Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fcbarcafan19 Mam w swojej ceed sw 2020 juz ten wiekszy ekran multimediany 10,25 calowy i do tego takze wirtualny kokpit 12 calowy. Pieknie to wyglada.
1
@badej60 Zapewne nie zdal, bo faszysci z pisu sprawdzali jego testy :(
1
@SamuraJack
1. Magik
2. Fokus
3. Hans
4. Arab
5. Abradab/Lona/Sokol
4
@SeeleyBooth zrobić z dupy jesień średniowiecza
8
@SeeleyBooth Napewno zdal. Niemozliwe by bylo gdyby osoba z tak poteznym umyslem i wszechstronna widza nie zadala egzaminu maturalnego.
30
Wyobrażcie sobie ten ryk białych jakby Ronaldo do nas przeszedł :D
1
Kolejny mecz na polsacie, gdzie komentarz jest 0,5 sek szybciej niż obraz.
0
@Transu96 Pudzian przereklamowany, a Mamed swoje juz zrobil w organizacji. Wole sto razy te walke niz Pudziana ogladac. Do tego bedzie debiut Izu w mma.
7
Gamrot vs Musaev na KSW54 !!
0
@Tomo1989
5
@Statistics Chyba nie Twoj dzien dzisiaj, cos marudzisz za bardzo i szukasz jakis brudow. Wiem za na kafejce malo kto sie udziela, ale jak masz prowokowac, to daj sobie na luz.
1
@krzysiek-fcb-17 Jasne dlaczego nie. Do 3 miesiaca ciazy jest dosyc wysokie ryzyko poronienia, dlatego wazne zeby zaczela dbac o siebie od samego poczatku. Ja dopiero poinformowalem znajomych po 3 miesiacach wlasnie, po wizycie dziewczyny u lekarza i stwierdzeniu, ze ciaza przebiega bardzo dobrze.
0
Panowie jakie typy na UFC 252?
Miocic > DC
O'Malley > Vera
JdS < Rozenstruik
Dodson < Dvalishvili
Ankalaev > Cutelaba
3
@Bobo25 ogolnie trzeba byc bardziej czujnym jak w aucie jedzie kobitka albo jakas bardzo starsza osoba, ilosc razy co mi Ci ludzie wymusili pierwszenstwo jest niepoliczalna.
0
@marcin000019 mozesz jechac spokojnie, jesli auto sie normalnie zachowuje. Tak jak Ci powiedzial, zazwyczaj wyskakuje od slabej jakosci paliwa, ewentualnie sonda bedzie do wymiany jesli bedzie sie znowu pojawiac po wykasowaniu bledu. Ostatnio mi to wyskoczalo jak bylem na trasie do Polski, a do domu mialem jeszcze jakies 500km, na spokojnie dojechalem. Skasowalismy blad ktory pokazywal Sonde lambda, pozniej znowu wyskoczyl po jakis 3 tysiacach przejechanych, znowu skasowalem i narazie jezdze bez problemow i bledu nie widac.
1
@Kibic1998 https://allegro.pl/oferta/clementoni-edu-globus-interaktywny-poznaj-swiat-6653352977
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
https://zapodaj.net/3e786ea65ae4e.jpg.html
Tego jeszcze nie widziałem. :) teraz bedzie sortowanie firm na przyjazne lgtb xd?
1
@takisobiektos to mozna cos zagrac jakbys chcial od nowego sezonu :p
0
@takisobiektos ogarniasz cos, czy bardziej poczatkujacy?
0
Gra ktos tutaj w Apexa?
0
@justfootball 7/8
3
@Mr.Monteg 3 godzinna trasa szybko zleci. Staraj sie jechac powoli, zrob sobie jedna przerwe i bedzie wszystko dobrze, i sie przede wszystkim nie nakrecaj negatywnie przed podroza. Ja kiedys jechalem w jednym kawalku z przerwami na tankowanie przez 17 godzin, jak wysiadlem pozniej z samochodu to sie prawie przewrocilem, bo dla mnie dalej wszystko sie poruszalo :d
8
@MichalZZZ Kazdy ma inna tolerancje na temperature, cos jak z ostrym jedzieniem.
Idealna temperatura moim zdaniem to 18 stopni.
0
@Majkel34 Dokladnie. Jedynymi osobami ktorym bym nie oddal jest moja mama i moja kobieta. Kazdy inny, nie wazne kto to by byl, dostaje kontre najpozniej sekunde po takim zdarzeniu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kubox Zdecydowanie smierc mojego kuzyna(potracony przez samochod) z ktorym spedzilem polowe swojego dziecinstwa. Mial wtedy 17 lat...
35
@masakrator05 stary uciekaj poki nie jest za pozno
1
@SHIBA prawie jak u mnie po zablokowaniu wiekszosci trolli politycznych i kilku hipokrytow ;)
6
@jaras121 no ten 2zl to nie kosztowal