Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zeby byc spokojnym o wynik meczu juz w pierwszej polowie... dawno tego nie bylo :)
0
Słuchaj Xavi, ogóle glupio wyszło ale....
1
Xavi potrzebuje teraz czasu i spokoju zeby cos z tych mlodych chlopakow zbudowac. Ja bede go rozliczal z wynikow dopiero w nastepnym sezonie, ale znajac zycie bedzie hejtowany po kilku slabszych meczach.
1
@Rewolucja123 goatow cs:go nie csa :)
0
Ignoranci :))
19
Zaszczepieni ludzie sa dzisiaj problemem i beda odpowiedzialni za wszystkie obostrzenia, ktore wejda w zycie. Niezaszczepieni musza sie na co dzien testowac i sa pewni, czy akutalnie nie maja w sobie wirusa i go nie rozprzestrzeniaja. Ludzie zaszczepieni z paszportami nie maja takiej potrzeby, wiec skoro wiekszosc przechodzi i przenosi go bezobjawowo sa oni grupa, ktora najbardziej rozprzestrzenia wirusa wsrod spoleczenstwa. Zaszczepieni powinni codziennie sie testowac i byc tak samo traktowani jak potencjalni nosiciele.
0
@paweldunajecfcb 2-3 ale tylko swieza kawa z ekspresu
0
@SkilledHydra16 coś czuję ze Dana zestawi Jiri z Gloverem najpierw
6
@Deviler walic tych przegrywow :)
3
Leo? Robert? Robert? Leo? Dla mnie dobry rok jesli chodzi o plebiscyt zlotej galy, bo ktory by nie dostal bede bardzo sie cieszyl!
0
@FC1899Barca a w Polsce 99% ludzi w szpitalach, to ludzie niezaszczepieni xDD
1
@haryveb944 Nikt nie powinien tego kwestionowac jesli Robert wygra, bo sobie na to zasluzyl.
3
Leo wejdzie w drugiej polowie i nam to wyg....a nie czekaj.
1
@IronSanHybrid Kiedy slysze Danza Kuduro za kazdym razem przypominaja mi sie czasy 10lat+ wstecz jak gralem w CS1.6 na przeroznych prywatnych serwerach i na wiekszosci nich leciala ta nutka przy wjezdzie na serwa albo w przerwach miedzy rundami :D
0
@Jakchcesz A to nie jest tak, ze laski same go wyrywaja? taki przystojniacha chyba nie musi sie za bardzo starac.
0
Możecie polecić mi jakieś ciekawe kawałki muzyczne? Gatunek - polski rap/hh ze śpiewanymi refrenami, takie w miarę spokojne utwory, które potrafią wyluzować człowieka. Prosze tylko bez żadnych autotune, czy kawałkach o dragach, dupach i szybkich samochodach. Z góry dzięki za wszystkie propozycje!
1
@MesQueUnClub_87 + koperek jeszcze :p
1
@DonMatteo901 Iniesta z Chelsea, Roni z Chelsea, Messi z Real(solo rajd)
1
@DaPidejpi 186/90
1
@Janas11224 186 i 168, jak dla mnie idealna roznica :p
0
@Gaz tyz zem kupilem taki oksy kilka tyg temu, naprawade dzialaja i moge tez od siebie polecic!
1
@domin1515 o 10 lat za pozno :D
0
@krawczykPSG Lewandowski GOAT
0
@puyol_presidend5 somdziadowi sie udalo, to trzeba deprecjonowac osiagniecia :d ebac hejterow
1
@PatrychoO przeglad pola, kreowanie akcji, dobre precyzyjne podania. Jakos zawsze mnie bardziej jaralo jak mialem ladna asyste niz strzelanie goli :p
0
lecieliscie kiedys busem bokiem? xD
1
Kurde mamy naprawde uzdolniona mlodziez! Niech tylko ogarna trenera ktory to wszystko pouklada i bedzie na nich stawial, a na swietna druzyne nie bedziemy wcale musieli tak dlugo czekac!
4
Ansu King of the Match! To sie nazywa powrot! :D
3
Fati dopiero pare minut na boisku, ale mozna zauwazyc ze bedzie z nim dobrze i jak bedzie zdrowy, to bedziemy ogladac starego Ansu przed kontuzja.
1
ale grzmotnal o glebe xd