Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Po co on to wstawia na swoj profil? Próbuje kolejna gowno-burze rozkrecic czy jak? Widac na filmie, ze ta kobieta odpowiada agresywnie kilka słów do policjanta, po czy podnosi rece i próbuje go odepchnac, a potem płacz, ze rasizm. Ciekawy czy z biala tez by wstawił.
https://www.instagram.com/p/CBhrvwwiFQn/?igshid=bfmzegc5fiy2
1
@RomanHoffer mnie sie wczoraj śniło, że moj ojciec zmarł... nawet nie wiesz jak sie cieszylem kiedy sie przebudzilem i uświadomiłem sobie, że to był tylko sen.
Posrane co ten mózg sobie czasem za historię wymyśla.
9
Ale syf na głównej :)
1
Ale z dupy te czerwo
14
Wy tutaj jak zwykle gadu gadu o polityce i czesciach od roweru, a w międzyczasie we francuskim Dijon dymy Czeczenów z Arabami.
https://x.com/BasedPoland/status/1272553649890361346
https://x.com/WeAreTRR/status/1272607869230288896
1
@PatrychoO Luzik. Kazdy lubi cos innego. Dla mnie dynamika i movement w tej grze sa na innym poziomie, mozna robic tam niesamowite rzeczy.
0
@PatrychoO moim zdaniem najlepszym br jest apex legends, w ktorego aktualnie troche za duzo pykam :)
1
@Pitbullx98 dziwnie piszesz tekken 3 :)
0
@Piotr777 ja od malego mialem bardzo ladne pismo i wykorzystywalismy to z kumplami jak bylismy dzieciakami tak z 13-14 letnimi kiedy chcielismy kupic piwo albo fajki. Pisalem na kartce upowaznienie jako rodzic, wymyslalismy jakis powod dla ktorego nie mogl udac sie samodzielnie do sklepu i do tego ladny podpis pod ta wymowka. Praktycznie za kazdym razem sie udawalo :d
0
@Encore James Baton
43
@Chakalaka zapomnial dodac - Okradniemy.
0
@VamosGirl ja z pomorza
3
@ranger3120 stary za taka kase to ty kupisz jakis szrot zeby go dojezdzic i potem zezlomowac, bo nie bedzie sensu kasy w niego ladowac.
1
@Hubert102 Polecam Bose albo Sony. Moim zdaniem maja najlepsza jakość dźwięku. Sam posiadam Sony SRS xb31
1
Komentarz usunięty
0
@Kortney eto ez
1
@Janiama Z tego co pamietam to wrociles na strone kiedy korony jeszcze nie bylo w europie, a pilka hulala w najlepsze wiec nie bylo to z powodu wirusa. Nadawalbys sie sztabu tego pana z avataru.
3
@Kurkmen Widzisz co sie dzieje jak te dzicz troche ze smyczy sie spusci. Nie dziwota ze przez wieki musieli byc kontrolowani.
0
@dominik127pl w Niemczech jest tak, ze mozna cwiczyc tylko na polowie maszyn, po silowni musisz przemieszczać sie w maseczce, a mozesz ja sciagnac podczas robienia cwiczen czy jak stoisz przy swoim stanowisku. Od tego tygodnia mozna juz korzystać z solki i przysznicow, i automatow do picia, które wczesniej tez nie działały. Nie ma limitu osob.
5
The special five dostal wtedy niezla lekcje pokory, dlatego tez nam kibicom tak bardzo smakowala ta la manita.
0
@Unikatowy Nic nie zrobisz. Jak juz ma innego fagasa, to jest po balu. Napewno sie nie blaznij i nie wydzwaniaj do niej i o nic nie proś. Teraz musisz te kilkanascie dni przebolec, a pozniej pewnie nawet zrozumiesz, ze dobrze ze tak sie stalo.
@dominik127pl trolujesz czy Ty tak na serio?xd
1
@Kajtek77 moze byc ze to tylko zagrywka ze strony Jonesa, zeby jednak Dana dal mu te walke z Francisem w ciężkiej.
2
@svensonFCB piersi z kurczaka z ryzem i warzywami ala wrzuce wszystko do srodka i zobaczymy co wyjdzie :d
0
@Wojcio wystarczy poszperać w necie, znajdziesz pełno informacji na ten temat.
1
@TheNekro94 Myslisz ze tylko ci najslabsi czarni przetrwali kilku tygodniowe przesiedlenia czy rejs przez atlantyk w przeludnionych kabinach na kropelce wody i okruszkach chleba? Wiekszosc z nich umierala w trakcie podrozy, tylko najsilniejsi przetrwali.
0
@maroon Lotek ma swietny kontakt z publicznoscia. Bylem raz na zywo jak chlopaki miali tournee po Europie w zeszlym roku. Tych wszystkich podchmielonych w teatrze gasil jak Mathieu pety bez chwili zawachania. W ogole bardzo przyjemny facet i potrafi rozbawic tlumy jak nikt inny.
1
@NeroTFP co pijesz?
2
@NeroTFP David Villa
0
@eosz https://www.daenischesbettenlager.de/schlafen/schlafsysteme/matratzen
Kupowałem dla siebie w tym sklepie - jest drogo ale jakościowo topka. Moze tam cos podpatrzysz.
Z drugiej strony w zadnym wypadku nie zamawiaj w internecie! Pojedz do sklepu i wypróbuj kilka roznych opcji, daj sobie chwile czasu. Ja lezalem na tych wszystkich matercach ze dwie godziny zanim wybralem te odpowiednie. Pamiętam jak moi rodzice zamowili w necie i byli potem kompletnie niezadowoleni.
Edit. Jeszcze jedno. Ważny jest tez bardzo dobry stelaż drewniany pod materacem. Tutaj tez najlepiej nie oszczędzać i kupic sobie wielostrefowy.
9
@xVENUMx Kondomy. Tyle ludu z dupami przyjdzie a nikt zabezpieczania nie weźmie.