1

@icon3520 ciesz sie kazdym dniem, jak bedziesz zyl od weekendu do weekendu, to Ci zycie moment zleci.

0

@MESSIah16
Boruc
Alves, Maldini, Puyol, Carlos
Xavi, Davids, Iniesta
Messi, Kluivert, Ronaldinho

1

@IronSanHybrid Tak naprawde to byl ogromny blad ze strony Mourinho i graczy Realu, bo Leo po takich sytuacjach zawsze zaciskal zeby i odgrywal sie jakas strzelona bramka. Nie drarznij lwa.

1

@cules_ ja jebe jak Wy mozecie tak codziennie chlac piwska :/

Alkoholu nie lubie, pije kilka razy do roku, za to lubie sobie z bongala pociągnąć:)

0

@Yosemite moja pierwsza koszulka w zyciu ta z 9

1

@NeroTFP Moi rodzice oglądali ten mecz w jednym z barów w Sevilli wśród hiszpańskich kibiców. Nie raz juz to opowiadali i zawsze powiadają, ze nie zapomną tego do końca życia.

1

@JotaBe shi... a nie czekaj :/

0

@Szift13 laptopy do 3 tys nie nadaja sie do grania, co najwyżej zeby jakis film obejrzec czy na internecie posiedzieć.

7

@ranger3120 jak tam browarki po meczu byly? W B klasie toc tradycja jest.

0

@Rust_Cohle 1. Puyol
2. Kluivert
3. Iniesta

2

@kubix05 typowy meczyk w fife

0

@Statistics maszyna

1

Tak szczerze, znal ktos z Was przed ta gala nazwiska tych pilkarek i ich osiagniecia, ze jedna z nich wygrala juz 7 krotnie lige mistrzyn itd. ?

1

@Katalonbar Red bull to jednak umi w te sporty. Miec dwie drużyny na poziomie ligi mistrzów to niezły wyczyn.


Z pierwszego koszyka chcialbym Bayern.

1

@Masti_Real_Madryt Za dawanie do moderacji od razu **** w dupę. Jako świeżak będziesz na odstawce. @Danny Gaucho ci powie, co i jak. Na bajerę masz podklepywać do mnie. Przez pierwszy tydzień piszesz kilka komentarzy dziennie. Zobaczymy, czy nikt ci nie będzie jechał po rajtach.

1

@Mario96w moge polecic 35 letniego Taliskera jesli cena nie gra roli. Butelka tego trunku za zaledwie 2000 euro.

2

@Jakchcesz a widzales, ze Afryka jest wieksza od USA, Chin i Indii razem wzietych?(to tak na serio)

1

@student97r

ten dunk tez piekny

5

@Odcinkowy spotkają sie w finale

0

A moze tak byśmy sprowadzili tego Rakitica z Sevilli, by nam srodek pola rozruszal.

1

@sewciu50 i jak tam, byla solowa z szefem?

0

@sewciu50 Powodzenia. Kiedys mialem taka sama sytuacje, gdzie z dnia na dzien powiedziałem dosyć i poszedlem z wypowiedzeniem do szefa, mimo ze miesiac wczesniej dostalem podwyzke, mialem poprostu dosyć tej pracy. Teraz mam duzo lepszą robote, zarabiam prawie dwa razy wiecej, atmosfera i ogólnie ludzie tez mocno na plus. Czasem warto wprowadzac zmiany w swoim życiu.

21

@wpwelement Nie pisać o zbanowanych - ok zrozumiałe. Jaki problem jest pisac o tych, którzy dobrowolnie usunęli konto - nie rozumiem.

Jak jest tysiac wpisow dziennie z plotkami transferowymi, które co 15min mówią co innego, to jest ok. Zwykle zaśmiecanie forum.


Edit. Btw widze jeden herbik przy tym wpisie i tak sobie zgaduje, ze pewnie naczelny szeryf la rambli go dal i sie nie mylilem xd

0

Przypomnimy, ze w meczu otwarcia zagrala reprezentacja Warszawy ;)

0

@Janiama Douglas > Semedo

0

@ksobi źródło przyszlo licznym na pw :>

0

@Foton ale jak to, przeciez w telewizji mowia ze jest, tam przeciez tylko prawde mowia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DanielVeB być może

0

@barcelonaLM W meczach ligowych bedzie to samo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?