- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1644 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1644 Culés
0
Czemu w ogóle Laporta odszedł z Barcy jak był takim dobrym prezesem?
4
@matirix20 Przecież on nie był dobrym prezesem. Takie bajki to na Twitterze pisz. Zbudował swój kapitał na erze Guardioli.
4
@Criss18Barca Wygoogluj co to sarkazm.
4
@Criss18Barca Tak na poważnie to era Rijkaarda też nie była zła, przy najmniej te pierwsze 3 lata drużyna robiła progres. ;) Nie przesadzałbym, że Laporta zbudował kapitał tylko na Guardioli.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@tobiasson92 bo nie zbudował. Laporta był prezydentem od 2003 roku, nie od 2008. Wyciągnął Barce z kryzysu, przecież wtedy nie wygraliśmy żadnego trofeum przez 5 sezonów. Ściągnął Ronaldinho i inne gwiazdy do zespołu, dal Frankiemu wolną rękę i opłaciło sie to Liga Mistrzów, czy mistrzostwem kraju. Kiedy drużyna sie wypaliła, nie bał sie postawić na Pepa i dac mu zrobic totalnej rewolucji w zespole, co poskutkowało i dalo najlepsze lata w historii klubu. Później wypłynęło kilka afer z jego udziałem, nie byl idealny, ale widział jak prowadzic zespół pod względem sportowym i za to bedzie miał u mnie dozytowni szacunek. Szczerze, to nawet bym sie cieszył jakby za rok po raz kolejny spróbował posprzątać ten burdel w klubie.
0
@Kluivert_P ale to nie Laporta ściągnął Ronaldinho. On chciał mieć w Barcelonie Beckhama.
0
@cat_r37 przegrali wyścig z białymi o Becksa i alternatywą dla tego transferu byl Roni. Jak sie później okazało o wiele lepiej nam ten transfer wyszedl niz bialym Dejwid. Mimo wszystko Laporta do ściągnął.
0
@Kluivert_P jestem ciekaw czy jeśli Laporta był dalej prezydentem to czy mielibyśmy sponsora na koszulkach
0
@Kluivert_P no nie, za pomysł i realizację tego transferu odpowiadał Rossel.