0

@clyde jak kupuje lody na gałki, to zawszę musi być orzechowy i pistacjowy. Kocham orzechy w kazdej formie i jadam codziennie. ❤

2

Komentarz usunięty

13

I ta mina Sousy teraz "w co ja sie w*******" xd

2

KLICH ale pila!

4

Ej, dlaczego nie klenczom? Toc to ochydne rasistowskie zachowanie. Powinni bana na EURO za to dostac!

0

Laporta to umi jednak w tego prezydenta

1

@BarcaInfo Nie on pierwszym i nie ostatni, ktory odlecial w chmury ze sakiewka zlota. A kilka krokow dalej byla kopalnia.

0

@inViNcibl3 co raz wiecej ludzi ma negatywne nastawienie do tej strony i moderacji przez jednego prowokatora, któremu wszystko można. Jesli im to pasuję to prosze bardzo, ale straca resztki szacunku u użytkowników, jesli w ogole go jeszcze mają.

5

@wyjasniecie nie wiem czym mówisz

3

@sawyer00 Daj mu spokoj. Niech chce chlopaczyna wyzyje w internecie za wszystkie zyciowe niepowodzenia.

8

Dopiero dzisiaj odpaliłem HP z udziałem Jasia. Co facet jest odklejony od rzeczywistości, to głowa mała. Jeśli taki ktoś reprezentuje Lewą stronę barykady, to tylko się cieszyć, bo gościu zaorał się sam w tym samym czasie będąc w przekonaniu, że zawsze ma rację. Porównując do ostatniego HP z Mentzenem wygląda jak młody chlopaczek bez doświadczenia przy starym mądrym mędrcu.

2

@koksik2700 dlatego połączenie Pep i Laporta, to byłoby marzenie. Jedna rewolucja wiemy jak im wyszła. Zaufałbym po raz kolejny.

0

@Pablit Josep Guardiola Sala

3

Kovacic z czwartą ligą mistrzów. :)

1

temu jaki neymar sie odpalil xd

0

@Abominacja taki Klopik to by bylo cos

0

@BaroPodertos w punkt

0

no i elegancko, rozkreci sie po przerwie :D

8

Rodzina glodna, trzeba jechac nakarmic.

32

Jeszcze zatesknicie za Szpakiem jak pojdzie na emeryture :d

1

@Davvd Perez mial racje. Europejska pilka sie sypie powoli.

2

@Coutinho007 a za nimi Busi, Rakitic, Vidal

1

Dariusz Szpakowski swój pierwszy mecz piłkarskiej reprezentacji Polski na antenie radia skomentował 24 kwietnia 1976 :O

0

siema, jak ktos tez teraz bedzie meczyk ogladal dajcie lapke w gore

0

Chaos bedzie dzisiaj bohaterem meczu :)

1

Nawiązując do stanow lękowych przez które rzekomo miałby przechodzić teraz Koeman, czy ktoś z Was kiedykolwiek tego doświadczył? Chodzi mi o takie przypadki potwierdzone przez lekarza lub psychiatre.

Walczyłem z tym przez wiele miesięcy. Bylo to kumulacja wielu lat stresu, aż w końcu mój organizm się poddał i przestał się mnie słuchać. Takie stany lękowe obawiały się praktycznie codziennie w przeróżnych sytuacjach, to znaczy nigdy nie wiedziałem kiedy to mnie dopadnie. Skrócony szybki oddech, ściśnięte gardło, uczucie kołatania serca i zawroty głowy. Tego nie dało sie kontrolować! Dopiero po kuracji lekami antydepresyjnymi i zmianą diety zacząłem z tego wychodzić. Po przejściu tego stwierdziłem, że było to jedno z najgorszych doświadczeń w moim życiu. Nie życzę nikomu! Dlatego pamiętajcie Panie i Panowie, ważne jest, żeby też dbać o swoje zdrowie psychiczne, żeby nie wpędzić się kiedykolwiek w takie kłopoty... i zdrowe odżywienie oraz regularny sen, które sa niezbedne, żeby tego uniknąć.

0

@Majkel34 Nie biore zadnych, trenuje bez dopalaczy. 10-15 lat temu jak zaczynalem z silka, to bralem takiego preworkouta z Olimpa... nie pamietam nazwy. Jakis Extreme cos tam, to mnie tak trzepalo, ze robilem caly trening i nie czulem zmeczenia w ogole. Byly zdeydowanie lepsze osiagi niz na sucho i pompowalo ladnie miesnie do tego.

4

@kamiVeB trenerzy

11

De Gea KARMA! xd podgadywal caly czas przeciwnikow, a to on zwalil :D

1

@neeed Kolumbia. Pamietamy. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?