Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yosemite a o mnie to juz zapomniales :(
1
87 min Loew robi zmiany ofensywne xd
1
@Oskar00 Stary mi sie przysnelo przy 3-1 dla Hiszpanow... obudzilem sie na dogrywke :P
5
Normalnie niczym Artur Borubar xd
2
https://ibb.co/M5TH0BM
Najlepsze 9-tki w historii klubu.
2
Ałaaaąaaaaaaaaaaaaa
2
@ElTomas jak jakas mloda to niech płaci czynsz w naturze
2
@matirix20 Vidic - Ferdinand to byl niezły mur :o
2
@LS Juri Boyka walczył z połamanym kolanem
7
@Stagiryta w meczu z Milanem
0
@HarveySpecter Posiadam Kie Ceed SW - rocznik 2020 z pelnym wyposazeniem i najmocniejszym silnikiem w automacie. Kupielem nowa z salonu, jezdze nia od roku i jestem bardzo zadowolony. Jakosc wykonania wnetrza jest na wysokim poziomie. Dobre materialy, swietnie dopasowane, nie nie trzeszczy.
0
@Criss18Barca stosunek jakości do ceny KIA > niemieckie auta
3
@NaFazieHitman w takim razie ze klekanie przed meczem tez powinni dawac kary
0
@deyna2018 -Jula?Jula?
- Jula!!
0
@IronSanHybrid Mila wygląda jak taki Zbysiu menel z pod sklepu xd
5
@Kamilos84 Okaaaazja dla Polski
1
@Janiama 2-0 wegry
1
@Kgorecki2500 filet z lososia ze skora gotowany na parze, ziemniaki i salata lodowa ze smietana.
1
@PiotrR ok to potem wysle nr konta :PP
1
@PiotrR powodzenia, mam nadzieje ze ugrasz :D
0
@DaPidejpi top5? Xd nigdy nie bylismy top5, moze top20 na tamten moment.
1
@lucca87 Holandia bo Kluivert
Hiszpania bo Barca
Chorwacja bo bratan
0
@ShinobiQWE jedną z osób, które są najbardziej winne tego jak wygląda nasza reprezentacja jest Pan prezes Zbysiu, który zmienia trenera tuż przed wielkim turniejem.
0
@Gosciuu dzieki, zobacze sobie wieczorem.
2
@LeoMessi1994 przynajmniej bedziesz mial caly dzien żeby go spalić. Zawsze lepiej niz jeść go wieczorem.
5
Kurde, a przed turniejem napaliłem się na pojedynki sprinterskie Krychy z Busim. :)
3
Coca Cola placi miliony za reklame na EURO, a akcje spadaja jak poje.... bo pilkarze sciagaja butelki z kadru XD
2
Skoro nie ma meczu o trzecie miejsce, to w tym roku wyjątkowo powinni dac zagrac Polsce i Turcji w meczu o ostatnie miejsce na turnieju. Xd
0
Włosi ostatnia porażkę zaliczyli z Portugalią (0-1) w 2018 roku! Od tamtej pory 29 meczów bez porażki. Ciekawe kto ich zatrzyma?
0
@pluszek czeka na konferencje