1

@SHIBA Oleju palmowego powinien unikac kazdy, jest rakotwórczy i ogólnie bardzo niezdrowy dla naszego organizmu. Dla przykladu taka nutella sklada sie w 1/4 z tego właśnie świństwa. A takie firmy sa na tyle bezczelne, ze w swoim reklamach zachęcają zeby dawac to swoim dzieciom na kanapaki na sniadanie. Maskara.

6

Pjanic jaka pila, nie mam pytan...

0

@Rothan1 wszystkie te antyprespiraty ze sklepowych półek można o kant tylka rozwalić. Moja mama sama bez zadnej chemii, wychodzi z tego taka biala, lekko chropowata maz. Ani po tym nie czuc zadnych zapachow ani nie plami ubrań. Uzywam juz od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony.

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

@Transu96 ah mialo byc "to". Dlatego nie lubie pisac na telefonie :d

2

@AlicjaFCB wybieranie partnera na podstawie samego wygladu moim zdaniem najbardziej powszechne jest w grupie ludzi bardzo mlodych, bez wiekszego doswiadczenia w byciu w zwiazku. Ta tendencja powinno przemijac z wiekiem, tak bylo przynajmniej w moim przypadku.
Na powodzenie u kobiet nigdy nie narzekalem, dlatego moglem sobie powiedzmy tak nie ladnie - przebierać w ofertach :d. Oczywiscie zawsze padało na te kobiete, ktora najbardziej mnie sie podobała. Poza jednym w miare trafionym wyborem, ktorego zwiazek trwal 1,5 roku, wszystkie inne byly nie trafione.
Tak jak pisałem, z wiekiem coraz mniej zaczalem do tego przywiazac uwage. 5 lat temu poznałem przypadkowo pewna dziewczynę, od razu zaznacze, ze nie bylo żadnego zachwytu z mojej strony jesli chodzi o jej urode, a taka normalna dziewczyna co zbaczysz ja codzinnie na ulicy.
Fajnie nam sie rozmawialo, wiec zaczelismy sie spotykać i wyszedl z tego zwiazek, ktory trwa do dzisiaj. Jestem w końcu bardzo szczęśliwy, super nam sie ukada i nawet oczekujemy potomka, ktory niedługo przyjdzie na swiat. Powiem Ci ze mam go gdzieś, ze nie wyglada jak moja kobieta marzen, sa ważniejsze rzeczy niz uroda, ktora w koncu i tak przeminie.

0

@Encore banan, liczi, ananas

0

@Encore nie mam ulubionego i tak sie zastanawiam czy jest w ogole jakies, którego bym nie lubial. Warzywa moge jest ogromnymi ilosciami, zdecydowanie!

0

@Munio deathadder jest mega wygodna, moja reka na niej zdecydowanie odpoczywa. Pamietaj zeby dobrać sobie tez myszke pod wielkość dloni i typ uchwytu.

0

@lucas/catalan Tak piłem to Łiski, całkiem dobre jak na taka cene.

1

@PatrychoO mojemu ojczymowi ostatnio położyli zegarek warty 2500 euro przed drzwiami i nawet nie zadzwonili. Pojechał potem osobiście do dhl i zrobil tam dym.

Mnie tez sie juz zdarzało ze przed drzwiami zostawiali bez dzwonienia. Takie coś jest nie do przyjęcia.

0

Komentarz usunięty

0

@Adamski69 Nie jest. Skoro on jest bez wykształcenia i głosował na Trzaskowskiego, to znaczy ze te "glupki" też w drugą stronę głosowały.

1

@MichalZZZ quaresma, hleb

1

@ronni37 kilka dni temu robilem z piersia z kurczaka, brokułami i sosem serowo-smietanowym. Polecam.

2

PiS po wyborach.


1

@tommyVERceti nie warto

16

@zadafcb tak sobie wyobrażam kilka osob na te stronie:>>>>

22

@DonMatteo901 w punkt!

4

@Hubert102 ciekawe ile mr madakafa zarobil groszy przez te tygodnie trolowania

6

@SHIBA Ty zebys na wakacje nie pojechal za ten spam :d

6

@SHIBA tablet mi sie zawiesza jak tutaj wchodze :d

5

@SHIBA w awatarze mam Thiago :)

3

@chudymc troche slabo jakby niemiecka mieli tam wymachiwac

7

@LukaszFan ja wyjechalem za PO

2

@D10SLEO Duda vs Janiama

0

@mariosss20 pójdź na obiad do restauracji Suareza, moze tam uda Ci sie jakims fartem jego spotkać. Albo śpiwór pod pache i bedziesz spac przed domem Leo i czekal az wyjdzie.

5

@VamosRakieta Sergio Ramos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?