Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 w poprzednim miesiacu mialem takie zapalenie zeba, ze nawet dostalem goraczke, ktora meczyla mnie przez dwa dni, antybiotyk na tydzien, ktory nic nie pomogl i potem zostalo wyrwanie zeba przy tym okropnym zapaleniu... Dotalem cztery zastrzyki znieczulajace, ktore nic nie daly i mozna powiedziec ze rwal go na zywca, nawet nie da sie opisac jaki to byl bol, wyciagnal go dopiero za trzecim podejsciem, a ja myslalem ze zejde tam w bolu... Prosze zeby mnie nigdy to wiecej z zyciu nie spotkalo :)
8
https://www.fcbarcelonanoticias.com/uploads/s1/51/45/66/manita-pique-202961_4_641x361.png
4
@MichalZZZ normalnie ściągasz obudowe i jedziesz myjka ciśnieniowa, tylko uważaj zeby potem porządnie wyschlo.
3
@MontelQ pasuja
1
@MesQueUnClub_87 Trzeba oblukac :D Powiem Ci, ze zjesc cos z dodatkiem, a zapalic to dwa inne swiaty :)
1
@Danny Gaucho Ciezko... dalbym bramkowy remis. Z resztą jakby taki Bergkamp czy Cantona mieli dzien konia, to sami by ten mecz załatwili.
1
@dominik127pl hejty i narzekania osiagnal niespotykany dotąd poziom na rambli, widac ludziom nie służy to siedzenie w domach.
4
La Narzekalnia - hejtuj wszystko do porzygu, a zielone dane Ci będą.
2
@BarcaInfo na pierwszy ogien pewnie pojdzie zmiana herbu i usunięcie tej flagi z krzyżem:>
2
@Klaudix Zawsze podróżuje na wlasna rękę. Jak narazie tylko europa, jesli wyspy kanaryjskie zaliczymy jako Hiszpanie, to juz kilka krajow zobaczylem. Nie licząc Polski i Niemiec gdzie mieszkam, to Holandia, Belgia, Luksemburg, Francja, Szwajcaria, Austria, Hiszpania, Włochy, Słowenia, Chorwacja, Dania i Czechy. W niektórych krajach bylem po kilka razy, najwięcej we Francji - 6 razy.
2
@NeroTFP jeszcze Peszkin zeby atmosfere robil xd
8
Bardzo ciekawy film o japonczyku, ktory uczy jezyka polskiego w Japonii! Szacun dla tego Pana.
3
@AmigoBlancos Pamietam ten dzien. Bylem w szkole na lekcji, spozniony kumpel wszedl do klasy na lekcje i podal te super wiadomosc. Jeden ze stadionow na euro byl budowany jakies 2km od naszej szkoly.
1
@AmigoBlancos
5
Zlatan wejscie smoka! Nawet Daniemu idealna wrzutka wyszla :d
3
Na eleven leci klasyk z 2009 roku jakby sie komus nudzilo.
0
@gurales nie wiem czy kojarzysz kanal na YT - ZacharOFF? Facet testuje samochody itd. W jedym z odcinkow przyjechal do niego gosciu z audi a4 S-line i mowi ze jego auto ma pakiet zewnetrzny i wewnętrzny S-line, a tam byly tylko emblematy przyklejone, auto nic z tej sportowej wersji nie posiadalo xd ladnie ktos go w uja zrobil, a ten nawet nie wiedzial.
0
@rafal314 wtf. Przeciez to zaden problem, mozecie grac na dwoch kontach na jednym necie.
1
@MSN1998 z tym S-line to uwazaj, zeby Ci normalnej a3 nie wcisneli z emblematami od S-line :)
4
@AmigoBlancos Moim zdaniem czas jest odpowiedzią. Z własnego doswiadczenia wiem, ze czas leczy rany, z czasem bedziesz o tym mniej myślał.
