2

@Encore Lebron to rasista i to wiadomo nie od dzisiaj

1

dobrze ze te trumne wzial ze soba, bedzie mial w czym wracac z gali :)

0

@cchesterr43 Alistair "pls dont touch me chin" Overeem :)

0

@KSSniper Poland MOUNTAIN!

0

Zaraz startuje UFC Fight Night 176 na Polsat Sport jakby kogos interesowal "troche" wyzszy poziom sportowy. Bedzie walczyl Polak - Bartosz Fabinski. Walka wieczoru - Overeem vs Sakai.

2

Kogo z La Ramblii byscie zestawili na gali FAME MMA?

0

@Lordzi ta praca nog, niesamowite.

0

@IronSanHybrid w ogole dlaczego rezerwowi bez maseczek? Wszyscy sie przerażają i tyle bedzie z tego zgrupowania...

4

@dominik127pl pozdrów starego i do następnego

0

2

Dokladnie 17 lat temu Ronaldinho strzelił swojego pierwszego gola dla FC Barcelony.
Wow juz tyle zlecialo! Przepiękna bramka!


2

@Wilczeq Kazik Wielki

3

@SHIBA odwiedziłem Amsterdam już kilkakrotnie, oczywiście zawsze byl spacer tamtymi rejonami i co zauważyłem, tam czasami stoją takie laski, ze sie za głowę lapalem dlaczego tak piękna kobieta musi zarabiac na siebie dawaniem tylka. Zapewne wiele z tych kobiet trafiły w rece mafii i tak potoczylo sie ich życie...

1

@PrinceDamon Zalezy od dnia, z jakim humorkiem trafisz na moda przegaldajacego dyskusje. Ogolnie jesz tutaj za sztywno.

4

@Tomason powinni wręczyć mu medal

13

Di Maria gral przez rok w Manchesterze City. Dobre, nie wiedzialem :D

3

0

La Rambla! Który oddział śmiga? Które cele?

0

@DanielVeB prince polo No.1

1

@IronSanHybrid Polecam produkty firmy Maluta, tylko nie wiem jak jest z dostepnoscia poza woj pomorskim.

0

@LuisSalvano stwierdziłem ze jednak brzydkie sa ich koszulki i nie bede nosil jak kupie :)

0

@LuisSalvano w Niemczech na stałe, a do Holandii mam godzinke autem, wiec czesto bywam. Juz wyszedlem ze sklepu, nie kupiłem żadnej:)

0

@LuisSalvano Roermond, Holandia. 45 euro za sztuke.

4

@BarcaInfo 100 + Jesus + Garcia - taki deal bylby spoko.

1

Jestem wlasnie w sklepie i nie wiem która mam wybrac hmmm?
https://zapodaj.net/87e916d7dc00c.jpg.html

0

@Adamski69 napełnial jego torbe codziennie jedzeniem, zeby mial czym rodzine wyzywic

1

@Naturopata nie ma piłkarza na tym świecie, który mógłby zbliżyć sie do poziomu Leo.

1

@Danny Gaucho dlatego moim zdaniem powinni zaproponować Barcainfo robote na tej stronie, zeby taka tikitake prowadził. Tak to beda czle zycie powielać jego posty, troche smiesznie i malo profesjonalnie to wyglada.

1

@justfootball Barcainfo musialby kase w scianach murowac jak Pablo, bo tyle by tego bylo.

0

Powiedzmy, ze Leo przenosi sie do City. Jak Pep pogodzi na boisku zadania Messiego i KdB? Zeby nie bylo ze Belg zgasnie przy Leo i bedzie chcial sie wynosic z Manchesteru w kolejnym okienku. To moze by tak od razu zrobic wymiane KdB za Leo. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?