Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kamil92 kierowca starego Ikarusa bez wspomagania, ten to musi miec umiejętności.
1
@zawsze_barca oj kiedys wióry do niej leciały za gowniarza
2
https://imgur.com/IAFtH4r
Pozdrowienia z Alp francuskich :)
0
@patryk355 csgo, fifa, apex, clash of clans,gta
0
@barcafan9512 ja tak mam z marcepanem w czekoladzie
0
@MesQueUnClub_87 "Nie znalazłem ch*ja w śmieciach by wkładać w byle jaką procę"
3
@juliacicha jakies przepisy kulinarne
2
Kolejny trener ktory nie ma nic do powiedzenia i bedzie tylko przytakiwal na decyzje zarzadu? ktory tak naprawde nie ma konkretnego planu na przebudowne druzyny i bedzie staral sie zaspokoic kibicow i socio kolejnym transferem za 100mln jakiejs gwiazdy...
0
@Jakchcesz a ja dalej czekam od 10 lat na UFC na pc :/
0
@jeyx77x pokaz swoja
2
@BarcaInfo postawcie sie przez chwilę na ich miejscu. Musicie grac przeciwko gosciowi, który przewyższa Was w kazdym aspekcie nascie razy, wiecie ze bedzie Was nekal i osmieszal przez 90 min gry i nic na to nie mozecie poradzic. Komu by nerwy nie puściły? Mnie napewno i to nie raz.
0
@Gacork co masz na mysli piszac 3 faza postepowania?
Edit. Juz czym na ten temat, dzieki.
0
@kuz Grenoble zbyt daleko wloskiej granicy nie leży:) mamy jeszcze kilka dni na przemyślenie, ale na ten moment jedziemy.
0
@barcelonaLM mieszkam w Niemczech. Zresztą tutaj gdzie aktualnie jest najwieksze skupisko zarażonych - NRW. Bardziej mnie martwi, zeby Francuzi nie zamknęli granic i moglbym normlanie do domu wrócić.
1
W piątek jadę na urlop na tydzień w Alpy francuskie. Niepewnie sie czuje co do tego wyjazdu.
0
@Fabik87 Penalssi
1
@NeroTFP i ten usmieszek trolla na koncu :d
1
@Katalończyk 99 ja bym wyróżnił Charisteasa, ktory strzelał bramki na wage awansu i mistrzostwa, i moze jeszcze Karangunisa..
3
@fcbarcafan19 tylko czekalem az zrobia cos rodzinnego, ide zamawiac.
0
@NeroTFP Mogloby tak sie stac, ale nie stalo, bo sedzia przerwal walke. Wiec nie zostal ciezko znokautowany tak jak napisales.
0
@NeroTFP Szpilka nie zostal ciezko znokautowany przez Kownackiego.
3
@Getek ja bym dal remis i rewanż, ale tak jak piszesz z mistrzem ciezko na punkty, mistrza trzeba porządnie zlać.
1
Szkoda. Bylo bardzo bilsko. Niesamowita walka. Ogromny szcunek dla dziewczyn. Trzecia runda, gdzie Aśka przyjęła ten grad ciosów mysle, ze zadecydowała. Mogła troche bardziej na dystans ją trzymać. Latwo sie mowi, bo Zhang strzelala tymi ciosami jak pociskami, bardzo szybkie rece! Nie rozumiem tez, dlaczego JJ ciągle próbowała tego prostego kopniecia, po którym co chwilę dostawała kontre, widac bylo ze chinka sie na to dobrze przygotowala.
9
@xVENUMx nazwac miszane sztuki walki - ksw haha. Nawet nie ma co podejmowac tematu :)
2
@prokofiew ale ile meczow piłki nożnej bylo ustawionych w historii? Od groma, a Ty dalej to ogladasz, tazke zalatuje hipokryzja. Daj ludziom ogladac co ich interesuje i bawi i nie pruj tak gaci, bo to nie zdrowe :) Zgodze sie co do sztucznie nakrecanej atmosfery przed wieloma walkami aby zdobyc widzów, ale tez nie zawsze, bo wielu zawodnikow próbuje w tej sposob zdestabilizować swojego oponenta juz przed pierwszym gongiem. Zresztą im wiekszy hype, tym wiecej kasy na walke, także jest im to tez na reke.
0
Wolny jak w fife, gdzie sie idzie jednym zawodnikiem na krótki słupek:D
1
@SuperVegeta YNWA! Wielki Liverpool to najpiekniesze co moglo spotkac angielski football.
1
@kerouac Bedzie ciekawie, ale czy widowiskowo? Prawdopodobnie nie. Khabib pewnie w swoim stylu bedzie próbował zabić te walke w parterze, gdzie nie ma sobie równych i stawiam na taki przebieg walki. Z drugiej strony Ferguson może okazać się najcięższym przeciwnikiem z którym Khabib bedzie toczył bój w całej swojej karierze. Stawiam na Dagestanczyka, ale Tonego bym nie skreślal.
4
@FafitFCB mocny byl ten joint co :)
0
@FafitFCB posiadam BMW i musze przyznać, że rozwinięcie skrótu jako - Bedziesz Miał Wydatki jak najbardziej do tej marki pasuje.