Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FC1899Barca nie wybacze sobie jak kiedys nie zwiedze tego kraju, to jest raj na ziemi.
0
@KmN kupilem na Nike.com
1
@Witekk10 na stronie nike
0
@lucca87 hehe tak, założona odrazu po tym jak kurier przywiózł :)
40
Ładna? :D
https://ibb.co/Kmg8SsG
6
@DaPi nie, za dużo stresu.
0
A drugiej polowy nie pytali o zdanie.
0
krągłe i jędrne pośladki czy wielkie piersi?
1
@Maniek9444 Rakieta
0
Dzisiaj w familiadzie żużlowcy. @Janiama
2
Tak to mniej więcej wygląda xd
https://ibb.co/BgQ9HQX
61
Reklama na La Rambli
https://zapodaj.net/7608cdc76a8e2.jpg.html
2
@IronSanHybrid kolega siostry neymara tez dobre xe
20
wtf moderacja jakie trolle xd
13
Czy jestem tutaj jedyną osobą, która nie ruszyła kropli alkoholu przez całe święta?
0
@konrad1661 a tak serio to skad mamy to wiedzieć? Teoretycznie powinno byc dobre, ale to Ty musisz powąchać albo spróbować kawałek, żeby zobaczyć czy jest ok.
0
@konrad1661 jedz, szkoda wyrzucic, najwyżej starczka bedzie.
0
@BarcaaVEB "20 lat minęło jak jeden dzień"...
Ile cudownej muzyki by powstalo do dzisiaj, gdyby tylko wtedy ktos potrafil ziagnozowac jego problmy i w jakis sposob mu pomoc...
5
@Rothan1 U Fonta pewnie Xavi pelnilby wszystkie funcje w klubie, w sumie duzo bysmy zaoszczedzili na pensjach pracownikow.
0
@NaFazieHitman I to jest premier prawdziwy z sercem, a nie jakis Tysk co by jeszcze ludzi tam wyslal, a zeby te ciezarowki okradli. Tylko PiS!
1
@pele1282 @VamosRakieta zazdroszczę kobitki
1
@FafitFCB https://ibb.co/GQLC2QD
0
@Hosh Igrzyska smierci na La Rambli czas zaczac!
5
@clyde urodził sie moj synek, także świetny rok :)
2
Ewidentny karny i czerwona, bardzo brutalne wejście.
0
@lucas/catalan Jada Stevens ma najlepszy tylek
edit. AJ i Luna tez topka
2
5pkt. @VamosRakieta
3pkt. @Danny Gaucho
1pkt. @Janiama
1
@MesQueUnClub96 Aaaa j#bieee mnie to ku#wa , zjem se makowca , się nawpi##dalam.
1
@koksik2700 u mnie na PC śmiga elegancko
1
@norbi77 PC ,15znakow