1

@Rastafarnianin siedzi w norze, tylko czulki wystaja.

2

@TheHeisenberg Ahhh Pijani maja swoj wyjatkowy klimacik! Kocham! :D

1

@TheHeisenberg Pewnie...

Kosi trawnik

0

@lucas/catalan jedyne co mi do glowy przychodzi to rose monroe ale ta ma za maly tylek i nogi

0

@lucas/catalan nie mam pojecia, za slaby jestem w te klocki...

7

@DonMatteo901 Hipokryta i rasista. Nie trawie typa.

1

@lucas/catalan no to dalo duzo :d tam gdzie jest tysiace aktorek :D

0

@lucas/catalan daj podpowiedz jakiej narodowosci jest

1

@BorzyKrzys Skowronska i Baranska to byly rakiety :d

0

@mat32 teraz ostatnia szansa - zadzwonic po Gesslerowa :d

0

@Sulimo Wszystkie wyspy powstaly w tym samym miejscu w roznym przedziale czasowym, a poruszajaca sie plyta tektoniczna w kierunku polnocno-wschodnim rozlokowala wyspy w formie lancuszka jedna po drugiej.

4

@Encore Obydwoch.

0

@Pilka_jest_okragla jak zobaczylem te powtorke i dlugo lezacego Leo na murawie mialem juz w glowie scenariusz w ktorym jest to dla niego koniec sezonu... Bandycki faul!

0

@A_Gomesinho_21 Khazmat ma potencjal, ale najpierw niech udowodni to w co najmniej jednej badz dwoch walkach z TOP10.
Zgadzam sie, tylko ze jakby mial pojsc wyzej badz nizej, to nie musi niczego udowadniac i brac jakis walk posrednich tylko dostalby walke od razu o pas jako dominator swojej kategorii wagowej.

0

Usman skopal dupe juz calej topce w polsredniej! Co teraz? Pewnie kolejny rewanz z Colbym albo Edward/Diaz. Wciagnie nosem kazdego z nich. Moglby sporobowac pojsc kategorie nizej lub wyzej i celowac w duble-champa. Do sredniej nie chce isc do tam jest Israel i sam wspominal, ze nie bedzie z nim nigdy walczyl. Moze by sie skusil jakby Dana rzucic mu na stol wyplate zycia.

1

@Janas11224 Stary co tam sie dzialo, ciezko to opisac... Po bramce Eliseu w 82 minucie ludzie zaczeli masowo opuszczac stadion. Potem te dwie bramki w 90min i orgazm na trybunach! Takiej euforii nie przezylem chyba nigdy na stadionie pilkarskim.

2

@Janas11224 Tak mniej wiecej brzmialy moje slowa wypowiedziane w kierunku mojego brata jak bylismy na Signal Iduna Park na meczu BVB - Malaga w 2013r :D

1

@MesQueUnClub96 Villaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, to jest David Villa.

0

@Pawlak1992 Real 0-4 Barca

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

4

Facet podajacy sie za ulicznego figtera wchodzi do klubu bokserskiego i chce sparingu z trenerem :D co za gosc :D


1

@krzysiek-fcb-17 50cm 2980g :) wczesniak

1

@Quavosk a Mathieu?

0

@marcin000019 41.5cm

0

@Encore prawo pascala

2

@JANEK777 moj i tak juz maja, jak wyrabiałem paszport.

0

@CriminalFCB s20+ 850e, nie mysle zeby kupować nowego, ten bede mial pewnie ze dwa lata jeszcze.

0

@IronSanHybrid w ogole hit że ktoś ma jeszcze ochotę tam zaglądać i komentować jego wpisy xd

5

@BarcaInfo Griez out, Peszkin in. Atmosfera bedzie jeszcze lepsza, a ile na pensji zaoszczędza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?