Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 PC ,15znakow
4
Super wrażenia po kilku pierwszych godzinach w Cyberpunku. Wciągająca fabuła, świetne dialogi, czasem nawet bardzo wulgarne, po których prychalem śmiałem.
Kilka godzin w grze dzisiaj zleciało bardzo szybko.
2
Koperkowy pies xd
0
@clyde cry is free konsolowcy xd
0
@Bykunn 64 masz w standardzie, ja jeszcze sciagalem jezyk polski ktory pochłonął te dodarkowe GB
0
@macio_944 67,1 GB na PC
1
@MesQueUnClub_87 gralem wczoraj kilka godzin na PC i poza tym, ze kilka razy przebiły mi tekstury z drzewami przez budynki nie mialem żadnych innych bugow, gra chodziła płynnie bez żadnych zastrzeżeń.
2
Za 2 godziny premiera Cyberpunka 2077. U mnie juz sie wstepnie pobiera :d ktos z Was jeszcze kupil?
3
@marcin62 powinien zrobic runde na okolo boiska i kazda tak wykosic :d
1
@AllBundy stary ja mialem wyrywanego stalego zeba bez znieczulenia, bo nie dzialalo bylo takie mega zapalenie dziasla. To byl dotychczas chyba najwiekszy bol jaki jaki doswiadczylem :D
3
@lucas/catalan sprawdziłem prawdziwe imie i nazwisko - Mercedes Grabowski. Jak nazwa jakiegos dilera samochodowego w polsce xd
0
@lucas/catalan szkoda, fajne ciało miała.
1
@Huberc1kk posiadam dwa i zamieniam sobie co jakis czas. Pierwszy to Markus z ikei, drugi DX Racer 1. Markusa polecam, musisz troche dolozyc jeszcze, ale bedzie warto.
0
@LuisSalvano wez amice, wspieraj polskie firmy.
1
@barpol11 Tez nowy tel dzisiaj :p u mnie S20+
3
@Yosemite 1. Kluivert
38
Ostatnio pisałem, że będę w posiadaniu rękawic z własnoręcznym podpisem Jana Blachowicza. Dzisiaj przyszły! Oto one:
https://zapodaj.net/57d983034beef.jpg.html
:DDDD
3
@ronni37 dobry sprzęt, bier
3
@DonMatteo901 https://zapodaj.net/c228074b53d95.jpg.html :>>>
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie bedzie tragedii, wykuruje sie. Pozniej szedl juz sam bez pomocy lekarzy.
2
@cules100pro On w tym El Clasico na jakis prochach gral
0
@Criss18Barca na ile.osob ten turniej? Mozna cos poskakac
5
@Yosemite Warto dodac, ze Peter jest w polowie Polakiem. Jego ojciec Atonii byl muzykiem jazzowym, ktory wyemigrowal do Danii. Jego pelne imie to Peter Bolesław Schmeichel.
18
@Fawrf sie smiejesz, a moze chlopak ma powazny problem? jest na przyklad gnebiony przez rowniesnikow w prawdziwym zyciu i odbija sobie tutaj na forum?
2
Ogladajcie do konca xd
1
Roberto powinien w UFC spróbować, w KSW nie ma zawodnika dla niego.
0
Brawo dla sedziego ze przerwal
0
Typ co ma dynamit w łapach , wyczuwam ciezki nokaut jak tak dalej pojdzie...
1
@zmiter912576 gołąbki