Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przykro to napisać, ale Bayern nas pozamiata na luzie niestety:/
0
Zmiany bedzie wykorzystywał zeby ugrac na czasie pod koniec. A ja sobie nadzieje robilem przed meczem ze mlodzi troche zagraja :)
9
@Slazmi Rozwiazanie bardziej przyszlosciowe, kiedy nie bedzie trzeba juz prowadzic aut i bedzie za nas to robil komputer, to jak najbardziej swiety pomysl.
2
@D10SLEO pacz,pacz,pacz, no zobacz.
0
@BarcaInfo I dal
0
@BarcaInfo Dej no Pan karnego
0
@SHIBA ok to gol ze spalonego, bo to liga mistrzow :)
0
@svensonFCB Samsung s8, pod koniec roku wracam do "japka"
1
[Tylko użytkownik konta premium może zobaczyć ten komentarz]
2
@Xwowrak ale pier.... walnęło:O
0
@MichVeB Ten jak dostawał piłkę do nogi od obrońcy przy wysokim pressingu przeciwnika bicie serca 150 uderzeń na minutę jakby Cie co najmniej pies policyjny gonił xd
24
@kerouac wygląda podobnie co jego pożegnanie z Realem, a nie czekaj...
1
@MrShakira park narodowy krka
0
@lucas/catalan ale cialko to miala zacne trzeba przyznać ^^
0
@marcin000019 https://www.instagram.com/laylabensellam/?hl=en
3
@SHIBA Dla przykładu myślicie, że człowiek się osiedli na księżycu?
Napewno nie za 50 lat. Terraformowanie ksiazyca teoretycznie jest mozliwe, ale napewno nie w tak krotkim czasie. Chyba ze masz na mysli jakies bazy kosmiczne, ktore stworza male miasteczko? tylko w jakim celu? Moze jesli ludzie zdecyduja sie na wydobywanie jakiego cennego surowca na ksiazycu, na przyklad tytanu, ktorego maja tam byc naprawde pokazne zloza.
4
@SHIBA Wirtualny swiat bedzie tak bardzo rozwiniety, ze ludzie beda w nim spedzac wiekszosc swojego zycia. Tak jak teraz przesiaduja dniami i nocami na komputerach, w przyszlosci bedziemy lezec wygodnie w fotelach z okularami przypominajacymi dzisiejsze VR przemierzajac ogromne wirtualne swiaty.
1
@mr Barca powiem Ci ze dzisiaj pierwszy raz od jakis dwoch miesiecy nalalem sobie szklaneczke alkoholu, chyba te codzienne pisanie o chlaniu na LR jakos podswiadomie na mnie wplynelo :p
0
@lucca87 jakie autko? ja sie przymiarzam do kupna teraz, bo tez melgo bede mial nie dlugo i trzeba cos wiekszego kupic :)
0
@lucca87 final mundialu 98
0
@otylla12 I po kij jest ten VaR? Niby żółtej przepisowowo nie mozna spwrawdzac, ale w takich sytuacjach powinni na to zezwolic.
9
8 Liga Mistrzow :d Widze druzyny polskiej B Klasy zawitaja do Lizbony.
1
@zadafcb stary nie obrażaj rapu ta piosenka z auto tunem :)
1
@Brosik Pep jest genialnym trenerem, tutaj nawet nie ma cienia wątpliwości, ale mając w zespole Leo, Xaviego i Andresa w najlepszych wersjach wyjątkowo ułatwialo sprawę:)
0
@BorzyKrzys ja smutas bawię sie przy muzyce elektronicznej ;((( trance ;( electro house ;( hardstyle ;( a jak zamulam to puszczam polski rap z lat 90 albo 00 :)
3
@PatrychoO W sumie racja. Tez sie przy tym nie bawie.
1
@PatrychoO Z tym disco polo jest tak, że prawie każdy powie że nie lubi, a jak przyjdzie jakas impra i puszczą jakiś kawałek, to nagle każdy zna tekst piosenki:d
1
@dawo17
1. Messi
2. Lewy
3. Ronaldo
Reus, Gotze, Dzeko
0
@Colon Taki Ronaldo nawet z nadwagą wkrecal zawodników w murawe jak Mathieu pety w popielniczke.
1
@Joey ło Panie, od razu szklanka śmietany do tego :d