2

@Emhyr Akurat on potrafi zagrac kombinacyjna pilke ze swoimi kolegami z zespolu. Dobrze gra tylem do bramki, jest bardzo silny. Ma bardzo duzo bramek nie tylko po dobitkach, a po akcjach w ktorych dodawal duzo od siebie. Piszesz tak jakby stal przy lini bramkowej i tylko pilki dobijal. Instykt w polu karnym tez trzeba miec, nikt mu pilki na tacy nie przynosi i nie prosi " szanowny panie Erling, prosze teraz dobic do bramki".

3

@Emhyr Haaland dobijaczem? dobre :D

3

@Coutinho007 zeby w lato znalazl sobie nowy klub w ktorym bedzie mogl grac wiekszosc meczow w sezonie.

5

@DonMatteo901 jakim trzeba byc pop... psycholem, zeby takie rzeczy robic?

0

@RomanHoffer albo jest na wczasach w Tajlandii

0

@hank_moody a to luz :)

0

@hank_moody lapek do grania do zly pomysl. Ja bym dolozyl pare euro i zbudowal sobie pc.

0

@hank_moody Parametry prawie takie same. HP ma lepsza ssd = bedzie troche szybszy. Do czego Ci taki drogi lapek?

1

1

Komentarz usunięty

1

@MasnyTed to nie BVB bedzie jemu wybierac nastepnego pracodawce, a ostatnie slowo bedzie nalezec do Haalandow.

2

@AlexDark00 Nie ma co czytac, bo sie nie udzielam w ogole, ale milo by bylo jakbym nie musial codziennie widziec tych prowokacyjnych wpisow niektorych trolli.

1

@MasnyTed myslisz ze beda do tego wracac, keidy na stole bedzie lezalo ponad 100mln euro?

5

@Moderacja pracujecie byc moze nad wprowadzeniem takiej opcji, ze posty osob ignorowanych w ogole nie beda sie pojawiac na stronie? Z tego co pamietam, ludzie prosza o te opcje od miesiacy i nic nie jest robione w tym kierunku?dlaczego?


0

@lukasz9197 ja tez kocham... patrzec jak przegrywa :D

11

@SkN jakbym zobaczyl taka ksiazke w rekach mojego dziecka, to jeszcze tego samego dnia by wyladowala w kominku.

0

@Yosemite Nakamura co on mial za ulozona stope... on i Juninho wtedy najlepiej wykonywali rzuty wolne na swiecie.

0

@Gwyn ale konfitura bleeeee

3

@BarcaInfo LaportaOUT!

0

@izabella skad wiesz? ogladasz treningi Bayernu?

1

@negreanu mysle, ze za pol roku mozemy spodziewac sie tej walki.

0

@negreanu Dana musi zrobic te walke, PPV rozejdzie sie jak swieze buleczki.

3

Francis jest jednak przerazajacy... 100% walk skonczonych przed czasem :D

0

To czekamy teraz na superfight Ngannou - Jones :D

1

@DonMatteo901 Widac ze Lewy na wyjebce strzela, bez jego charakterystycznej kontroli bramkarza przed oddaniem strzalu.

1

Grosik - polski Dembele

1

Pozdrawiamy tych co przełączyli xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@pax proszę mnie tyż łoznaczać Panie.

8

Mini Messi xd


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?