- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1466 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1466 Culés
9
Nie wiem w ogóle, jak można kwestionować wielkość Zlatana. I nie mam tutaj na myśli jego wzrostu, a umiejętności piłkarskie. Żeby było jasne, odnoszę się do całego internetu, nie tylko La Rambli.
Wielu młodych piłkarzy, którzy aspirują do miana wielkich napastników nie jest w stanie nawet zaprezentować poziomu, który Ibra prezentował chociażby po 33-35. roku życia. Niby takie śmiechy i chichy z MLS, ale która wielka gwiazda europejskiego futbolu po opuszczeniu Europy, zaprezentowała się tak fenomenalnie w amerykańskiej lidze jak Ibra?
Można go nie lubić, ale jeżeli ktoś nie rozumie zachwytów nad Ibrahimoviciem (i mam na myśli całą karierę), to zwyczajnie nie zna się na piłce nożnej.
1
@NeroTFP Ibra jest właśnie przykładem że można być topowym piłkarzem prawie 20 lat temu i nadal grać w dużym klubie. Dwie dekady w piłce to dużo ale dla świetnych zawodników nie ma to znaczenia pod warunkiem że super gra się w piłkę.
1
@NeroTFP Nie jest może jak wino, ale bardzo długo utrzymuje się na wysokim poziomie i bardzo długo był wśród najlepszych napastników na świecie. Można go lubić lub nie, ale trzeba to szanować.
2
@NeroTFP David Villa
3
@NeroTFP Ja Go nie lubię, przyznaję to od zawsze właściwie. Ale piłkarzem jest absolutnie topowym.