Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Puig niby taki chucherko jak polowa Busiego, ale zastawic efektywnie to sie potrafi.
0
@cchesterr43 Jak Leo lacznie z 500 metrow przebiegl w pierwszej polowie.
0
Dobra, ta polowa powinna byc ciekawsza.
1
@draxidox Gdansk
0
@QuaReL ok zaraz ankiete zrobie, czy zmienic forum.
2
@arasz1819 jak sie czytac nie da, to zmien forum.
0
@Deathwing112 Tak, nie podoba.
0
@dafik85 niewidoczny narazie
2
Widac Messi chyba caly czas obrazony...
Wyraz twarzy jakby za kare gral.
1
@Tales_Omletu Uvuvwevwevwe Onyetenyevwe Ugwemuhwem Osas
0
@Hushovt Oni mieli gdzies zycie tych ludzi. Musieli miec pretekst zeby zacząć destabilizacje na bliskim wschodzie, musiał ich poprzeć cały naród, wiec musiało sie cos az tak tragicznego wydarzyć.
2
Macie jakieś sny albo jakies sytuacje w snach, ktore Wam sie często powtarzają?
Pamiętam, że jak byłem małym dzieckiem, to często miałem sen w którym musiałem przechodzić przez popękana drogę, która unosila sie na lawie.
Albo dosyć często miewam sny w ktorych lewituje tak z metr na ziemia i odpychajac sie tylko rękami rozpędzam sie do naprawdę dużych prędkości, ten sen jest akurat bardzo przyjemny, mialem go po raz kolejny kilka dni temu.
2
@IronSanHybrid @Rewolucja123 Tutaj prosze tego Pana podkablowac za spam :)
3
@SHIBA wtf co tu sie staneło? o_0
3
Na papierze sie zrownal, a umiejętnościami nie ma podjazdu.
0
@_catalan az sie przypomnial pewiem uzytkownik na tej stronie
0
Wujo, czy Franek? Który powinien nosić miano najgorszego trenera w 21 wieku?
1
@BartqRKO Zdecydowanie lozko z wygodnym drogim materacem. Tutaj nawet nie ma co sie zastanawiac,
2
@sieracki ciekawe czy jakis ogarnięty zespół z A klasy dalby sobie z nimi rade, wydaje sie, ze tak.
1
@BartqRKO myślę że jeśli człowiek jest do czegoś bardzo emocjonalnie przywiązany, to żadna kwota tam nic nie ugra.
0
@Cwaniak4 ktory model
0
@Colon zawsze milo sie ogalada jak Real brame dostaje :)
3
Kto pamieta? ogladalem wtedy na zywo meczk, ale radocha byla :D
0
@Explode Nie no az takiej rozpierduchy nie potrzebuje, taki zestawik mam przy TV :)
1
Sacary Bagna dobry pilkarz byl :)
0
@loswariatofano zapodaj link do tego forum na pw dobry Panie
0
@Encore Neo :=)
0
@XaviHeart to ukradnij cos fajnego i sprzedaj mi w promocji
1
@Hushovt Tak jak psycha siadla VP na ostatniej mapce w Atlancie w 2017 roku...
1
Jaki zestaw głośników z subwooferem do kompa polecacie? Nieograniczony budzet.