2

Przykro to napisać, ale Bayern nas pozamiata na luzie niestety:/

0

Zmiany bedzie wykorzystywał zeby ugrac na czasie pod koniec. A ja sobie nadzieje robilem przed meczem ze mlodzi troche zagraja :)

9

@Slazmi Rozwiazanie bardziej przyszlosciowe, kiedy nie bedzie trzeba juz prowadzic aut i bedzie za nas to robil komputer, to jak najbardziej swiety pomysl.

2

@D10SLEO pacz,pacz,pacz, no zobacz.

0

@BarcaInfo I dal

0

@BarcaInfo Dej no Pan karnego

0

@SHIBA ok to gol ze spalonego, bo to liga mistrzow :)

0

@svensonFCB Samsung s8, pod koniec roku wracam do "japka"

1

[Tylko użytkownik konta premium może zobaczyć ten komentarz]

2

@Xwowrak ale pier.... walnęło:O

0

@MichVeB Ten jak dostawał piłkę do nogi od obrońcy przy wysokim pressingu przeciwnika bicie serca 150 uderzeń na minutę jakby Cie co najmniej pies policyjny gonił xd

24

@kerouac wygląda podobnie co jego pożegnanie z Realem, a nie czekaj...

1

@MrShakira park narodowy krka

0

@lucas/catalan ale cialko to miala zacne trzeba przyznać ^^

3

@SHIBA Dla przykładu myślicie, że człowiek się osiedli na księżycu?


Napewno nie za 50 lat. Terraformowanie ksiazyca teoretycznie jest mozliwe, ale napewno nie w tak krotkim czasie. Chyba ze masz na mysli jakies bazy kosmiczne, ktore stworza male miasteczko? tylko w jakim celu? Moze jesli ludzie zdecyduja sie na wydobywanie jakiego cennego surowca na ksiazycu, na przyklad tytanu, ktorego maja tam byc naprawde pokazne zloza.

4

@SHIBA Wirtualny swiat bedzie tak bardzo rozwiniety, ze ludzie beda w nim spedzac wiekszosc swojego zycia. Tak jak teraz przesiaduja dniami i nocami na komputerach, w przyszlosci bedziemy lezec wygodnie w fotelach z okularami przypominajacymi dzisiejsze VR przemierzajac ogromne wirtualne swiaty.

1

@mr Barca powiem Ci ze dzisiaj pierwszy raz od jakis dwoch miesiecy nalalem sobie szklaneczke alkoholu, chyba te codzienne pisanie o chlaniu na LR jakos podswiadomie na mnie wplynelo :p

0

@lucca87 jakie autko? ja sie przymiarzam do kupna teraz, bo tez melgo bede mial nie dlugo i trzeba cos wiekszego kupic :)

0

@lucca87 final mundialu 98

0

@otylla12 I po kij jest ten VaR? Niby żółtej przepisowowo nie mozna spwrawdzac, ale w takich sytuacjach powinni na to zezwolic.

9

8 Liga Mistrzow :d Widze druzyny polskiej B Klasy zawitaja do Lizbony.

1

@zadafcb stary nie obrażaj rapu ta piosenka z auto tunem :)

1

@Brosik Pep jest genialnym trenerem, tutaj nawet nie ma cienia wątpliwości, ale mając w zespole Leo, Xaviego i Andresa w najlepszych wersjach wyjątkowo ułatwialo sprawę:)

0

@BorzyKrzys ja smutas bawię sie przy muzyce elektronicznej ;((( trance ;( electro house ;( hardstyle ;( a jak zamulam to puszczam polski rap z lat 90 albo 00 :)

3

@PatrychoO W sumie racja. Tez sie przy tym nie bawie.

1

@PatrychoO Z tym disco polo jest tak, że prawie każdy powie że nie lubi, a jak przyjdzie jakas impra i puszczą jakiś kawałek, to nagle każdy zna tekst piosenki:d

1

@dawo17
1. Messi
2. Lewy
3. Ronaldo

Reus, Gotze, Dzeko

0

@Colon Taki Ronaldo nawet z nadwagą wkrecal zawodników w murawe jak Mathieu pety w popielniczke.

1

@Joey ło Panie, od razu szklanka śmietany do tego :d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?