2

@barcafan9512 moze nie komiksy, ale pamietam jak za dzieciaka czekalo sie na brawo sport, które wychodzilo co dwa tygodnie, chyba nawet we wtorki jak dobrze pamietam. Wstawalem specjalnie szybciej przed szkola i lecialem o 7 rano do sklepu/kiosku.

2

@MichalZZZMichalZZZ uwielbiam czosnek z grilla. Klade cala, nie obraną główkę i czekam az bedzie miekka w srodku i trochę przypalona. Rozmarowywuje sie na grzance jak masełko. Przyszne, polecam.

0

Dobre. UEFA chce trzymac na pysk wszystkie federacje straszac wykluczeniem z rozgrywek na przyszy sezon druzyn, ktore ligi zakoncza sie przedwczesnie.

1

@Hushovt jak dupnie to wyginie 90% zycia na ziemi w przeciągu kilku lat tazke lepiej nie :)

1

@SuperVegeta moja kobieta zbiera zdjecia z mojego i jej telefonu oraz wspólnego aparatu mniej wiecej raz do roku. Wybiera potem najlepsze fotki, idzie je wywołać, po czym trafiają do naszych albumów. Myślę, ze nie jesteśmy jedyni, fajna sprawa, bedzie namacalna pamiątka, zdecydowanie lepiek niz oglądać zdjecia na kompie.

1

@zadafcb fantastyczne podanie do Messiego... VILLAAA CZTERY ZERO!

9

- Barca v Milan , 18.04.2006
- Ronaldinho
-


0

@AnnaMarianna Biala czekolada, marcepan, ptasie mleczko

1

@axegrinder Piekna asyste zaliczyl Roni przy bramce Ludovika Giuly w mecz z MIlanem sezon 05/06. Bramka bardzo wazna, dajaca nam final, ktory potem wygralismy z Arsenalem.

2

@barcafan9512 brunetka, długie proste wlosy, okolo 170cm wzrostu, dlugie zgrabne nogi, ladne krągłe posladki, lekko naturalnie opalona(solara odpada), piersi nie wazne.

4

@Veb1233 4346 4389 7600 0999 21 , 464 , 03/22

I jak te imie niby teraz przeczytać?

1

@Rysiu Balotelli. Karierę moze i zrobil, ale mogl wycisnąć z siebie znacznie wiecej, mial zadatki na ścisłą czołówkę.

Thiago Alcantara
Giovanni dos Santos

0

@AnnaMarianna aperol z szampanem i sokiem pomaranczowym jest spoko, albo klasyk whiskey z cola

2

0

@micchu chodzilo mi o wpis Peszkina. Luz. Rozumiem twoje podejscie. Ja tam wole takie podejscie niz jakby mial miec kija w tylku i ego wieksze od everest jak niektorzy pilkarze.

0

@micchu proponuje wyluzowac i nie brac tego na powaznie, typowo humorystyczny wpis.

6

Post na Instagramie od Laczy nas pilka informujacy o dzisiejszym meczu Polska - Finlandia w fife20, a tam pierwszy komentarz od Slawka Peszki " Polska - Finlandia i ja nie gram"

Ten to ma dystanst do siebie :)

0

@Bobo25 a ja chce byc wolnym czlowiekiem, robic to co mnie sie podoba, bez wiedzy innch .W ten sposób swiat stalyby sie instym więzieniem dla ludzi. Nie moglbym zyc wiedzac, ze śledzony jest kazdy moj ruch, nawet jesli nie mam nie do ukrycia. Jak beda w przyszłości czipowac ludzi, to bedziesz stal pewnie pierwszy w kolejce.

0

@Bobo25 I to jest wlasnie cel tych z gory. Wystarszyc społeczeństwo tak bardzo, aby z wlasnej woli oddali sie pełnej inwigilacji. Jak widac na niektórych juz zadziałało.

2

@AdamR77 mats napewno lepszy w karnych:>

1

@tristan87 Napewno Topka. Dla mnie sp Magik.

1

@AmigoBlancos zupa z ja gut

0

@gorgota Valerie Loureda

3

Fc Barcelona vs Sampdoria
20 maja 1992
Ronald Koeman


0

@czosnekfcb sprawdz czy figo tego samego nie napisal xd

14

Szanujmy się. Mial juz swoje 5 minut tutaj.

0

@codemat zrobcie na pc tez

0

@Gacork tak, nawet spotkałem tutaj kilku Polaków z łodzi.

0

Francja zamknęła wszystkie kurorty narciarskie. Fajny jednodniowy urlop hahah :)

0

@afe5834 Borussia D. 3-2 Malaga, LM 2013

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?