Dokladnie 10lat temu zginął w wypadku moj kuzyn, ktory byl najbliższą osoba w moim zyciu, z ktorym spedzilem polowe dzieciństwa, byl mi nawet bliższy niz moje rodzeństwo, doskonałe sie rozumielismy. Dzień w którym moja ciocia mnie o tym poinformowała byl najgorszym w moim zyciu, jakby ktos mnie zabil od srodka, juz nic nie bylo taki same. Mialem 20 lat, on 17. Nie moglem przestać o tym myśleć, moj kuzyn snil mi sie codziennie, naprawde codziennie przez jakis rok po jego smierci, chodzilem z nim we snie na jego grob i pytalem sie dlaczego tak sie stalo.... Po okolo roku to wszystko puscilo i potrafilem zacząć normalnie funkcjonować.
3
@ProMILs tematy zastepcze czyt. afery byly, sa i bede stosowane przez kazdy rzad na swiecie w celu odwrocenia uwagi spoleczenstwa od realnych problemow czy krecenia walkow. Stare to jak swiat.
1
@nuter27 teoretycznie, to powinien byc wiekszy ruch na stronie i wiecej klikniec, przeciez wszyscy siedza w domach teraz, polowe dnia na necie.
1
@zawsze_barca naomi russel daj panie, ciezko o lepszy tyleczek w branzy :) albo black angelika
1
@Jaca27 Tak. Mieszkam niedaleko Dortmundu. Przyjaciel mojego ojczyma pracowal przez lata w Signal Iduna i mial dobre wtyki zeby zalatwiac bilety na mecz, to sie korzystalo ile wlezie. Oj zobaczylo sie kilkadziesiat meczow przez te wszystkie lata. Oczywiscie najlepsze czasy jak nasze trio tam gralo, wtedy tez najczesciej chodzilismy na stadion.
6
@badej60 nie zapomnij o Jurim Boyka. Ten comeback z zerwanymi więzadłami w kolanie byl mega :)
1
@Jaca27 1. BVB 3-2 Malaga, ćwierćfinał ligi mistrzów 2013
2. FC Barcelona 8-2 Huesca, la liga 2018
3. BVB 2-1 Real Madrid, faza grupowa ligi mistrzow 2013
Duze emocje byly także na jednym z meczow Borussii z Bayernem, padl wynik 1-1 jak dobrze pamiętam, weidenfeller obronił wtedy karnego Robena, tez chyba 2013 rok, ten mecz chyba byl decydujący o mistrzostwie kraju.
0
@Danny Gaucho Po czesci racja. Wiele osob wchodzi zapewne na la ramble przez strone glowna, wiec chcąc nie chcac tam im te informację pierwsze wpadna w oko.
0
@DonAndresFCB redakcja pozazdroscila pracy Barca info i innych uzytkownikow podających z prędkością światła nowe informacje na La Rambli - stworzyli tiki take. Nie wypalilo tak jak by tego chcieli, bo i tak tak ciągle byli wolniejsi i zanim cos wrzucili pojawilo sie to juz kilka razy na rambli.
Widac, ze nie czuli sie z tym komfortowo lapiac sie teraz takich beznadziejnych pomysłów, byle by postawić na swoim, zeby to ich wpisy byly najpierw widoczne - wrzucaja je na glowna robiac niezly śmietnik.
Wygrali? Wygrali! Wiec tak teraz pewnie zostanie.
0
@Colon Przekupieni sedziowie w 2002 roku, to chyba byla najwieksza porazka na MS jaka widzialem.
0
@HighestInTheRoom Jesli zlozyles wniosek o urlop, ale Ci go powiedzmy nie przyznaja i po tym pojdziesz na L4, to sytuacja bedzie dla nich jasna i sie nie zdziw jak Cie z roboty wyleja. Wiem, ze to teraz nie najwyzniejsza, ale taka sytuacja moze miec raczej miejsce.