3

@IrekPOL narodowcy chcieli go pobic pod kosciolem? bardzo dobry uczynek kolego

0

Zielu napewno ma ogromny potencjal. Wchodzi teraz w najlepszy wiek dla pilkarza, moze cos u niego przeskoczy i wejdzie w koncu na ten najwyzszy poziom na kilka sezonow. Zycze mu tego.

0

@Nano22 Dasz rade, tylko wez ze soba kask i skore.

4

@VeB4EveR Napewno ktos sie znajdzie! Zdrowia dla taty

1

Ktos glodny?
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=-e5gTx1fVU4

1

@IronSanHybrid Deeeel Pieeeeeerroo! DWA DWA DWA ZERO! Forza Italia do Berlina!

0

@Denver chyba szybkossace ale kase z portfela xd

1

@Jakchcesz nikogo i tak juz jesteśmy na maxa ograniczani tutaj

2

@Kluivert_P ej dajcie zielone, bo usune komentarz :(

0

@Nicko tak, wlasnie cos takiego mialem na mysli.

0

@22_LR wzor Hajty

9

Musze sie pochwalic! Niedlugo bede w posiadaniu oryginalnych rekawic UFC z wlasnorecznym podpisem Janka Blachowicza! Ale ogien :d bede to musial jakos specjalnie oprawic w jakas mala wirtynke albo nie wiem jeszcze :d

0

@Michael24 Duzej kolekcji nie mam, kilka koszulek. 11/12 domowa , 09/10 wyjazdowke, 12/13 domowa, 15/16 domowa, 16/17 domowa bez sponsora

1

@patataj Zalosne jest to pakowanie wszystkich do jednego wora.

1

@SteuerFreiMoney No napewno idzie sie zakochac w takim silniku :)

0

0

@FafitFCB to chyba trzeba jakis meczyk pyknac na taka piekna rocznice

0

@SteuerFreiMoney a to sie rska wozisz, fajnie :) u mnie nowa 3 miesieczna Kia w kombiaku :D

0

@lucca87 Czesc. 450 euro za felgi, nie sa ogryginalne. Oponki premium , do tego jeszcze sensory do mierzenia cisnienia i 1100e poszlo. Troche zabolalo, ale trudno :)

0

@SteuerFreiMoney spore, u mnie takie same lato i zima. Jeszcze nowe czarne felgi wlecialy na zimowki.

1

@marcin000019 do jakiego autka takie popierdowki? Ja zamówiłem tydzień temu 225/45 18 do mojego

0

1

@BarcaInfo Najlepszy kumpel Leo przed przyjsciem Luisa do Barcy.

0

@BarcaInfo warto dodac ze zniszczył jeden ze swoich 50 super-samochodów

2

@NeroTFP 1. Iniesta
2. Thiago
3. Ter Stegen
4. Lewandowski

0

@ShowMe to nie da rydy

1

@tommyVERceti ten zestaw to totalny syf.
W ogole szkoda mi ludzi, ze potrafia nabierac sie na takie zestawy...
10 letni procesor i nowa karta graficzna xd zasilacz pewnie najgorszej jakosci i te 32gb DDR3 1600mhz to jakies totale nieporozumienie.
Pamietaj zeby nigdy ale to przenidgy nie kupowac gotowych zestawów! W 90% one sa tak zestawione zeby robic w uja kupujacych i zarabiac na starych/gownianych częściach.

1

@ShowMe tak, ale tylko w butach za 300zl.

4

@viscajasiek napewno lubi biznesmenów

3

@VenoM ez bait, tutaj nawet robak na haczyku nie jest potrzebny xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?