- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1466 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1466 Culés
0
Posiada ktoś drukarkę BROTHER DCP-1622WE albo BROTHER DCP-1512E ?
https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/urzadzenie-wielofunkcyjne-brother-dcp-1622we
https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/urzadzenie-wielofunkcyjne-brother-dcp-1512e
Jakieś opinie ? nie wiem którą wybrać .. jedna bez kabla USB (łączność wifi), ale w internetach sa pozytywne i negatywne opinie natomiast druga jedynie łączność przez kabel ale opinie pozytywne.. poradzi ktoś ?
1
@VamosGirl ja podkarpacie
0
@VamosGirl ja z pomorza
1
@VamosGirl przecież obie te drukarki maja łączność przez kabel. Tylko w żadnej w nich nie ma kabla w zestawie. Ja mam DCP-1512e i DCP-l2520dw. Obie chodzą już dłuższy czas bez zarzutu. Tonery grosze na allegro, starczają na długi czas.
0
@krzysiekVeB Jedna ma możliwość łączności przez wifi a druga nie.
0
@VamosGirl Ja mam brothera drukarke i moge z czystym sercem polecic. Co prawda, inny model niż te dwa, ale i tak słyszałem że Brother porządna firma