmien forum.

0

@Deathwing112 Tak, nie podoba.

0

@dafik85 niewidoczny narazie

2

Widac Messi chyba caly czas obrazony...
Wyraz twarzy jakby za kare gral.

1

@Tales_Omletu Uvuvwevwevwe Onyetenyevwe Ugwemuhwem Osas

0

@Hushovt Oni mieli gdzies zycie tych ludzi. Musieli miec pretekst zeby zacząć destabilizacje na bliskim wschodzie, musiał ich poprzeć cały naród, wiec musiało sie cos az tak tragicznego wydarzyć.

2

Macie jakieś sny albo jakies sytuacje w snach, ktore Wam sie często powtarzają?

Pamiętam, że jak byłem małym dzieckiem, to często miałem sen w którym musiałem przechodzić przez popękana drogę, która unosila sie na lawie.

Albo dosyć często miewam sny w ktorych lewituje tak z metr na ziemia i odpychajac sie tylko rękami rozpędzam sie do naprawdę dużych prędkości, ten sen jest akurat bardzo przyjemny, mialem go po raz kolejny kilka dni temu.

2

@IronSanHybrid @Rewolucja123 Tutaj prosze tego Pana podkablowac za spam :)

3

@SHIBA wtf co tu sie staneło? o_0

3

Na papierze sie zrownal, a umiejętnościami nie ma podjazdu.

0

@_catalan az sie przypomnial pewiem uzytkownik na tej stronie

0

Wujo, czy Franek? Który powinien nosić miano najgorszego trenera w 21 wieku?

1

@BartqRKO Zdecydowanie lozko z wygodnym drogim materacem. Tutaj nawet nie ma co sie zastanawiac,

2

@sieracki ciekawe czy jakis ogarnięty zespół z A klasy dalby sobie z nimi rade, wydaje sie, ze tak.

1

@BartqRKO myślę że jeśli człowiek jest do czegoś bardzo emocjonalnie przywiązany, to żadna kwota tam nic nie ugra.

0

@Cwaniak4 ktory model

0

@Colon zawsze milo sie ogalada jak Real brame dostaje :)

3

Kto pamieta? ogladalem wtedy na zywo meczk, ale radocha byla :D


0

@Explode Nie no az takiej rozpierduchy nie potrzebuje, taki zestawik mam przy TV :)

1



Sacary Bagna dobry pilkarz byl :)


0

@loswariatofano zapodaj link do tego forum na pw dobry Panie

0

@Encore Neo :=)

0

@XaviHeart to ukradnij cos fajnego i sprzedaj mi w promocji

1

@Hushovt Tak jak psycha siadla VP na ostatniej mapce w Atlancie w 2017 roku...

1

Jaki zestaw głośników z subwooferem do kompa polecacie? Nieograniczony budzet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?