Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Emhyr Akurat on potrafi zagrac kombinacyjna pilke ze swoimi kolegami z zespolu. Dobrze gra tylem do bramki, jest bardzo silny. Ma bardzo duzo bramek nie tylko po dobitkach, a po akcjach w ktorych dodawal duzo od siebie. Piszesz tak jakby stal przy lini bramkowej i tylko pilki dobijal. Instykt w polu karnym tez trzeba miec, nikt mu pilki na tacy nie przynosi i nie prosi " szanowny panie Erling, prosze teraz dobic do bramki".
3
@Emhyr Haaland dobijaczem? dobre :D
3
@Coutinho007 zeby w lato znalazl sobie nowy klub w ktorym bedzie mogl grac wiekszosc meczow w sezonie.
5
@DonMatteo901 jakim trzeba byc pop... psycholem, zeby takie rzeczy robic?
0
@RomanHoffer albo jest na wczasach w Tajlandii
0
@hank_moody a to luz :)
0
@hank_moody lapek do grania do zly pomysl. Ja bym dolozyl pare euro i zbudowal sobie pc.
0
@hank_moody Parametry prawie takie same. HP ma lepsza ssd = bedzie troche szybszy. Do czego Ci taki drogi lapek?
1
@PatrykBarcelona ja mam taki -> https://ibb.co/t3jGw13
1
Komentarz usunięty
1
@MasnyTed to nie BVB bedzie jemu wybierac nastepnego pracodawce, a ostatnie slowo bedzie nalezec do Haalandow.
2
@AlexDark00 Nie ma co czytac, bo sie nie udzielam w ogole, ale milo by bylo jakbym nie musial codziennie widziec tych prowokacyjnych wpisow niektorych trolli.
1
@MasnyTed myslisz ze beda do tego wracac, keidy na stole bedzie lezalo ponad 100mln euro?
5
@Moderacja pracujecie byc moze nad wprowadzeniem takiej opcji, ze posty osob ignorowanych w ogole nie beda sie pojawiac na stronie? Z tego co pamietam, ludzie prosza o te opcje od miesiacy i nic nie jest robione w tym kierunku?dlaczego?
0
@lukasz9197 ja tez kocham... patrzec jak przegrywa :D
11
@SkN jakbym zobaczyl taka ksiazke w rekach mojego dziecka, to jeszcze tego samego dnia by wyladowala w kominku.
0
@Yosemite Nakamura co on mial za ulozona stope... on i Juninho wtedy najlepiej wykonywali rzuty wolne na swiecie.
0
@Gwyn ale konfitura bleeeee
3
@BarcaInfo LaportaOUT!
0
@izabella skad wiesz? ogladasz treningi Bayernu?
1
@negreanu mysle, ze za pol roku mozemy spodziewac sie tej walki.
0
@negreanu Dana musi zrobic te walke, PPV rozejdzie sie jak swieze buleczki.
3
Francis jest jednak przerazajacy... 100% walk skonczonych przed czasem :D
0
To czekamy teraz na superfight Ngannou - Jones :D
1
@DonMatteo901 Widac ze Lewy na wyjebce strzela, bez jego charakterystycznej kontroli bramkarza przed oddaniem strzalu.
1
Grosik - polski Dembele
1
Pozdrawiamy tych co przełączyli xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@pax proszę mnie tyż łoznaczać Panie.
8
Mini Messi xd