Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@IrekPOL narodowcy chcieli go pobic pod kosciolem? bardzo dobry uczynek kolego
0
Zielu napewno ma ogromny potencjal. Wchodzi teraz w najlepszy wiek dla pilkarza, moze cos u niego przeskoczy i wejdzie w koncu na ten najwyzszy poziom na kilka sezonow. Zycze mu tego.
0
@Nano22 Dasz rade, tylko wez ze soba kask i skore.
4
@VeB4EveR Napewno ktos sie znajdzie! Zdrowia dla taty
1
Ktos glodny?
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=-e5gTx1fVU4
1
@IronSanHybrid Deeeel Pieeeeeerroo! DWA DWA DWA ZERO! Forza Italia do Berlina!
0
@Denver chyba szybkossace ale kase z portfela xd
1
@Jakchcesz nikogo i tak juz jesteśmy na maxa ograniczani tutaj
2
@Kluivert_P ej dajcie zielone, bo usune komentarz :(
0
@Nicko tak, wlasnie cos takiego mialem na mysli.
0
@22_LR wzor Hajty
9
Musze sie pochwalic! Niedlugo bede w posiadaniu oryginalnych rekawic UFC z wlasnorecznym podpisem Janka Blachowicza! Ale ogien :d bede to musial jakos specjalnie oprawic w jakas mala wirtynke albo nie wiem jeszcze :d
0
@Michael24 Duzej kolekcji nie mam, kilka koszulek. 11/12 domowa , 09/10 wyjazdowke, 12/13 domowa, 15/16 domowa, 16/17 domowa bez sponsora
1
@patataj Zalosne jest to pakowanie wszystkich do jednego wora.
1
@SteuerFreiMoney No napewno idzie sie zakochac w takim silniku :)
0
@lucca87 https://www.felgenoutlet.de/de/ z tej :)
0
@FafitFCB to chyba trzeba jakis meczyk pyknac na taka piekna rocznice
0
@SteuerFreiMoney a to sie rska wozisz, fajnie :) u mnie nowa 3 miesieczna Kia w kombiaku :D
0
@lucca87 Czesc. 450 euro za felgi, nie sa ogryginalne. Oponki premium , do tego jeszcze sensory do mierzenia cisnienia i 1100e poszlo. Troche zabolalo, ale trudno :)
0
@SteuerFreiMoney spore, u mnie takie same lato i zima. Jeszcze nowe czarne felgi wlecialy na zimowki.
1
@marcin000019 do jakiego autka takie popierdowki? Ja zamówiłem tydzień temu 225/45 18 do mojego
0
@IronSanHybrid fake ale i tak dobre https://www.instagram.com/apiecebyguy/
1
@BarcaInfo Najlepszy kumpel Leo przed przyjsciem Luisa do Barcy.
0
@BarcaInfo warto dodac ze zniszczył jeden ze swoich 50 super-samochodów
2
@NeroTFP 1. Iniesta
2. Thiago
3. Ter Stegen
4. Lewandowski
0
@ShowMe to nie da rydy
1
@tommyVERceti ten zestaw to totalny syf.
W ogole szkoda mi ludzi, ze potrafia nabierac sie na takie zestawy...
10 letni procesor i nowa karta graficzna xd zasilacz pewnie najgorszej jakosci i te 32gb DDR3 1600mhz to jakies totale nieporozumienie.
Pamietaj zeby nigdy ale to przenidgy nie kupowac gotowych zestawów! W 90% one sa tak zestawione zeby robic w uja kupujacych i zarabiac na starych/gownianych częściach.
1
@ShowMe tak, ale tylko w butach za 300zl.
4
@viscajasiek napewno lubi biznesmenów
3
@VenoM ez bait, tutaj nawet robak na haczyku nie jest potrzebny xd