0

@cuttersomething nalewal wode najpierw do innego naczynia i wkladam termometr. Zalewam jak woda ma tempreature pomiedzy 65-80 stopni - wtedy smakuje najlepiej. Yerby nasypuje tak do polowy i zalewam do konca. Czekam tak do 5min zanim zaczne pic.

0

@maciach ja bym mu dal te pol sezonu plus kolejny, jak drużyna bedzie sie rozwijac i grac ladny football to i przyjda wyniki i puchary. Niech xavi sie szykuje, bo prawie pewne jest ze przejmie zespół po setienie.

1

@juliacicha Rozumiem Cię. Bedzie to jednak walka z wiatrakami. Za duzo osób żyje potencjalnym zwolnieniem Ernesto i kazdy nowy news bedzie tutaj trafiał z prędkością błyskawicy.

0

@juliacicha widzialem dziesiątki razy jak pisaliście na tiki tace na la rambli jakies informacje, które tutaj już wisiały od kilka dobrych minut czy nawet dłużej. Hhmmmm.

0

Dobra mozna wylaczyc :)

16

@BarcaInfo dwa lat więzienia i zakaz uprawiania zawodu

2

@NGTRX Wiem, ze jeszcze nie jest na 100% zaklepane. Mimo wszystko wiele zrodel to potwierdza.

1

Dwa lata kazali czekac na ten piękny dzień. Dopiero co sie obudziłem, ipad w ręce, rutynowo na fcbarca i tutaj takie wspaniałe wiadomości, od razu pojawił sie uśmiech na twarzy. Aż wstane ze szczęścia i zrobie sniadanie dla calej rodzinki.

0

@Coutinho007 jakby nie patrzec Barca to taki klub, ktory co sezon liczy sie w walce na trzech frontach, wiec slaby argument.

2

Nawet jesli Xavi zostalby trenerem juz teraz, to nie oczekiwalbym jakis wielkich rewolucji od zaraz, nie w polowie sezonu. Z drugiej strony wazne, aby General wynegocjowal zeby miec wolna reke do transferow i przewietrzenia szatni wedle jego uznania.

4

Xavi jest bardzo inteligentnym facetem, ktory ma ogromne pojecie o pilce, co mozna wywnioskowac z kazdego wywiadu, ktory udziela w mediach. Jest charakterny, potrafi zmotywowac i przede wszystkim nie da sobie wejsc na glowe. Mysle, ze jak najbardziej moglby poprowadzic druzyne juz teraz.

6

@xVENUMx zawsze bawi jak ludzie piszą o halucynacjach po zapaleniu zioła

19

Liga mistrzów zbliża się małymi kroczkami :>

https://imgur.com/FXNqMWo

0

@IronSanHybrid mecz ogladaj a nie spamujesz jak robot :)

0

@kkbarca obojetnie, wszystko dobre :)

19

"Nowy trener musi zachować styl gry."
Jaki styl sie pytam? Co chwile jakies biadolenie o podtrzymaniu stylu, tylko szkoda, ze my żadnego nie posiadamy.

10

Najskromniejsza rzecz pod choinke, a jak narazie najbardziej cieszy.

https://imgur.com/kxiCxMc

0

Razem z Ałtułem także życzymy wszystkim wesołych świąt. Very very hrismas yoł yoł


1

@qbsonFCBarca nie marudź, tylko sie ciesz, ze bedziesz mógł zobaczyć dzisiaj mecz na żywo. Napewno jest tutaj wielu, którzy pójdą na popołudnie do pracy i będą sledzic wynik na telefonie, a pozniej czeka powtorka ze znanym już wynikiem o 22.30 na canal plus. Tak pisalem o sobie :/

0

@Chwytliwy wazne bedzie wcisnac w ten transfer Vidala albo Rakiete zeby zbic z ceny troche, bo Inter conajmniej bedzie setke krzyczal

2

@mrboom rozumiem, chociaz mnie to nigdy nie przeszkadzalo.

2

@mrboom a co mial plakac :D?

0

@Mesi12 Joshua KO 7-8 runda max.

0

@Maniek9444 pozniej konczy sie pilka i zaczyna nawalanie po mordach :) KSW, UFC i Joshua v Ruiz 2.

0

@Avada Kedavra dlaczego kontrowersyjnie?

1

@Avada Kedavra
1.Brazylia 2002
2.Francja 1998
3.Hiszpania 2010
4.Francja 2018
5.Wlochy 2006
6.Niemcy 2014

1

Macki Pereza dotarły aż na la ramble.

0

@kamilos1214 nie masz tak zle, ja ide w niedziele na nocke :)

0

@mindbender84 gosc wyglada jakby znalazl przypadkowe rzeczy na smietniku i sie w nie ubrał ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?