Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
jajebe zasnalem na siedzaco przed monitorem na jakis kwadrans :d
0
@BarcaInfo ekscytujace to bedzie wotum nieufnosci niedlugo :d
0
@Janiama nic dodac, nic ujac!
2
Czyli jedno jest pewne, Puig do grupy Amigosow nie należy. A trzeba bylo dupke pucowac.
A tak na serio, to szkoda chlopaka... widac ze bardzo mu zalezy zeby grac w tym klubie, a tu dostaje kopaniaka w cztery litery. W ostatnich kilkudziesięciu meczach dawał najwiecej nadzieji, ze ta pomoc jakos w koncu sie rozrusza. Jesli odejdzie, to mam nadzieję, ze tylko wypożyczenie wchodzi w gre na max 1-2 sezony i powinien wrócić do Barcelony.
0
@niteincubus Its smesh time
0
@kuz w minimalnych wymaganiach sie zmiescisz, wiec pograsz na najsłabszych ustawieniach. Tylko szkoda miec taka gre i nie moc w pełni zobaczyc jej walorów graficznych;/
0
@DaPi no ba, moj idol. Mam jego koszulke w ramce na scianie.
8
Hehe dobre :p
https://zapodaj.net/5391c2c1b82a8.jpg.html
0
@lucca87 dziekuje, Tobie również:)
0
@lucca87 pierwsze, chlopczyk.
Dokladnie, u mnie to samo, kupiłem auto ze wzgledu na dziecko, bo do teraz jeździłem bmw 1, a to nie za bardzo sie nada na rodzinne :) do tego jeszcze pies w domu, wiec trzeba bylo.
No wlasnie ciekawy jestem jak to bedzie ze spaniem przy niemowlaku, tym bardziej ze robie na 3 zmiany... wlasnie buduje jeszcze scianke dzialowa w domu zeby oddzielić sobie sypialnie od reszty, bo tak to by byla kaplica. :)
0
@Suzu trzeba sie ich zapytac, czy nam Salaha albo Mane wypozycza na jeden sezon.
0
@lucca87 No to juz na ostaniej prostej, zleci te dwa tyg szybko :) Jest mega ubaw przez pierwsze kilka dni jak sie poznaje autko na nowo :D
Moja tez ma termin porodu, ale za 6 tyg dopiero, widze ze jedziemy na tym samym wozku :d
0
@lucca87 no Panie jak tam sie trzymasz, do autka jeszcze daleko? ja juz moje od miesiaca mam, jestem bardzo zadowolony :=)
0
@Rudi35 nigdy dizla nie mialem, ale jeździłem dość czesto od rodziców 2.0 170km. Wszysykie moje auta to benzyniaki z turbo.
0
@cat_r37 przegrali wyścig z białymi o Becksa i alternatywą dla tego transferu byl Roni. Jak sie później okazało o wiele lepiej nam ten transfer wyszedl niz bialym Dejwid. Mimo wszystko Laporta do ściągnął.
0
@bixmix dla Jotko i Tybury tez zarywam/wstaje wcześnie
8
@tobiasson92 bo nie zbudował. Laporta był prezydentem od 2003 roku, nie od 2008. Wyciągnął Barce z kryzysu, przecież wtedy nie wygraliśmy żadnego trofeum przez 5 sezonów. Ściągnął Ronaldinho i inne gwiazdy do zespołu, dal Frankiemu wolną rękę i opłaciło sie to Liga Mistrzów, czy mistrzostwem kraju. Kiedy drużyna sie wypaliła, nie bał sie postawić na Pepa i dac mu zrobic totalnej rewolucji w zespole, co poskutkowało i dalo najlepsze lata w historii klubu. Później wypłynęło kilka afer z jego udziałem, nie byl idealny, ale widział jak prowadzic zespół pod względem sportowym i za to bedzie miał u mnie dozytowni szacunek. Szczerze, to nawet bym sie cieszył jakby za rok po raz kolejny spróbował posprzątać ten burdel w klubie.
0
@busquets5 nie oczekuję od niego biegania po 11km, nigdy tak nie gral. Natomiast fajnie by bylo jakby troche bardziej sie angażował w gre zespółu, a nie wywalone jajca nawet jak przeciwnik stoi od niego 2 metry.
0
W robocie jestem niestety i nie moge oglądać. Jedno pytanko odnośnie Leo. Dzisiaj tez sie zachowuje jakby za kare gral?
1
Taki to by u nas na skrzydelku polatal. Osmieszal by rywali lepiej od Neya. :d
https://www.instagram.com/p/CFM2inMADla/?igshid=15t2nju8q99dg
0
@4drian0 w punkt!
1
@G9 mnie tez Natalie niesamowicie pociaga, dla niej moglbym stracić glowe :)
0
@masq Borussia Dortmund ofc
0
@G9 a po kolacji ksiazke poczytać ;>>
2
@IronSanHybrid a tam pie**olisz Pan!
0
@shoZu Światłowodex
15
Francisco "siata" Trincão
3
Fati, Trynek, zdrowy Dembouz za nimi De Jong i Puig, i bedzie jakas nadzieja na ten sezon.
0
@MrCules Przyda sie dluga lawka rezerwowa na sezon w ktorym bedzie mozna robic 5 zmian
31
Ale przepasc jesli chodzi o checi, kreatywnosc i intensywnosci gry miedzy Amigosami i mlodzikami