Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SHIBA Oleju palmowego powinien unikac kazdy, jest rakotwórczy i ogólnie bardzo niezdrowy dla naszego organizmu. Dla przykladu taka nutella sklada sie w 1/4 z tego właśnie świństwa. A takie firmy sa na tyle bezczelne, ze w swoim reklamach zachęcają zeby dawac to swoim dzieciom na kanapaki na sniadanie. Maskara.
6
Pjanic jaka pila, nie mam pytan...
0
@Rothan1 wszystkie te antyprespiraty ze sklepowych półek można o kant tylka rozwalić. Moja mama sama bez zadnej chemii, wychodzi z tego taka biala, lekko chropowata maz. Ani po tym nie czuc zadnych zapachow ani nie plami ubrań. Uzywam juz od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony.
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
@Transu96 ah mialo byc "to". Dlatego nie lubie pisac na telefonie :d
2
@AlicjaFCB wybieranie partnera na podstawie samego wygladu moim zdaniem najbardziej powszechne jest w grupie ludzi bardzo mlodych, bez wiekszego doswiadczenia w byciu w zwiazku. Ta tendencja powinno przemijac z wiekiem, tak bylo przynajmniej w moim przypadku.
Na powodzenie u kobiet nigdy nie narzekalem, dlatego moglem sobie powiedzmy tak nie ladnie - przebierać w ofertach :d. Oczywiscie zawsze padało na te kobiete, ktora najbardziej mnie sie podobała. Poza jednym w miare trafionym wyborem, ktorego zwiazek trwal 1,5 roku, wszystkie inne byly nie trafione.
Tak jak pisałem, z wiekiem coraz mniej zaczalem do tego przywiazac uwage. 5 lat temu poznałem przypadkowo pewna dziewczynę, od razu zaznacze, ze nie bylo żadnego zachwytu z mojej strony jesli chodzi o jej urode, a taka normalna dziewczyna co zbaczysz ja codzinnie na ulicy.
Fajnie nam sie rozmawialo, wiec zaczelismy sie spotykać i wyszedl z tego zwiazek, ktory trwa do dzisiaj. Jestem w końcu bardzo szczęśliwy, super nam sie ukada i nawet oczekujemy potomka, ktory niedługo przyjdzie na swiat. Powiem Ci ze mam go gdzieś, ze nie wyglada jak moja kobieta marzen, sa ważniejsze rzeczy niz uroda, ktora w koncu i tak przeminie.
0
@Encore banan, liczi, ananas
0
@Encore nie mam ulubionego i tak sie zastanawiam czy jest w ogole jakies, którego bym nie lubial. Warzywa moge jest ogromnymi ilosciami, zdecydowanie!
0
@Munio deathadder jest mega wygodna, moja reka na niej zdecydowanie odpoczywa. Pamietaj zeby dobrać sobie tez myszke pod wielkość dloni i typ uchwytu.
0
@lucas/catalan Tak piłem to Łiski, całkiem dobre jak na taka cene.
1
@PatrychoO mojemu ojczymowi ostatnio położyli zegarek warty 2500 euro przed drzwiami i nawet nie zadzwonili. Pojechał potem osobiście do dhl i zrobil tam dym.
Mnie tez sie juz zdarzało ze przed drzwiami zostawiali bez dzwonienia. Takie coś jest nie do przyjęcia.
0
Komentarz usunięty
0
@Adamski69 Nie jest. Skoro on jest bez wykształcenia i głosował na Trzaskowskiego, to znaczy ze te "glupki" też w drugą stronę głosowały.
1
@MichalZZZ quaresma, hleb
1
@ronni37 kilka dni temu robilem z piersia z kurczaka, brokułami i sosem serowo-smietanowym. Polecam.
2
PiS po wyborach.
1
@tommyVERceti nie warto
16
@zadafcb tak sobie wyobrażam kilka osob na te stronie:>>>>
22
@DonMatteo901 w punkt!
4
@Hubert102 ciekawe ile mr madakafa zarobil groszy przez te tygodnie trolowania
6
@SHIBA Ty zebys na wakacje nie pojechal za ten spam :d
6
@SHIBA tablet mi sie zawiesza jak tutaj wchodze :d
5
@SHIBA w awatarze mam Thiago :)
3
@chudymc troche slabo jakby niemiecka mieli tam wymachiwac
18
@JoeBlack https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/w//uploads/cropit/159431777808e913ad32ed0e1ebcc227ed243a34d3489ae2ffd57aa5f3260b2f499a349bf2.jpg
7
@LukaszFan ja wyjechalem za PO
2
@D10SLEO Duda vs Janiama
0
@mariosss20 pójdź na obiad do restauracji Suareza, moze tam uda Ci sie jakims fartem jego spotkać. Albo śpiwór pod pache i bedziesz spac przed domem Leo i czekal az wyjdzie.
5
@VamosRakieta Sergio Ramos